Offender - Romance is a lie (part 21)

13. února 2017 v 21:02 | Ghoul |  Offenderman - Romance is a lie
(Víte co je sranda? Že už několik epizod píšu vždy u písniček z Disneyovek xD )

Kapitola 6 - Wrii

Jackie otevřela dveře a osůbku ve žlutém sáčku zatáhla dovnitř a švihla s ní o židli. Neznámá se posadila. "Co blbneš Jackie?! A proč seš nahá!?" zeptala se osoba. Jackie ji na židli otočila směrem ke mně. "Pane dokonalý, seznamte se, toto je přírodní úkaz zvaný 'Wrii' a podle všech mých informací je ještě panna." Řekla Jackie a doširoka se usmála. Jemně kousla Wrii od lemu ucha a špitla. "Ne na dlouho."Jackie došla ke dveřím a zamkla. Drapla šokovanou Wrii pod krkem a dotáhla ji na postel, kde z ní začala svlékat oblečení. "To je servis, neprotržená, mladá, hezká a ještě téměř na stříbrném podnosu." Prohodil jsem a zasmál se. Jackie se na mě arogantně usmála. "A to si jako myslíš, že tě k ní pustím první?" Mírně mě to zaskočilo. Wrii se snažila bránit, ale šokem nevěděla, co má dělat. Trojku evidentně n návštěvě u kamarádky nečekala.

Když padly k zemi i její kalhotky, sklonila se mezi Wriininy nohy a pořádně ji olízla. Poté se zvedla, usmála se na ni a dala jí štípanou pusu. "Ooooh. Ty jsi ještě sladší, než býváš, koblížku." Následně si vylezla nad ní. "Schválně jak ti budu chutnat já." Zeptala se a skousla si spodní ret. Chytila Wrii za vlasy a zvedla si její hlavu ke své mušličce. Zespod Jackie se ozývalo jen něco, co znělo jako nesouhlasné mumlání. Jackie se zaklonila a podívala se na mě. "Zašpuntuješ jí už tu tekoucí díru, nebo tam budeš jen stát se svým tvrdým Y?"

Celý zaskočený jsem se na ni díval. Přistoupil jsem k Wrii a opřel se jí o díru špičkou svého tvrdého péra. "Konečná stanice, prosím nastupte!" zasyčel jsem a zasunul ho tvrdě do ní. Wrii zaryla svoje nehty Jackie do stehen a zároveň se prohla tak až měla svůj jazyk uvnitř Jackie jak nehloub by ho tam kdy dostala. Jackiiny prsty zajely Wriině pevně do vlasů a z úst jí unikl hlasitý povzdech. Chytil jsem ji za prsa a stáhl na sebe. "Tvojí kládu si pak rezervuju já a moje mokrá píča tak ne že budeš bez šťávy." Hlesla a unikl jí další hlasitý povzdech. Začal jsem přirážet. Wrii zprvu zarývala nehty do Jackie ale po chvíli i její stisk povolil a jediné čemu se plně věnovala, bylo lízání.

Po chvíli jsem ho z Wrii vytáhl. Chapadly jsem zvedl Jackie od vzduchu a opatrně ji na Wrii položil. "Ahoj, koblížku." Řekla Jackie a namotala si na prst pramínek jejích vlasů. Následně ji začala líbat. Wrii ji na chvíli přerušila. "Co je kurva zač? A co má jako tohle znamenat?!" Jackie jen zavrtěla hlavou. "Na dámu máš tedy pěkně nevhodný slovník." Řekla a vrazila Wriině facku. Usmál jsem se. Jackie ji chytila pevně za vlasy a sklonila se k jejímu uchu. "Teď se omluv." Poručila jí šeptem. "Co to meleš sakra?!" štěkla po ní na oplátku. Jackie se opět narovnala a vrazila jí druhou. Tentokrát z druhé strany. "Omluv se, než začnu být zlá!" zavrčela Jackie. Užíval jsem si tu podívanou a chytil Jackie pevně za zadek. "Krása, jako semafor. Akorát tady jsou místo tří, kolečka čtyři." Řekl jsem a zasmál se. Jackie se s laškovným výrazem otočila. "Tak koukej, ať jsou všechny taky pořádně vyplněný, nebo jednu vrazím i tobě." Řekla a dál se věnovala Wrii. "Rozkaz madam." Sykl jsem a zasmál se. Následně jsem ho zasunul Jackie až po koule do její mokré kundičky. Zavzdychala a spadla na Wrii. "Zase tak blízko. Úplně to láká." Hlesla, zatímco jsem přirážel. "Láká k čemu sakra?" zavrčela zoufalá Wrii, jež byla momentálně utlačována Jackiiným poprsím. "Přece k tomuhle, koblížku." Řekla a začala jí líbat. Jejich jazyky se vzájemně proplétaly a střídali si místa pobytu mezi pusou Jackie a pusou Wrii.

Pokračoval jsem v přírazech, zatímco se Wrii s Jackie svíjeli na posteli, propletené jako klubko hadů. Vlastně víc připomínali vánočku, ale to nezní tak žhavě. A fakt že vánočky jsou po vytažení teplý na tom nic nemnění. Přirážel jsem a užíval si výhled na ty dvě. Zaryl jsem Jackie ruce do zadku. Její ruce udělali to samé s prostěradlem. Nacpal jsem dovnitř Wrii jedno chapadlo, aby nezůstala na ocet. Obě dvě povzdychávaly a líbali se. Dokud jsem se neudělal. Vyplnil jsem Jackie, jejíž reakce byla asi něco mezi žhavým křikem a smrtí losa. "To je všechno?" zeptala se zcela vážně. "C… cože?!" zeptal jsem se jí na oplátku já. Otočila se a přitáhla si mě za kravatu. "Že se cejtim pořád nějak prázdná. M-Á-L-O-!" Pustila mojí kravatu. Stále otočená na mě se plácla přes prdel. "Tak co, bude přídavek? Nebo si budeš hrát na školní jídelnu a nic nedostanu?!" štěkla na mě. Doširoka jsem se usmál. "Takový já vážně nejsem. Jen budu muset využít něco, co jsem použil jen jednou v životě a…" odmlčel jsem se. "A?" zeptala se nadrženým tónem Jackie. Její oči jiskřily úžasem. "A nezaručuju že vám tu nezkolabuju."

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ…?

(No... to se uvidí... modlete se k těm dvěma ať mě za tohle neukřižují xD Sayonara!)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kalamity Iharo Kalamity Iharo | E-mail | Web | 13. února 2017 v 21:12 | Reagovat

No já ti nevím, člověče. Na ukřižování to zase není... Jakože, hej... Jackie a Wriina v  jedný posteli, ještě když Offy Jackie zase přecvakl správnej čudlík... Hm, hm, bude to ještě nějak pokračovat, že? Nějak pořádně a žhavě a ještě žhavěji... Protože se teď trošku cejtím jako Jackie...
M-Á-L-O!
Takže nekolabuj a snaž se, broučku...

2 Hooray Hooray | 14. února 2017 v 9:51 | Reagovat

Jestli nenapíšeš pokračování, tak tě ukřižuju já. :D

3 Kira Kira | E-mail | 14. února 2017 v 12:05 | Reagovat

Je to dost zvrhlé... ale potřebuji vííc
wrickie ! VÍC WRICKIE
jestli nebude... tak si dojdu pro sekery a zlato, bude tě to bolet víc než prdel alfova prdel po vaší společný noci

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama