Offender - Romance is a lie (part 20)

12. února 2017 v 18:17 | Ghoul |  Offenderman - Romance is a lie
(Přiznejme si to všichni... nemáte mi co vyčítat, Jackie bysme ojeli všichni...)

Kapitola 6 - Wrii

Došel jsem k oknu a nakoukl dovnitř. Usmál jsem se, když jsem viděl Jackie, jak leží na posteli a čte si knihu. Na stolku vedle počítače byl položený kýbl zmrzliny. Ujistil jsem se, že jsem z místnosti opět udělal zvukotěsnou bublinu a přenesl se dovnitř. Absolutně potichu jsem se zjevil na druhé straně pokoje. Jak se sluší a patří jsem si sejmul klobouk z hlavy. "Zdravíčko.." Pronesl jsem a opět se široce usmál.Jackie začala křičet. "Co tady zase chceš?! Myslela jsem, že si už někam zmizel! Ani se mě nedotýkej, ty nadržená obludo!" Křičela a spadla za postel. "Ale, ale, copak takhle se vítá starej známej?" zeptal jsem se a obtočil jí chapadla kolem nohou. Zvedl jsem ji do vzduchu a pustil jí na postel. "Nic nezkoušej! Šukání nebude! Mám krámy!" křičela a kryla si rozkrok rukama. Otřel jsem si krev, která mi na obličeji zůstala po úderech křížem. "Držku už mám od krve tak jako tak, jestli je tvoje, nebo moje, je jedno."

Vylezl jsem za ní na postel. Držela si nohy tak těsně u sebe až jsem se bál, že se jí spojí v jednu. Roztáhl jsem jí prudce nohy. Její mokrá, krámující kundička mi zavoněla přímo do nosu. Stáhl jsem jí šortky i s kalhotkami. Chytil jsem mezi rty provázek od tamponu a vytáhl ho z ní. Stále se snažila sebou házet. "Nech ho tma kde je ty zasranej nadšence nechutnej!" křičela. "Seš jak malý děcko." Procedil jsem skrz zuby a tampon jí vrazil do pusy. "Tak tady máš dudlík."
Hned nato jsem jí strčil dovnitř celý svůj jazyk. Prohnula se v zádech a zkousla mezi zuby tampon. Do pusy jí vytekla její vlastní krev. Okamžitě tampon vyplivla a zakuckala se.

Začal jsem jí intenzivně lízat. Zaryla mi nehty do hlavy a začala vzdychat. Po chvíli jsem se zvedl z postele a začal si sundávat kalhoty. Jackie byla celá rudá. "Prosím tě, můžeš promluvit? Já jen abych věděl, kde máš hlavu a kde píču." Řekl jsem a uchechtl se. V tu chvíli zrudla ještě víc. Zakryla si rukama obličej. Přilezl jsem k ní a zase jí roztáhl nohy. Opřel jsem jí špičku svýho tvrdýho péra o díru a tvrdě přirazil. Byla vevnitř krásně teplá. Zaryla mi nehty do zad a z úst jí unikl povzdech. Chytil jsem jí za kotníky a zvedl jí je k čelu. Začal jsem pomalu přirážet. Zaryla ruce do prostěradla. "Když mě neumíš šukat rychle, tak mě nešukej vůbec." Řekla a usmála se na mě.

Zrychlil jsem tempo a stejně tak se zvýšila hlasitost jejích vzdechů. "Víc prosím! Víc!" vzdychala a já přidával, jak si určovala. Otočil jsem jí a zatlačil jí na záda. "Do píči! To je úžasný!" Hlesla a zabořila hlavu i ruce do prostěradla. Chytil jsem jí za vlasy a vytáhl jí za ně hlavu nahoru. "A do píči na pejska ještě lepší viď?" Zeptal jsem se a usmál. "To je nejlepší!" řekla nahlas a pokračovala se vzdycháním. Podepřel jsem jí jednu nohu rukou a zvedl ji. Pokračoval jsem v tvrdém přirážení, až dokud jsem se neudělal. Když jsem ho vytáhl, složila hlavu na postel a pořádně se prohla. Tekla z ní růžová hustá tekutina. Strčil jsem jí tam jazyk a mix její krve a mého spermatu z ní do poslední kapičky vylízal.

Když jsem z ní jazyk vytáhl, kopla do mě a já spadl na postel. Otočila se a přelezla na mě. Teš i chci dát já. Řekla a usmála se. Sklonila se mi k péru a důkladně ho olízala. Pak si ho nechala zajet až do krku, pevně ho chytila pravou rukou a začala mi ho kouřit. Šlo jí to perfektně a po chvíli jí krk naplnila druhá dávka mého spermatu. Všechno to spolkla a usmála se. Najednou někdo zaklepal na dveře. "Jackie? Můžu?" Ozvalo se. Jackie se podívala na dveře a usmála se. "Doufám, že máš rád švédský trojky, angláne." Usmála se a vyskočila ke dveřím.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ…
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kalamity Iharo Kalamity Iharo | E-mail | Web | 12. února 2017 v 21:05 | Reagovat

Okay... Abych pravdu řekla.. .ta délka je krapet zklamání... Stejně jako ta blbá chyba v úvodu... "bysme" neexistuje, chlapče, jen "bychom".
Ale jinak... FUCK OFF!! Jackie je zpět!!! Ahoj Jackie!!! Vítej kurwa zpátky!!!
Jako první mě asi dostalo to "Ty nadržená obludo" - drahoušku, to ti holky říkaj asi často, co??? Že by nějaká osobní zkušenost???
No a pak Jackie mermaid version! Myslím, že by další kapitoly o hodně přišly, kdyby se Jackie ty nohy fakt spojily v jednu... Ale Jackie jako mořská panna? Hm... Ne, na pannu je trochu pozdě :D :D :D
Jakože - upřímně - to s tím zkousnutým tamponem mi přišlo už docela nechutný... Bleh! Jakože, Dudlík, fine, Dudlík mě kurwa dostal... ale pak... eeeh... zkoušels to někdy?? Brrr.
Ačkoli ti je třeba poděkovat za tu hlášku:  "Prosím tě, můžeš promluvit? Já jen abych věděl, kde máš hlavu a kde píču." xDDDDD
Celkově, tenhle díl se povedl!! Ačkoli... Byly tu myslím někde i lepší :P
Snaž se, snaž se, příští nesmíš posrat!!! Pojebat jo, to se očekává :D ale posrat... OPOVAŽ SE!!! By už nikdy nebyly piškotky!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama