Offender - Romance is a lie (part 19)

8. února 2017 v 22:23 | Ghoul |  Offenderman - Romance is a lie
Kapitola 5 - Alex

Chytil jsem ji pod krkem a zatáhl do jednoho z průchodů. Pomalu se stmívalo. Chtěla křičet, ale tomu jí jaksi bránilo moje chapadlo v držce. Po chvíli jsem ho vytáhl. "Nejsem jeskyňka, já neodejdu hned po tom, co si ohřeju dva prstíčky. Ale zmizím hned, co si ohřeju péro až po koule." Má ústa se roztáhla do širokého úsměvu a já jí poposunutím klobouku nahoru dopřál pohled na můj beztvářný obličej. "U všech svatejch! Co seš to za pekelnou bestii?" vykřikla a rozbila o mě malou lahvičku svěcené vody, co měla v kapse.Začal jsem se kroutit a skučet. "Aaaaaah! Do zasraný prdele! To pááááááááááálííííííííí! Asi se pomalu roooozpouštííííím!" po chvíli jsem se narovnal. "Ale ne, dělám si prdel, jen jsem teď trošku mokrej. Jak moc jsi asi mokrá ty?" Chapadla ji zvedla do vzduchu tak že jsem měl její rozkrok přímo u pusy. Oblízl jsem se a začal jí stahovat kalhotky. Snažila se vymanit ze sevření, ale to bylo tak pevné, že se prakticky jen vysilovala. Začala se modlit. "Ten tvůj Ježíšek by se radši koukat neměl, protože to, co uvidí, není rozhodně pro malý děti."

Olízl jsem jí kundičku. "No to se podívejme! Biblická potopa verze 2.0!" Začal jsem jí lízat. Brečela a vzdychala. Prosila boha o odpuštění. Já jí teda neměl co odpouštět ale tak, když chce, ať mluví, aspoň u toho není trapné ticho. Přitiskl jsem se k ní, co nejvíc to šlo a zajížděl jí jazykem dovnitř. Nešel jsem moc hluboko. Můj jazyk na cosi narážel. Ta holka měla cosplay na pannu Marii celkem promakanej, až na fakt že bych ji otěhotněl já a to už tak úplně panna nebude.

Povolil jsem stisk a nechal ji padnout na dřevěnou bednu, co byla pod námi. Všimla si okamžitě, že tam byl trošku větší dřevěný kříž. Chytla ho a ohnala se s ním. Dostal jsme relativně silný úder do hlavy. "Kruci... FIX!" zaúpěl jsem. Ona se jen uchechtla. "Přesně."Chytil jsem ji za ramena a otočil. Ohnul jsem ji o bednu a opět se pousmál. "Teď ti ukážu jak se cejtil Ježíš když do něj zabodli to dlouhý kopí!" Stáhl jsem její ruce za zády a tvrdě do ní zarazil svoje péro. Její odpanění bylo tak nahlas, že se i Papež musel leknout. Začal jsem tvrdě přirážet. Jsem přesvědčen, že kdyby to někdo točil, bylo by zajímavý dívat se na to, jak se jí houpou kozy i řetízek v takřka synchronizovaných pohybech.

Naklonil jsem se k ní. "Teďka ti ukážu něco, co se ti bude líbit. Říkám tomu 'křížová palba'." Řekl jsem a vytáhl ho z ní. Takřka okamžitě mi až po koule zajel do jejího naleštěného análu. Jeptiška příšerně zaúpěla. Hned nato jsem ho vytáhl a druhý zásun byl opět do její provlhlé kundičky. "Ta božská bestie si to snad ještě užívá!?" Pomyslel jsem si a s dalším zásunem jsem jí ho narval opět do zadku.

Takto jsem vždy po jednom střídal obě její díry až už se ani nestáhla. Cítil jsem, že se velice brzy udělám. Nemohl jsem se rozhodnout, kam jí celou svou dávku věnuji. Stále jsem střídal obě její díry a do toho si začal notovat. "En… Ten… Týky… Dva… Špa… Líky…!" vyšlo to, akorát když jsem byl krásně hluboko v její píče. Naplnil jsem jí celou. Bylo toho tolik, že to z ní vystříklo a potřísnilo mi to kalhoty. "Toho je tolik, že by to ani Mojžíš nerozestoupil." Jeptiška padla vyčerpáním k zemi. Všiml jsem si na své chloubě krve. Jenže jí bylo nějak moc. To od krámů ani blány nebude. Pak jsem to viděl. "To jsem ti teda pořádně natrh prdel!" zařval jsem a začal se hystericky smát. Nevšiml jsem si, že už drží v ruce zase ten kříž. Začala mě s ním mlátit. Prorazila mi s ním lebku. Ta síla v ní mě až překvapila. Nakonec mi tím křížem za pomoci nečekaných útoků celkem slušně zprasila ciferník. Vypadal jsem jako kdybych headbangnul o jahodovej koláč. Až podle deště jsem si všiml, že jsem se během toho přemístil.

Zvednul jsem se ze země. Upravil jsem si pomačkaný kabát, dopnul si ho a sklepl klobouk do čela. Narovnal jsem si koule a svého kamaráda zastrčil zpět do poklopce. Rozhlédl jsem se. Najednou mi došlo, kde to jsem. Vysvětlilo to i ten déšť. Nadechl jsem se. "Aaaaah! Anglie." Otočil jsem se za sebe a v tu chvíli mnou projel mráz. A následně teplo. Usmál jsem se. Věděl jsem přesně, komu ten dům patří. Jackie. "Tak… a po pár týdenním rozptýlení v kanadě… je taťka konečně doma!" řekl jsem nahlas a vydal se k oknu.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ…
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kalamity Iharo Kalamity Iharo | E-mail | Web | 9. února 2017 v 11:51 | Reagovat

You know... Tenhle blog má nadpis "horor blog" ... Asi největší horor je tady to čekání na DALŠÍ POJEBANEJ DÍL!!! Kurwa fix do prdele, ale já dneska fakt sebou v němčině málem mrdla... Das ist eine wunderbach!!! (I guess :D )
A pak mě ty vole odstřihli od wifiny v té pojebané učebně a já ani nemůžu složit své poklony a  říct kurwa do prdele si ze mě děláš piču, ne?? Ty biblický hlášky !! já z nich nemůžu !!! Kurwaaaaaa xDDDDDD To snad ne :D Jakože... Jakože... Fajn, biblická potopa, okay... Křížová palba? Fajn... Ale to en-ten-týky a Mojžíš... Ne! Ne! ne! To ne... Teď se budeš muset kurwaprdel snažit, abys to překonal... (tenhle komentář očividně trpí touretovým syndromem... nebo je to moje nadšení... ale spíš ten syndrom... :D )
Ach, jsem na tebe tak pyšná, synáčku!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama