Únor 2017

Poslední západ před odjezdem

20. února 2017 v 11:10 | Ghoul
Sarah se přehoupla přes plot a těžce dopadla na zem svými steely. "Budeš tam jen tak stát nebo půjdeš za mnou?" řekla Sarah a usmála se na Amélii za plotem. Amélie nervózně přešlápla na místě a pak začala lézt přes plot. Když se přehoupla přes plot, zachytil se jí rukáv košile za poodtržené oko kovového pletiva a zároveň jí podklouzla noha. Ztratila rovnováhu a s žuchnutím za zvuku párající se látky dopadla na zem. Celý její rukáv nyní visel na pletivu. "Do háje!" zaklela. Sarah se jen zasmála a se rty roztáhlými do krásného a sladkého úsměvu podala kamarádce ruku. Amélie jí kouzelný úsměv opětovala a vyhoupla se zpátky na nohy. Sarah šla napřed. Vždycky šla napřed. Taky proto že na ní Amélie mohla oči nechat. Ráda pozorovala jak se její pevná prdelka při chůzi pohupovala, natěsnaná v úzkých černých džínách. Občas se až moc zakoukala na její ladné pozadí, jak ostatně nasvědčovala jizvička na levé straně nosu.


Like a clockwork...

17. února 2017 v 19:43 | Ghoul |  Deprese and stuff
"Tick. Tick. Tick. Tick. Tick. Tick. Tick. Tick. Tick. Tick."

Deset vteřin. Deset úderů. Ručička na mých hodinkách se neúprosně řítila vpřed. Uháněla kolem ciferníku nadzvukovou rychlostí. Seděl jsem prázdný. Bez známek života. Díval jsem se na ciferník. Ozval se výkřik. Tlumený výkřik do tmy. Kolem však bylo světlo. Sice jen v kuželu, ve kterém jsem seděl, ale bylo tam. Díval jsem se na balíček hracích karet před sebou. Výkřik mě probral. Zamrkal jsem a podíval se kolem sebe. Nic než tma. V dálce jsem slyšel dětský smích. Ostrý a bolestivý smích. Jazyk jako meč. A pak to přišlo. Bubny. To bubnování! Uchopil jsem do ruky balíček karet a s přežvýknutím jsem ho začal míchat.


Offender - Romance is a lie (part 21)

13. února 2017 v 21:02 | Ghoul |  Offenderman - Romance is a lie
(Víte co je sranda? Že už několik epizod píšu vždy u písniček z Disneyovek xD )

Kapitola 6 - Wrii

Jackie otevřela dveře a osůbku ve žlutém sáčku zatáhla dovnitř a švihla s ní o židli. Neznámá se posadila. "Co blbneš Jackie?! A proč seš nahá!?" zeptala se osoba. Jackie ji na židli otočila směrem ke mně. "Pane dokonalý, seznamte se, toto je přírodní úkaz zvaný 'Wrii' a podle všech mých informací je ještě panna." Řekla Jackie a doširoka se usmála. Jemně kousla Wrii od lemu ucha a špitla. "Ne na dlouho."


Offender - Romance is a lie (part 20)

12. února 2017 v 18:17 | Ghoul |  Offenderman - Romance is a lie
(Přiznejme si to všichni... nemáte mi co vyčítat, Jackie bysme ojeli všichni...)

Kapitola 6 - Wrii

Došel jsem k oknu a nakoukl dovnitř. Usmál jsem se, když jsem viděl Jackie, jak leží na posteli a čte si knihu. Na stolku vedle počítače byl položený kýbl zmrzliny. Ujistil jsem se, že jsem z místnosti opět udělal zvukotěsnou bublinu a přenesl se dovnitř. Absolutně potichu jsem se zjevil na druhé straně pokoje. Jak se sluší a patří jsem si sejmul klobouk z hlavy. "Zdravíčko.." Pronesl jsem a opět se široce usmál.


Offender - Romance is a lie - FAQ

9. února 2017 v 18:28 | Ghoul |  Offenderman - Romance is a lie
Hej a dost, už mě nebavíte, odteď kdokoli se ještě zeptá, odkážu ho sem. Ne, ale teď vážně. Chodí mi neustále milion stejnejch stále se opakujících dotazů, co se týče Offendyho, tak já vám na ně zkusím teď odpovědět jo?


Offender - Romance is a lie (part 19)

8. února 2017 v 22:23 | Ghoul |  Offenderman - Romance is a lie
Kapitola 5 - Alex

Chytil jsem ji pod krkem a zatáhl do jednoho z průchodů. Pomalu se stmívalo. Chtěla křičet, ale tomu jí jaksi bránilo moje chapadlo v držce. Po chvíli jsem ho vytáhl. "Nejsem jeskyňka, já neodejdu hned po tom, co si ohřeju dva prstíčky. Ale zmizím hned, co si ohřeju péro až po koule." Má ústa se roztáhla do širokého úsměvu a já jí poposunutím klobouku nahoru dopřál pohled na můj beztvářný obličej. "U všech svatejch! Co seš to za pekelnou bestii?" vykřikla a rozbila o mě malou lahvičku svěcené vody, co měla v kapse.