Ve službách jeho veličenstva

15. prosince 2016 v 18:20 | Ghoul
Victoria postavila kufr ke dveřím a ještě jednou se podívala na adresu z inzerátu. Sedělo to. Zazvonila. Chvíli se nic nedělo. Když chtěla zaklepat na dveře, otevřely se. Zůstala tam v údivu stát. Dívala se zpříma do jeho hnědých hlubokých očí. Zůstala naprosto ochromena jeho vzhledem. "Přejete si?" řekl dokonale silný mužský hlas. Cítila, že se jí mírně klepou kolena. "Já… um…" zarazila se. Bylo to pro ni něco neobvyklého. Stál tam jen v županu. Na tuto roční dobu neobvyklé. "Dobrý den, jmenuji se Victoria. Jsem tu kvůli vašemu inzerátu." Řekla a nervózně přešlápla. Podala muži ve dveřích výstřižek z novin. Chvíli se na něj díval. Spletla si snad adresu? Její prvotní nervozita stoupala. Muž ve dveřích se usmál. "Tak vás tedy u sebe vítám, pojďte dál," pronesl a poodstoupil od dveří. Victoria si vzala kufr a vešla dovnitř."Zavedu vás nyní do vašeho pokoje," řekl a pomalu vycházel po schodech. Zevnitř se dům jevil větší, než vypadal zvenčí. "Následujte mě, prosím." Řekl a dál pokračoval po schodech. Victoria šla pomalu za ním. "Jmenuji se Daniel, vy mi ale neřeknete jinak než 'pane'. Veškeré instrukce najdete v notýsku na stole. Uniformu máte v šuplíku. Povlečení je čerstvě vyprané a postel ustlaná. Vyzkoušejte si uniformu a nějak se zabydlete. Kdyby vám byla malá, ve skříni ji najdete v dalších velikostech." Daniel dokončil proslov přímo u dveří. "Váš nový pokoj, slečno," řekl a otevřel dveře. Byl to skromná pokojík. Alespoň na první pohled. "Uvidíme se." Řekl a zavřel dveře. Položila kufr na zem a rozhlédla se. Došla k posteli a posadila se. "Tohle je teda nový začátek." Řekla si Victoria a zhluboka se nadechla. Nový začátek jejího života osobní služky.

Lehla si na postel. Povlečení prazvláštně vonělo. Ta vůně jí absolutně omámila. Přetočila se na břicho a pořádně se nadechla. Vůně naplnila její nos a přinesla jí pocit nekončící euforie. Najednou se cítila šťastná. Pocit, o kterém si myslela, že už dávno neexistuje. Absolutně omámená vůní se posadila. Byl čas se převléci a trochu si počíst. Celá její místnost obsahovala vysokou skříň na oblečení s ramínky. Jeden stolek s mnoha dlouhými šuplíky a zdobeným, oválným zrcadlem. Byl tu také jeden malý čtvercový stolek, u něj dřevěná židle a postel. Victoria se zvedla a sedla si ke stolu, na kterém ležel malý černý notýsek se stříbrným nápisem "Instrukce". Victoria se uvelebila a otevřela notýsek. Většina pravidel nebylo nic, co by neočekávala. Bylo tu však stejně pár věcí, které ji zarazili. Po dočtení instrukcí se zadívala na chvíli ke skříni. V notýsku bylo jen pár stránek s tím, že na konci byl nápis: "Postupně budou mé požadavky složitější."

Victoria chvíli přemýšlela, jestli se má ve smlouvě která byla položená hned vedle notýsku podepsat. Stále ještě může utéci, že? Vzala o ruky pero a podepsala se. Nyní už nebylo cesty zpět. S úsměvem na rtech došla ke skříni s oblečením a otevřela dvířka. Opravdu tam její černobílá krajkovaná uniforma byla několikrát. Vybrala svou velikost a položila ji na postel. Byla mírně zaskočená. Myslela si, že takovéhle oblečky služky nosí jen v pornu. Podívala se opět na notýsek a vzpomněla si na nějaké požadavky. Poté se podívala zpět na uniformu. Pokrčila rameny a došla zpět ke skříni. Začala rozepínat knoflíčky u svého kostýmku. Sundala sáčko a pověsila ho na ramínko do skříně. Košile po zoufalém boji s pár knoflíky putovala též do skříně. Za nějakou chvíli už Victoria stála v pokoji pouze ve spodním prádle.

Podívala se na notýsek. "Pod uniformu žádné spodní prádlo." Zopakovala si. "Přece to nebude kontrolovat?" pomyslela si a přešla k uniformě. Její hubené nožky ladně vklouzly do černých silonových nadkolenek s krajkou kolem horního lemu. Uniforma jí skvěle padla. Utáhla si stuhu na přední straně. Ta jí pěkně zvýraznila její krásně tvarovaná prsa. Stáhla si své tmavě hnědé vlasy do culíku a nasadila čelenku s bílou krajkou navrchu. Natáhla si na ruce černé saténové rukavičky až nad lokty a popadla malou prachovku ležící pod zrcadlem. Podívala se na sebe v zrcadle. "Vypadám vážně jako štětka." Pomyslela si a nasunula svoje malé nožky do černých, lesklých střevíčků u dveří.

Vyšla ze dveří a zavřela za sebou. Doklapala po dřevěných podlahách až do obývacího pokoje. Daniel seděl před velkou prosklenou plochou, za kterou se vyjímala, z ulice neviditelná, krásně upravená zahrada. Zrovna začalo sněžit. David seděl u stolu a ťukal něco do psacího stroje. Z hrnku po jeho levici se kouřilo. Zvedl ho k ústům a napil se. Victoria si velmi jemně odkašlala a oslovila Dana. "Pane? Chtěl jste mě vidět, než začnu." Daniel položil hrnek a pomalu se otočil na židli. Victorie byla nervózní. Daniel k ní beze slova přešel. Obcházel jí, zatímco si prohlížel její úbor. Chytil jí za zadek. "Krásnej, pevnej tvar." Pronesl. Jeho ruka jí vyjela přes boky a přes bříško až k hrudníku. Cítila se nesvá. "Sexuální harašení a obtěžování…" vzpomněla si. Jeho mužná velká dlaň uchopila její pravé prso a zmáčkla. Daniel se zarazil. "Žádné spodní prádlo…" vzpomněla si na další větu z instrukcí. Danielova ruka sjela z jejího hrudníku a on přešel před ní. Její srdce tepalo rychleji než kdy dříve. Kolena se jí třásla a byla si na sto procent jistá, že kdyby teď měla promluvit, nevydá ani hlásku. Dostala facku tak silnou že se jí na chvíli zajiskřilo před očima. "Fyzické tresty…" špitla slabounce. Narovnala hlavu a napřímila se. Tento postoj byl v instrukcích vyžadován v případě trestání i v případě jakéhokoli rozhovoru s Danielem. "Sundej to." Poručil chladným hlubokým hlasem. Stáhla ramínka černých šatů a rozepnula si podprsenku. Pohodila ji na zem a nasadila ramínka od šatů. Daniel přistoupil blíž a zadíval se jí přísně do očí. Uchopil jí za spodní čelist a prohlédl si ji. Poté ji pustil. Stoupl si co nejblíže a sklonil se k polibku. Jejich rty se dotkly. Victoria cítila, jak jí povolují svaly. Zažívala další pocit euforie. Měla pocit jako by její hlava měla návalem štěstí explodovat.

Po pár dalších polibcích se jeho ruce dotkly jejího zadečku. Opět se rozklepala strachy. Jeho pravá ruka zajela pod sukni a pohladila její vzrušením se chvějící mušličku. Ve vteřině se jí promítl před očima celý její život. Věděla, co přijde. Schytala druhou facku. Spadla na zem. Do očí jí vyhrkly slzy. "Trošku drzá na svůj první den, ne? Victorie." Oslovil jí. Zvedla se ze země a snažila se nebrečet. Tváře jí pálily. Daniel k ní natáhl ruku. "Vaše kalhotky, slečno." Poručil tím samým tónem jako předtím. Victorie si vyhrnula sukni a stáhla si své černé zdobené kalhotky a zahanbeně mu je podala. "Omlouvám se, můj pane. Děkuji, že jste mě potrestal za mou neposlušnost." Pronesla, zatímco jí v mysli poskakovalo další pravidlo. "Zdravit, prosit, děkovat." Daniel sevřel její kalhotky a přivoněl si k nim. Poté je strčil do kapsy krémového županu. Opět k ní přistoupil a sáhl ji mezi nohy. Jeho velké prsty chvíli poskakovaly na jejích stydkých pyscích. "Prosím, pane, ne…" hlesla těsně předtím, než jeho velké prsty zajely dovnitř. Zavzdychala a její kolena se rozklepala. Daniel z ní prsty vytáhl a nastavil jí je před ústa. Podívala se mu do očí. "Očistit." Poručil chladně. Její malá ústa se obepnula kolem jeho prstů a jemný Victoriin jazýček je začal očišťovat. Po chvíli Daniel prsty vytáhl. "Kouříte?" zeptal se. Zamyslela se. "Ne pane." Odpověděla poníženě. Daniel se poprvé, za tu chvíli, co tam stála, usmál. "Tak mě budete." Řekl a rozvázal si pásek u županu.

A teď mi řekněte lidi, mám pokračovat?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kalamity Iharo Kalamity Iharo | E-mail | Web | 15. prosince 2016 v 19:27 | Reagovat

Páni, no to je moc pěkný! Takový... Hmmmm, mňam, mňam!
Vážně je to pěkné... řekni... bude to pokračovat??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama