Offender - Romance is a lie (part 18)

6. listopadu 2016 v 22:26 | Ghoul |  Offenderman - Romance is a lie
Kapitola 5 - Alex

"Tak co, pančelko, potrestáte mě?" zeptal jsem se chlípně a doširoka roztáhl koutky. Podívala se na mě naštvaným pohledem a sehnula se pro něco na zem. Když se zvedla, chytla mě pod krkem a naklonila se až ke mně. "Radšej by si mal sklapnúť." Řekla a nacpala mi do pusy svoje kalhotky. Pevně jsem je stiskl mezi zuby. Došla ke skříni u zdi a otevřela jí. Vytáhla z ní dřevěný pravítko. No jo. Učitelka. Pokusil jsem se něco přes její kalhotky říct, ale odpovědí mi bylo jen šlehnutí kusem dřeva přes stehno. Prohnul jsem se v zádech, protože tohle jsem kurva nečekal.Začal jsem sebou šít. Naoko samozřejmě. "Takto neposlušného žiaka som eště nemala." Řekla a šlehla mě pravítkem znova. "Koľko je päť krát tri?" zeptala se. "Patnáct!" odpověděl jsem. Ale zapomněl jsem, že furt ocucávám zbytek její šťávy z kalhotek a je mi teda doslova píču rozumět a schytal jsem další ránu.

"Neučili ťa snáď hovoriť?" zeptala se a perverzně se na mě usmála, zatímco si o volnou dlaň jemně plácala pravítkem. "Jasně, že mě učili mluvit!" štěkl jsem po ní. Já jsem vážně kus kreténa. Dostal jsem další ránu pravítkem. Tentokrát se jí povedlo praštit mě přes kládu a zvednout mi ho jako nikdy. "Oh ještě!" křikl jsem přes kalhotky a schytal další plácnutí dřevěným pravítkem.

Chvíli jsem ještě křičel s absolutně promáčenýma kalhotkama mezi zubama a když jsem schatal asi třetí ránu, tentokrát už přes koule, nejspíš jsem ztratil vědomí, nebo paměť. Jedno z toho. Bylo to zvláštní ale palice mě bolela takhle naposled, když jsem se starym Danielsem a jeho kurvičkou kalil v šedesátym sedmim! Zatraceně! Nana byla celá rozcuchaná a klidně odpočívala vedle mě. Úplně nahá! A její oblečení bylo natrhaný na kousky a rozházený po celym pokoji. Kurva co se to tu dělo za zvěrstva?

Zhruba kolem poledne jsem se pak procházel jen tak po okolí. Došlo mi, že bych se mohl skočit kouknout zpátky k nám do Anglie. Přeci jen, mám tam bratra a ještě ke všemu pár nevypláchnutejch dírek. Musím říct, že na to jak Kanadu nenávidím sem i tu celkem líbilo. "Někdy se k těm svejm dvěma vlhkejm píčám musím vrátit." Pomyslel jsem si. "Ale sakra. Když se vrátím hned do Anglie, Slendy po mě půjde. Co se někam ukrýt?" Potom mi došlo kam se teda podívám. Okamžitě jsem se portnul.

"Aaaaah Itálie." Pomyslel jsem si, když jsem se s růží v zubech a rukama za hlavou projížděl na gondole. Benátky. Po Paříži nejromantičtější město na planetě. Řekl jsem si, že tady musím ulovit něco nečekaného, něco co jsem ještě neměl. Vyskočil jsem z gondoly na břeh a s růži v zubech jsem se procházel ulicemi města.

Došel jsme až na náměstí svatého Marka a chvíli si tam sednul. Chodilo tam spousta žen i jiných turistů. Proseděl jsem tam dobrou hodinu, než mě někdo zaujal. Začalo se už smrákat a přes náměstí si to rázovala postava v černém se stříbrným křížkem na krku. "Jestli nemám mrdku v rici, čichám, čichám řeholnici!" šeptl jsem si pro sebe a jal se jí sledovat.

Prošli jsme pár uličkami, až nakonec, v místě kde nikdo nebyl, jsem došel k ní. Kolem nás bylo pár průchodů a arkád. Sluníčko už decentně zašlo napůl ke spánku a vzduch byl nabitý zvláštní podvečerní atmosférou. "Pochválen buď Ježíš Kristus, sestro." Řekl jsem a sklepl si klobouk do čela tak aby nebylo na první pohled vidět, kdo jsem. Otočila se na mě. "Pochválen budiž i ty, čehopak si žádáš?" optala se a zadívala se na mě svýma sytě zelenýma očima. "Potřeboval bych poradit s cestou." Odvětil jsem vlídně. "Ale jistě, kampak bys potřeboval nasměrovat drahoušku?" řekla a usmála se. Moje ústa se na oplátku roztáhla také do širokého úsměvu. Sklonil jsem se k ní. "Potřebuji znát cestu do tvých kalhotek." špitl jsem.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ…
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 starvoice starvoice | 6. listopadu 2016 v 22:32 | Reagovat

Volám Johanku a jdem na křížovou výpravu vybít vše příliš bílé.

2 Kalamity Iharo Kalamity Iharo | E-mail | Web | 7. listopadu 2016 v 17:41 | Reagovat

Jack Daniels mě dohnal dneska k záchvatu kašle... (Jo, já vím, čtu to pozdě... NASRAT)... Jo a kdyby něco, hádám, že v tom devadesátým sedmým to bylo pěkně tvrdý... takže si tam i to I oprav na tvrdý!!
Jinak velice zajímavá představa, že po plácnutí do koulí se Offendymu zatmí a dostane zvířecí záchvat, který si pak nepamatuje... (vím, přesně, kdo by si to natočil na skrytou kameru)
A jinak - krásný závěr, opět... Víme přesně, co se bude dít, ale opět jsi dokázal obecenstvo navnadit!

3 Vengenful Vengenful | E-mail | 8. listopadu 2016 v 9:23 | Reagovat

super :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama