Offender - Romance is a lie (part 17)

4. listopadu 2016 v 22:31 | Ghoul |  Offenderman - Romance is a lie
Tak jo šulini, dneškem měla končit čtvrtá kapitola ale řekl jsme si že vám ji ještě o díl prodloužím, tímto se omlouvám Alex že si musí ještě počkat, každopádně i když akce ještě dojede tohle další díl už ponese název páté kapitoly. Gomene.

Kapitola 4 - Nana

Chytil jsem ji pevně za prdel, a zaryl do ní svoje ostré drápy. Hlesla vzrušením. "Co po mě chceš? Chceš, abych ti projel análek?" Nana kývla. "Jsem tak nějak slepej a nevidím, umíš mluvit?" Nana se na mě otočila. "Prosím, moc ťa prosím, vyjeb ma tak, aby som mala problém posadiť sa a chodiť." Řekla a zmarkala svýma velkýma očima. Zasunul jsem jí ho dovnitř až po kořen a ona slastně za vzdychala a stiskla pevně prostěradlo. Zaryl jsem jí drápy ještě hlouběji do zadku a začal přirážet. Hlasitě hekala."Toto mi má stačiť?" řekla po chvíli. Udiveně jsem se na ní podíval. "Pridaj ich pár! Minule ti to problém nerobilo. Kde je tvojich šest kamarátov teraz?" zeptala se mě a dál svírala prostěradlo. Je pravdou, že se jí stihla prdelka slušně roztáhnout. Shodil jsem si z ramen kabát a nechal svých šest chapadel prorazit má záda pořádně se protáhnout. Pár z nich ztuhle zapraskalo. Dvě z nich obtočili Naně nohy. "Chceš jich tam víc? Po tomhle bude moct tvoje prdel šňupat sekvojový pařezy!" špičky mých zbývajících čtyř chapadel si našli cestu k její měkký díře a všechny tam hezky najednou vjely. Nana se prohnula v zádech a zařvala bolestí.

"AU!" řvala s každým zasunutím mých čtyřech chapadel. "Copak? Snad tě to nebolí?" řekl jsme s pobaveným tónem v hlase. Jooo nymfičky, to je prostě moje. Otočila se na mě se slzama v očích a hned zase hlavu vrátila a opřela se čelem o postel. Užíval sem si pohled na to jak jí moje chapadla leštěj střeva. Zajížděl sem s nima co nejhloub jsem mohl. V jednu chvíli se jí udělalo špatně. "Hups, já ti asi vjel až do žaludku co?" Nana zakašlala a zakývala hlavou. Na chvíli sem z ní chapadla vytáhl a sklonil se k její pořádně roztažený díře. "No ty krávo, tam je prostoru že se tam možná vytvoří i ozvěna." Řekl jsem a hlasitě se zasmál. Přiložil jsem ústa co nejblíž jejímu análu a houkl dovnitř. Ozvěnu jsem ale neslyšel. "Som sa po tej abstinenci trošku precenila." Hlesla bolestně Nana a já se jen ješitně usmál. "Toto bude eště dlho bolieť" dodala a nohy se jí rozjely tak že jako prkno splynula s postelí.

"Copak? Už nemůžeš?" Nana zběsile oddechovala. Tvář měla zaraženou do polštáře. Vsunul jsem jí chapadlo pod tělo a zajel s ním do její totálně vlhký píči. "Ja zomriem!" zakřičela když jsem jí ho strčil, co nejdál jsem mohl. Začal jsem vevnitř jen tak laškovně švihat špičkou chapadla. Začala se svíjet a vzdychat. Cejtil jsem jak mi po něm stékají pramínky jak moc byla mokrá. "Prosím!" zakřičela. "Prosím, prosím oddychový čas, lebo zo mňa vylezie i to čo nemá!"
"Aspoň tentokrát něco neposerou dětičky, Pančelko" řekl jsem a roztáhl koutky v široký úsměv. Jedno moje chapadlo jí obmotalo krk a špičkou jí vjelo dovnitř. Slyšel jsem jak se dusí a po chvíli ho vytáhl. "Ty imbecil! Keď ma udusíš, budeš tu moct šukať už tak maximálne schnúcu mrtvolu!" Opět jsem se pousmál. Všiml jsem si že její prdelka už je zase utažená.

"Jendou jsem viděl takovej animáček. Asi jsi tam hrála podle toho, co o tobě za dnešek vím." Řekl jsme a přistoupil k jejímu zadku a pevně jí chytil. "Čože? Aký animák? Ja som nikde nehrala!" okřikla mě. "Ale jo, muselas to bejt ty. Jmenovalo se to ¨Víla Análka¨" řekl jsem a pořádně jí ho tam vrazil a začal pumpovat. "Ty imbecil!" křikla, ještě než její zlobu vystřídala rozkoš a její křik slastné povzdychávání. Projížděl jsem jí, než byla zase pěkně uvolněná. Nebyla zevnitř úplně šistá po tom co jsem jí roztáhl tak že by skrz ní jídlo jenom propadlo.

"No… čas na koupel." Prohlásil jsem při pohledu na svoje zanešený bílý péro. Podívala se na mě. Nejspíš čekala, že se zeptám, kde je koupelna. "Očistíš mi péro jazykem." Řekl jsem chladně. Zadívala se mi do očí. Pak se podívala na moje lehce nahnědlý péro a zase mě do očí. "No na to zabudni, to nespravím." Chytil jsme jí chapadlem pod krkem. "To byl rozkaz, ne otázka." Pronesl jsem a strčil jí svoje péro až do krku.

Bylo rozkošný sledovat, jak se jí z toho chce zvracet. Šukal jsem jí hrdlo tak hluboko jak jsem se vešel a tak rychle jak jsem mohl. Trošku mi kůži brousila zoubkama ale nakonec celkem poslušně kouřila i sama. O tom že jsem jí drtil chapadlem krk raději pomlčím. Pozvracela se mi tam málem asi třikrát. Ta holka má neskutečně tvrdej dávivej reflex. Prakticky jsme jí mohl hlavu projíždět kládou, jak jsem chtěl a ona se ani nezakuckala. Když jsem jí ho vytáhl z pusy leskl se jako stříbrná hůl.

"Toto ti nedarujem ty hajzel, asi sa vrátíme k tomu čo som vravela před chvílou!" řekla a jakoby jí nic nebolelo se zvedla, chytla mě za rameno a otočila, nečekal jsme že do mě strčí a spadl jsem na postel. Abych mohl ležet zase jsem schoval chapadla do těla. Sedla si obkročmo na mě a natáhla mi ruce za hlavu. Sepnula mi je poutama a pak se na mě usmála. Jo. Nejlepší na učitelkách jsou ty tresty.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ…
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Snow Snow | 4. listopadu 2016 v 23:22 | Reagovat

Opět úžasný pokračování úžasnýho příběhu :D :3

2 Kalamity Iharo Kalamity Iharo | E-mail | Web | 5. listopadu 2016 v 8:58 | Reagovat

Haaah, už chápu poznámku se sekvojem... Ale ty vole! Tohle ti fakt nikde nevydaj! xDDDD Ty píííčo!
Na hlášky možná trochu slabší, ale na ranní probuzení lepší než kafe, ti řeknu!!!
No, ale teď už makej na nový kapitole ty hovne!!! Protože všichni víme, co je na řadě!!! DĚLEJ TY VOLE, JE TI TO JASNÝ????? NEMÁŠ NÁROK NA NĚJAKÝ ODPOČINKY NEBO VEDLEJŠÍ PROJEKTY!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama