Offender - Romance is a lie (part 16)

3. listopadu 2016 v 20:31 | Ghoul |  Offenderman - Romance is a lie
Kapitola 4. - Nana

Všude byla tma. Necítil jsem nic. Ani nos, ani kůže necítili nic. Jako by ze mě vyprchala poslední špetka života. Ale nic mě ani nebolelo. Byl jsem ve stavu absolutní nicoty. Stav mezi bolestnou agónií a posledním úderem srdce. "Vstávej ty zkurvenej kriple!" zařval jsem na sebe v mysli a pokusil jsem se nějak nahodit. Nefungovalo to. Přemýšlel jsem, jestli je opravdu všemu konec. "To jsem jako fakt kurva chcípl jako zasranej hrdina co zachránil malou holčičku a zabil několikanásobnýho vraha malejch dětí!? Největší nadrženej perverzák a pedofil zachránil děti celýho světa!?" (Pozn. autora: Samozřejmě je největší jen proto, že v tom světě se jaksi nepočítá s existencí mé osoby *wink*)Začal jsem přicházet k sobě. Pomalu jsem otevřel oči. Koukal jsem na strop. Bolela mě hlava a měl jsem sucho v krku. I kdyby mi do něj měl někdo nastříkat, dal bych cokoli, jen abych se svlažil. Zvedl jsem hlavu. "Ooooookay. Takže jsem u Adel. Super vědět." Řekl jsem si pro sebe. Podíval jsem se na svoje zašité břicho. Bylo zahojené. Celkově mi bylo líp. Podíval jsem se na hodiny. Bylo půl druhé odpoledne. V pokoji byly zatažené závěsy.

Chvíli jsem ležel a najednou uslyšel cvaknutí dveří. Po chvíli se otevřeli i dveře do pokoje a vešla Adel. Byla celá a zdravá. Když viděla, že jsem vzhůru celkem se zarazila. "Myslela jsem, že jste umřel. Celý týden jste se nevzbudil." Řekla. Posadil jsem se a "díval" se na ní. Bylo mi jedno, jestli mám v krku sucho jak u frigidy nebo mokro jak v kalhotkách nymfičky. Chtěl jsem šukat. A ta její malá kundička mi voněla přes celej pokoj. Pomalu jsem se zvedl. Konečně jsem stál stabilně. Necítil jsem bolest. Jediný co jsem cítil bylo moje tvrdý péro který se těšilo až jí bude zase trhat vedví. Celý to byl zasranej sen, takže mám právo jí ojet jako malou kurvu!

Portnul jsme se za ní a práskl s dveřma. Chytil jsem jí do dvou chapadel. "Teď ti teprve ukážu, jakej jsem v posteli čičino." Zvedl sjem jí do vzduchu a došel s ní až k posteli. Ještě jsem ani v zubech nedržel její kalhotky a už ječela, ať to nedělám, že to bolí. Málem jsem se udělal jen z toho její škemrání o milost. "Ahhhh jaká to krása znásilňovat." Přitlačil jsem jí za ramena k posteli a chapadli jí roztáhl nohy. Snažila se bránit, ale proti mojí plné síle nic nezvládla. Pevně jsem do drápů chytil její kalhotky a roztrhal je. Naskytl se mi pohled na její krásně růžovoučkou malou buchtičku. Sklonil jsem se a pomalu jí olízl. Doprdele to byla lahoda! "Dámy a pánové vítejte u pořadu 'vaříme s chapadláčem' dnes si uděláme lolitku s nádivkou." Prohlásil jsem a špičkou péra jí začal kroužit kolem dírky.

"Ne! Prosím! Už znova ne!" škemrala pod mým pevným sevřením. "Prvně se ujistěte, že je vaše malá lolitka pořádně navlhčená, pokud ne, použijte sliny." Řekl jsem hlasitě a opět se projednou sklonil a olízl jí. Křičela sice že se jí to nelíbí ale její píča mi říkala něco jinýho. "Dále trochu uvolněte prostor kolem vstupu pro nádivku. Pevně uchopte plnící pistoli a jemně s ní promasírujte okolí vstupu." Pronesl jsem a se zaujetím jí kroužil žaludem po pyscích. "Prosím ne! Nedělejte to! Nechci už znovu!" křičela a vzlykala. Ah jaká to krása koukat na proudy slz valící se po jejích tvářích. "Když jste se ujistili, že je okolí řádně uvolněné, přistupte k vložení pistole od útrob." Pevně jsem sevřel v ruce svoje péro a žalud jí opřel o dírku. Začal jsem do ní pomalu vstupovat. "Jau, jau, jau, jau!" Opakovala Adel stále. Pořádně a tvrdě jsem zasunul.

Adel zaječela z plných plic. "Když už se vám povedlo dostat vaši plnící pistoli dovnitř, začněte pod tlakem připravovat nádivku." Prohlásil jsem s úsměvem na mých bledých rtech a začal jsem tvrdě přirážet. Adel křičela a brečela. Ta její mladá kundička mi utahovala péro jak nejvíc to šlo. Přišlo mi jako bych ho z ní měl vytáhnout ve tvaru špagety. Bylo tak úžasný cejtit každej milimetr její malý kundy obepnutej kolem mýho péra. Pořádně a rychle jsem přirážel. "Dejte si s nádivkou na čas, čím déle vám to potrvá, tím lepší výsledná pochoutka bude." Pokračoval jsem v přirážení.

To že byla tak utažená mě hnalo k rychlejšímu orgasmu. Zrychlil jsem. Začala křičet ještě víc. Byl jsem tvrdej jak severokorejská diktatura. "Když se chystáte vypustit nádivku dovnitř, ujistěte se, že jste co nejhloub!" hlesl jsem a zarazil jí ho tak hluboko, že jsem cejtil jak se opírám o její dělohu. Vstříkl jsem jí toho dovnitř tolik, že zase půlka z toho vystříkla pod tlakem kolem mýho péra ven. Po tom tejdnu nestříkání to bylo jako rána baseballkou. Zatmělo se mi před očima a šel jsem do kolen. Ale bylo to super. Musel jsem se na chvíli posadit a odpočinout si. "Kurva holčičko, ty mi dáváš zabrat." Řekl jsem s úsměvem a díval se na ní.

Chvíli jsme odpočívali. Kochal jsem se výhledem na to, jak z ní pořád teče hromada mojí mrdky. "Adélko?" zeptal jsem se. Těžce oddechovala, až po chvíli odpověděla. "Ano?" zeširoka jsem se usmál. Kdepak bydlí tvoje paní učitelka?
S nově nabytou informací jsem se oblekl do klobouku a kabátu. Cestou jsem šlohl v květinářství růži a pokračoval v cestě. Než jsem na místo došel tak byla celkem tma. Nechtělo se mi teleportovat. Měl jsem chuť na poklidnou procházku. Došel jsem k jejímu domu. Krásná majestátní dřevostavba. Prošel jsem brankou a zamířil po dlážděné cestě až k jejím dveřím. Zazvonil jsem a schoval se za rohem. "Kto zase kurva otravuje tak neskoro večer?!" Portnul jsem se za ní. "Haranti zasratý, nenechajú člověka na pokoji ani keď má dovolenku." Řekla a zavřela dveře. Když se otočila, zprvu se polekala. "Myslela som, že sa už neukážeš." Opřela se mi rukou o hrudník a pomalu mi s ní sjížděla k rozkroku. "Necháš tú svoju malú nadržanú učitelku samotnú a po najlepšom zážitku jej života sa prostě vyparíš! Za to by som ťa mala správne jako učitelka potrestať, ale radšej budem,keď ma pekně potrestáš ty." Řekla vášnivým hlasem a dojela až k mému rozkroku a pevně stiskla.

Chytil jsem jí za boky a začal jí líbat. Začala mi masírovat rozkrok. Sundala si kravatu a hodila mi ji kolem krku. Přitáhla si mě a vášnivě a divoce mne líbala. Zvedl jsem ji na chapadlech a odnesl k posteli. Pustil jsem ji na ní a olízl si rty. Seděla tam s roztaženýma nohama a jiskřičkami štěstí v očích. "Ošukáš ma konečne? Alebo ma necháš tiecť jako vodný kohútik?" zeptala se ostře. Rozepl jsem si kabát. Zase mi stál jako nádražák na peróně. "Húúúú húúúú, přijíždí vláček!" řekl jsem s úsměvem a drápy roztrhal její legíny i kalhotky. Je pravda, že kalhotky šly trochu hůř tím, že byly mokrý jak… jak… no prostě jako kalhotky.

Přiblížil jsem se žaludem k její mokrý kundičce a pomalu zasunul. Sevřela pevně prostěradlo a zavzdychala. Šlo to hladce. Bylo to jako ojíždět bazén s vodou. Začal jsem zrychlovat přírazy. Vzdychala slastí. Byl to nádhernej pohled. "Počkaj!" procedila skrz vzdechy a já trochu zpomalil. "Ano?" Odtáhla se tak bych ho z ní vysunul a klekla si na čtyři. Chytila si rukama zadek a pěkně ho roztáhla, aby mi odhalila svůj análek. Podívala se na mě přes rameno a šibalsky se usmála.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ…
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kalamity Iharo Kalamity Iharo | E-mail | Web | 3. listopadu 2016 v 20:43 | Reagovat

FINALLY!!!!!! FINALLYYYYYYYYYYYYYYYYY!!!!!!
A neříkejte mi, že jsem jediná, kdo se na tohle těšil jako malý děcko!!!!
Oh my!  Ty hlášky jsou boží!!! Kurwa člověče, že nás zase nenecháš tak dlouho čekat????
Žeru tenhle díl a jestli si dáš další dlouhou pauzu, sežeru tebe, ty zkurwená zkumavko, co mi nespadla na schodech!!!!
"Hůhů, přijíždí vláček!!" už vidím, jak na to s někým vlítnu a tohle prohlásím, až mi ho tam bude cpát!!!! FUCK OFF! FUCK ME!
Asi si to celý dám ještě jednou a pak znova!!! DO PRDELE!!!! (AAAno, tam půjde Offendy!!)
Ale když jsi tady z madam paní učitelky udělal nymfomanku... Co bude ze mě??? Sakraaaa! (Jestli to nebude minimálně nevinná introvertka s BDSM rájem ve sklepě, budu zklamaná... DĚLÁM SI PRDEL!!!!) Offendy prostě nezklame. Do píči, já jsem ráda, že jsem se dočkala, tohle za to stálo!
Jsi se rozjel hned ze začátku. Ty víš, co tvý fans, Offendy a paní učitelka chtějí, není třeba na nic čekat!!!
Sooooo... Makej makej makej na dalším díle, ty vole! MAKEEEEEEEEJ!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama