Listopad 2016

Co je dneska ještě tabu?

17. listopadu 2016 v 19:00 | Ghoul |  Sex a moje temná osobnost
Když jsem takhle večer seděl u otevřeného blogu a všiml si téma článku na tento týden, tabu, dosti mě to zarazilo. Řekl jsem si že bych se vrámci tohoto článku mohl svěřit. Že po článku "Rivalita mojí mysli" bych vám dal další náhled do mojí zvrácené mysli. Chci to ale? Co vlastně lidi na tomhle blogu hledali? Dříve měl označení "Doupě Horrorů" tak byste tu asi nečekali článek kde si vylejvám srdíčko. Obzvlášť to nečekáte od osoby která si zakládá na tom aby o ní lidé věděli co nejmíň. Tak proč bych něco takového psal na blog kde mě převážná část čtenářů zná osobně?


Offender - Romance is a lie (part 18)

6. listopadu 2016 v 22:26 | Ghoul |  Offenderman - Romance is a lie
Kapitola 5 - Alex

"Tak co, pančelko, potrestáte mě?" zeptal jsem se chlípně a doširoka roztáhl koutky. Podívala se na mě naštvaným pohledem a sehnula se pro něco na zem. Když se zvedla, chytla mě pod krkem a naklonila se až ke mně. "Radšej by si mal sklapnúť." Řekla a nacpala mi do pusy svoje kalhotky. Pevně jsem je stiskl mezi zuby. Došla ke skříni u zdi a otevřela jí. Vytáhla z ní dřevěný pravítko. No jo. Učitelka. Pokusil jsem se něco přes její kalhotky říct, ale odpovědí mi bylo jen šlehnutí kusem dřeva přes stehno. Prohnul jsem se v zádech, protože tohle jsem kurva nečekal.


Offender - Romance is a lie (part 17)

4. listopadu 2016 v 22:31 | Ghoul |  Offenderman - Romance is a lie
Tak jo šulini, dneškem měla končit čtvrtá kapitola ale řekl jsme si že vám ji ještě o díl prodloužím, tímto se omlouvám Alex že si musí ještě počkat, každopádně i když akce ještě dojede tohle další díl už ponese název páté kapitoly. Gomene.

Kapitola 4 - Nana

Chytil jsem ji pevně za prdel, a zaryl do ní svoje ostré drápy. Hlesla vzrušením. "Co po mě chceš? Chceš, abych ti projel análek?" Nana kývla. "Jsem tak nějak slepej a nevidím, umíš mluvit?" Nana se na mě otočila. "Prosím, moc ťa prosím, vyjeb ma tak, aby som mala problém posadiť sa a chodiť." Řekla a zmarkala svýma velkýma očima. Zasunul jsem jí ho dovnitř až po kořen a ona slastně za vzdychala a stiskla pevně prostěradlo. Zaryl jsem jí drápy ještě hlouběji do zadku a začal přirážet. Hlasitě hekala.


Offender - Romance is a lie (part 16)

3. listopadu 2016 v 20:31 | Ghoul |  Offenderman - Romance is a lie
Kapitola 4. - Nana

Všude byla tma. Necítil jsem nic. Ani nos, ani kůže necítili nic. Jako by ze mě vyprchala poslední špetka života. Ale nic mě ani nebolelo. Byl jsem ve stavu absolutní nicoty. Stav mezi bolestnou agónií a posledním úderem srdce. "Vstávej ty zkurvenej kriple!" zařval jsem na sebe v mysli a pokusil jsem se nějak nahodit. Nefungovalo to. Přemýšlel jsem, jestli je opravdu všemu konec. "To jsem jako fakt kurva chcípl jako zasranej hrdina co zachránil malou holčičku a zabil několikanásobnýho vraha malejch dětí!? Největší nadrženej perverzák a pedofil zachránil děti celýho světa!?" (Pozn. autora: Samozřejmě je největší jen proto, že v tom světě se jaksi nepočítá s existencí mé osoby *wink*)