Září 2016

Rivalita mojí mysli

8. září 2016 v 23:51 | Ghoul |  Sex a moje temná osobnost
Občas si člověk tak sedí…

Sám…

Ve tmě…

V uších slyší hlasitou krev a tep rychlejší než je běh Usaina Bolta. Ani nevíte, kolikrát si takovou situací procházím sám. Když se stane něco, co mě vytočí, zklame, zlomí, uvrhne do deprese, donutí mě někoho nenávidět….


Lock the door, there's no butterflies...

3. září 2016 v 12:22 | Ghoul |  Motýli
Lidi, tohle je poslední díl Motýlů a tak by se hodilo vám alespoň říci pořadí v jakém se epizody odehrávaly, pokud to chcete vědět, najdete to na konci článku :) děkuji za pozornost ale s tímhle končím :)

Alex stál s Danielem před oknem a dívali se na noční město. Stovky světýlek. Bylo to jako dívat se na blízkou galaxii. "Končím. Definitivně." Řekl Alex a podíval se na Daniela, který se tvářil jako by nevnímal. Jemně pokýval hlavou a podíval se na Alexe. "Ale vydržel jsi dlouho." Poznamenal Daniel a dál se s kamennou tváří díval z okna. Alex se zhluboka nadechl. Nasál do plic noční vzduch. "Co budeš dělat? Skočíš?" zeptal se Daniel a podíval se na něj. Jeho pohled se potkal s Alexovým. "To bych nemohl. Mám přeci jí." Odvětil mu. Daniel se opět zadíval z okna a špitl. "Nikol."