Náhoda je blbec...

24. srpna 2016 v 19:44 | Ghoul |  Motýli
Alex vší silou dupnul na rudého motýla na zemi. Ozvalo se křupnutí a Nina spadla na zem. Zařvala bolestí. Alex pevně sevřel revolver v ruce. "Jak se ti to líbí teď? Jak se ti líbí ta bolest?! No? Odpověz mi kurva!" křičel v bezprostřední blízkosti jejího obličeje. Kryla si rukama obličej. Alex ji ruce odmetl na stranu a chytil ji pod krkem. Zvedl ji do výše a narazil na stěnu. Opřel jí hlaveň revolveru o čelo. "Měl bych tě odprásknout jak psa!" Brečela a snažila se z jeho sevření vymanit. Lapala po dechu. Pustil ji na zem a několikrát do ní kopl."Braň se!" křikl a kopl do ní. "Řekl jsem, Braň se!" zařval a znovu do ní kopl. "Když tobě se ta bolest líbí že? Ty máš ráda, když ti někdo ubližuje, že?!" Křikl a tentokrát na ní dupnul. Odplazila se ke zdi a pokusila se zvednout. Opírala se o ni. Alex zvednul ze země rozpláclého motýla a chvíli ho pozoroval. Poté ho odhodil a prostřelil revolverem. Motýl se rozlétl na malé kousky. Nina se chytla u srdce a sklouzla po stěně opět na zem.

"Jaký to je? Přijít o duši?" zeptal se Alex, zatímco stále stál nad ní. Opět se zvedla. "Prosím… pusť mě… už ti nijak neublížím… přísahám…" pofňukávala. Alex nezměnil výraz ve svém obličeji. Pomalu, zatímco se držela za poraněný bok, udělala dva kroky k němu. "Prosím…" hlesla chraplavým ubrečeným hlasem. Alex ji chytil za hlavu a praštil s ní o zeď. Na zdi zůstal krvavý flíček a ona se opět svalila na zem. Tentokrát se stočila do klubíčka. "Prosím…" hlesla "Nech mě jít, nebo mě už zabij." Alex se na ni chvíli díval. Poté se zhluboka nadechl a podal jí ruku. Chvíli na ni nevěřícně koukala, ale poté se chytla a nechala se vytáhnout.

Alex jí ukázal směr ke dveřím. "Běž! Jsi volná!" Nina se na něj chvíli dívala. "Děkuju…" špitla a začala odkulhávat pryč. Pořád byla na dosah od něj. "Nino?" zeptal se Alex. Zastavila se a otočila. "No?" řekla, než schytala ránu revolverem do oka. Chytla se za něj a spadla na zem. "To si, ty krávo, fakt myslíš, že tě nechám odsud jen tak odejít?" Dívala se na něj a lapala po dechu.

"Lásko? Jsi tu?" ozvalo se z vrchu. Alex si přiložil ukazováček na rty a přísně se díval na Ninu. Pořád vzdychala. Podívala se na Alexe. Potom na dveře. "Pomoc! Pomozte mi! Prosím!" stihla zakřičet, než jí Alex umlčel dalším kopancem do břicha. "Mělas držet hubu!" šlápl jí na hrudník a zvyšoval tlak. Začala lapat po dechu. Otevřely se dveře a dovnitř vešla Nikol. "Co ty tady děláš!?" křikla na Ninu. Nina se na ní jen vyděšeně podívala. "Tahle ti vážně nepomůže." Řekl Alex a zatlačil, až se ozvalo křupnutí a následný bolestný křik Niny.

Alex i Nikol stáli vedle ní a užívali si pohled na její bolest. Oblečení měla potrhané, všude od krve a tělo celé odřené a špinavé. "Srát mě a Nikol se nevyplácí. Teď už to víš." Řekl Alex a usmál se. Díval se na její utrpení. Snažila se zvednout, ale nemohla se bolestí odlepit od země. Jen tam tak ležela v slzách. Vzhledem ke stavu jejích džín to vypadalo, že bolest nevydržela a pomočila se. "Tak to skončíme ne? Řekl Alex a namířil na Ninu revolverem.

Najednou slyšeli oba otevření dveří. "Alexi? Jsi tady?" ozvalo se a do sklepa vešla Lady. "Alexi…" řekla a vyděšeně se dívala na Ninu, která tiše prosila o smilování. "Alexi… co tady…?" prodrala ze sebe Lady. Alex se podíval na Ninu, na kterou stále mířil revolverem a která nyní seděla před zdí a opírala se o ni. "Hubím škůdce." Pronesl chladně a stiskl spoušť. Sklepem se rozlehl silný výstřel a Nina definitivně padla mrtvá k zemi.

Lady pomalu došla k Alexi a Nikol. Stoupla si vedle Alexe. Krev, která vystříkla, vytvořila na stěně skvrnu ve tvaru motýla. "Zajímavé." Prohodil Alex a dál se díval na její bezvládné tělo. Lady, stojící vedle Alexe se podívala na jeho revolver, pak na jeho obličej a takhle střídavě ještě několikrát. Poté se zahleděla na Niny zubožené tělo. Chvíli tam všichni tři jen tak stáli. Lady stiskla zuby k sobě a vyrvala Alexovi z ruky revolver.

Lady se nahrnuli slzy do očí. "Konečně mám možnost to rozhodnout." Procedila skrz napevno stisklé zuby. Alex s Nikol poodstoupili. Každý stáli jinde. "O čem to mluvíš?" zeptala se Nikol. Lady na ní namířila revolver. "Přebralas mi ho!" křikla přes slzy, zatímco se klepala. Musela revolver držet oběma rukama. Nikol se nechápavě podívala na Alexe, který jen hlasitě polkl. "To není pravda." Pronesla Nikol. "Drž hubu ty děvko! A rozluč se s tímhle světem." Řekla Lady a stiskla spoušť. Alex si jí na poslední chvíli všiml a stoupl si do cesty kulce.

Po výstřelu stáli všichni tři jako opaření. Alex se chytil za srdce a podíval se na ruku od krve. Následně padl na kolena. "Lásko!" křikla Nikol a klekla si vedle něj. Alex lapal po dechu. Lady stála bez hnutí. Pustila revolver z ruky. "Alexi… já nechtěla." I Nikol i Lady se rozbrečeli.

Alex chytil Nikol za ruku a zadíval se jí do očí. Z posledních sil se nadechl a špitl. "Miluju tě." Poté ztratil nad svým tělem kontrolu. Nikol zabořila hlavu do jeho hrudi a začala brečet a křičet. Lady se k ní sklonila a položila jí ruku na rameno. "Je mi to opravdu líto. Tohle jsem nechtěla." Hlesla. Nikol smetla její ruku ze svého ramene. "Kěž bys chcípla…" prodrala skrz slzy.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama