Give me the throne! - (Part 03)

4. srpna 2016 v 12:41 | Ghoul |  Creepypasta (nebo to co se tak má aspoň tvářit)
Přemístil jsem se do Ria. V mobilu mi pískla SMS s adresou kurvitelky. Procházel jsem ulicemi Ria, ve kterém právě teď probíhal karneval. Opět jsem se pohyboval nocí. Pohazoval jsem si svým vorpalem. Došel jsem až k domu kurvitelky. Všude bylo zavřeno. Napadlo mě, že bych mohl využit další Hidina lektvaru. Vytáhl jsem fialovou ampulku a napil se. Přitížilo se mi. Vytáhl jsem vorpal a vrazil si ho do břicha. Opatlal jsem si ruce krví a začal bušit do dveří. Otevřela holka zhruba okolo třináctého roku. "Prosím?" řekla, než mě spatřila. "Pomoc… mi…." Hlesl jsem a spadl na kolena, načež jsem se svalil na levý bok. "Pane, jste v pořádku?" Ptala se dívenka a klekla si vedle. "Mám zavolat pomoc?"Kopl jsem do dveří. S prásknutím se zavřely. Nasadil jsem holčičce kravatu a stáhl ji na zem. Vytáhl jsem nůž a pošeptal s úsměvem na tváři. "Běž už spát." Poté jsem ji několikrát bodnul do hrudi a do břicha a pustil její bezvládné tělo k zemi. Vyfotil jsem její mrtvolu Stiak a napsal, že si ještě užiju karneval. Otevřel jsem dveře a za nimi stála osoba zahalena v černém. Na hlavě kapuci a přes ni kuklu s rudým bad smilem. Stejně jako hoody. Vyrazil proti mně s nožem. Na poslední chvíli jsem uhnul.

Vkročil za mnou a švihal proti mně nožem. Vytáhl jsem svůj vorpal a zahájil protiútok. Všiml jsem si na rameni vyšitého černého S. "Stiak!" křikl jsem a vyrazil vorpalem proti neznámému. Byl to její posluhovač. Švihal jsem kolem sebe vorpalem, sekal jsem ho do všech částí těla. Bodl mi do břicha nůž. Pozlacený nůž. Stiak měla velice vytříbený vkus, co se svého týmu týče. Já tyhle róby odmítl nosit.

3vihl jsme mu nožem proti krku a povedlo se mi ho podříznout. Spadl na kolena a snažil se odplazit. Dupnul jsem na něj a vytáhl si jeho nůž z břicha. Zabodl jsem mu ho zezadu do krku. Stoupl jsem si nad něj a vší silou na nůž dupl. Ozvalo se nechutné prasknutí a nůž projel mezi jeho obratli.

Vytáhl jsem pozlacený nůž a bodl si ho do břicha. Sundal jsem mu kuklu a dal si ji do kapsy. Chytil jsem ho za jeho hnědé vlasy a zvedl mu hlavu oddělenou od těla. Napil jsem se zeleného lektvaru a nahlas pronesl "Trůnní sál." Přemístilo mě to před dveře dovnitř.

Rozrazil jsem velké dveře a vešel dovnitř. "No konečně jsi…" nedořekla Stiak. Obě dvě seděli jako opařené a dívali se na mě. Došel jsem až k trůnu a hodil po Stiak hlavou. Dopadla ji na klín. Zvedla se a začala ječet. Hlava jí spadla a kutálela se po schodech dolů. "Příště musíš poslat na moje zabití někoho schopnějšího. "C.. c… co… o čem? Co to? Co to má znamenat? Tohle? Co?" koktala Stiak vyděšeně. Vyběhl jsem až k ní a vytáhl si z břicha nůž, který jsem jí přidržel před očima. "Poznáváš to, ty couro!?" řval jsem na ní.

Kroutila hlavou že ne. Narval jsem jí čepel nože pod krk. "Nelži!" řval jsem na ní dál. "Já fakt nevím, o čem to mluvíš!" křičela Stiak se slzami v očích. Vytáhl jsem z kapsy kuklu a mával jí s nimi před obličejem. Jackie si toho všimla. "Sti… ale dyť… ty jsou tvoje." Vrazil jsem Stiak facku. "Jak se opovažuješ na mě posílat ty svoje sráče?!"

Stiak se otočila s prosebným pohledem na Jackie. Bodl jsem nůž Stiak do nohy. "Nehodlám poslouchat někoho, kdo se mě snaží zabít. Děvko." Prohodil jsem a dal se na odchod. Stiak si vytáhla nůž z nohy a vzala si i svůj. "Stůj!" křikla a já se otočil. "Ano?" "Za tohle zaplatíš!" zařvala a kulhala dolů z trůnu.


Pokračování příště…
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kalamity Iharo Kalamity Iharo | E-mail | Web | 5. srpna 2016 v 17:58 | Reagovat

Ooooh můj... Ne, vážně... Co se to událo???
Asi ode mě bylo naivní předpokládat, že to zůstane jako oddechová funny záležitost s tvým huhláním přes rohlík a levitujícíma očima Hidy...
Eeeeh, nechci tě zklamat, ale tohle mě trochu mrzí... (A zdá se to trochu levné) Jep, these are my feelings...
Ale stejně se mě nezbavíš! Hodlám si počkat, co tomu ještě provedeš!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama