Offender - Romance is a lie (part 15)

18. července 2016 v 22:00 | Ghoul |  Offenderman - Romance is a lie
Kapitola 4. - Nana

Škubnul jsem sebou tak silně až se mi lano zakouslo pevně do krku, ale já mohl uchopit dřevěnou nohu od židle. Ohnal jsem se s ní za sebe a praštil bratra. Stisk lana povolil a já mohl vyklouznout. Chytil jsme ho drápy pod krkem a srazil ho na zem. Začal jsem na něj dupat svými kovovými botami. Když se opět portnul odskočil jsem, aby mě nemohl chytit.Vyrazila proti mně jeho chapadla. Vyhýbal jsem se jim, ale stejně jsem několik ostrých zásahů dostal. Také se mi otevřela rána na břiše. Bolelo to. Nepolevoval jsem ve střídání ostrých pěstních úderů a úhybných manévrů. Slyšel jsem, jak Adel lapala po dechu a vzlykala.

"Zkurvenej sráči." Procedil jsem mezi zuby a praštil bratra do obličeje zprava. "Ty zasranej hajzle." rána z leva. "Pojď to ukončit!" zařval jsem a vrazil mu těžce jednu ránu zespoda. Z břicha mi skrz obinadla vytryskl proud černé tekutina, která mi zašpinila část trupu a rifle. Bratr se snažil zvednout ze země. Vší silou jsem do něj kopl. Zase spadl a rozkašlal se. Z jeho tváře plné ostrých zubů se prodrala tmavá kapalina, kterou vykašlával na zem.

"Takhle nasranýho jsme tě ještě neviděl. A to všechno kvůli tý malý, nemytý couře?" procedil mezi zkrvavenými zuby a začal se smát. "Jak si jí to nazval!?" zařval jsem a vší silou ho odkopl. Narazil na zeď místnosti, ve které nás držel. Došel jsem až k němu a zvedl ho za kravatu, kterou měl ovázanou kolem krku. Pod náporem krve ztmavla, ale na některých místech bylo vidět, že pod tím byla červená. Stáhl jsem mu s ní krk, co nejvíce to šlo. "Co uděláš?" řekl přidušeně "Začneš mě líbat?"

Chytil jsem ho vší silou za hlavu a začal mu s ní mlátit o zeď. Hlavou mi běžely vzpomínky na to, jak jsme se od začátku věků špičkovali. Tedy vlastně spíš po tom co jsem ho našel. Ani nevím, jak jsem přišel na to, že mám bratra. Když jsem však viděl ty fotografie s ním, došlo mi, že by bylo dobré ho najít. Nesedli jsme si už od začátku. Já úchyl a on vrah. Měli jsme společné jen jedno. Lásku k dětem. Místností se ozývaly tupé údery bratrovo hlavy o betonovou zeď. Po jejím chladném profilu se stáčely prameny tmavé krve, která spíše připomínala dehet než krev.

Najednou se odportnul pryč. To mu ještě zbyly síly!? "Neschopnej." Ozvalo se někde ze tmy. "Nepotřebnej." Ozvalo se z druhé strany. "Neužitečnej." Zase odjinud. Neustále se portoval. "Nenáviděnej." Zpoza mě vyrazily ze tmy chapadla a srazila mě k zemi. Slyšel jsem klapání a bratr pomalu, otíraje si krev od úst vyšel ze tmy. Jeho černá chapadla mu švihala kolem hlavy jako biče. Došel až ke mně. Pokusil jsem se zvednout ze země, ale jen jsem vykašlával krev a byl skoro neschopen pohybu.

"Tak konečně po tolika letech. Stojíme… někdo z nás leží… tady… oba… a jdeme to ukončit." Řekl dramaticky a dohnal mě tím až slzám. Smíchu. Začal jsem se nekontrolovatelně smát a pokoušel se zvednout. "Větší sračku nikdy neřekla ani Rosamunde Pilcher." Řekl sjem a opřel se o zeď. "Chceš mě tu ukecat k smrti nebo mě hrdinsky a s ostrou hláškou dorazíš?" řekl jsem skřípavým hlasem a plivl mu do tváře tmavou tekutinu.

Otočil jsem se a podsekl mu nohy. Přišlápl jsem ho rozklepanou nohou k zemi. "Jeden z nás tu zemře." Řekl jsem a vykašlal další várku krve. "A na světě je ještě moc panen abych to mohl být já." Řekl jsem a odrazil se od země. Vší silou jsem bratovi dupl na hlavu, až praskla jako balónek napuštěný vodou a rozstříkla černou tekutinu všude kolem.

Chvíli jsem tam stál a pak přešel k vzlykající Adel a začal jí odvazovat od židle. Šlo to ztuha, protože uzly byly opravdu pevně utažené. "Tak už je konec." Hlesla mezi vzlyky. "Je." Řekl jsem a přitížilo se mi. V hlavě mi začalo šíleně třeštět a před očima se mi zatmělo. Poslední co jsem cítil, byl můj dopad na chladný beton.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ…
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Markéta Kaki Markéta Kaki | 18. července 2016 v 22:15 | Reagovat

SLENDY JE MRTVEJ?! O.O

2 starvoice starvoice | 18. července 2016 v 22:20 | Reagovat

Rosamunde Pilcher?! 😂

3 Kalamity Iharo Kalamity Iharo | E-mail | Web | 18. července 2016 v 23:28 | Reagovat

Oh... My... WHATEVER!!!
WHATEVER, WHATEVER, WHATEVER!!! Je moc pozdě na takovou epičnost! Asi to neunesu!! Tma, všude okolo mě, úží se mi dech ... Já... Ne! Nevzdám to! Tak, jak díž ty skrze Offendera! Je ještě příliš mnoho panen na světě na to, abych mohla zemřít!
Tak jako tak... Neříkej mi, že Slendy umřel. Ne-e! To je moc brzo!! Naposled jsi mluvil o kolika? Osmi kapitolách? A tohle je pořád Nana! Takže Slendy ještě nemůže bejt mrtvej. Neboť pochybuji, že do toho zapleteš další bratry, co se budou mstít. Neeeee, to neuděláš! Že ne?!
No... Máš epizodu a půl, abys toho zmrda vyléčil, protože moc dobře víš, co my tady chceme... SEX!!! Pořádnej Rape, zlatíčko! Jooo, to by bodlo! (K: soustřeď se, Iharo!)
Hej... Já to nedávám, musím na vzduch, tohle byla akční bomba... A fakt skvěle udělaná... Sice mě napadla taková rýpačka... Jakože, Offendy se nějak stará o Adel... Ale asi to má v pohodě, starat se o svoje Nádrže na mrdku... (Jo, pamatuju si některý ty tvoje bláboly z minulejch dílů)
Já... Až budu mít chvilku, postavím ti svatyni, tohle je AWESOME! Ale teď... Fíha... Ten díl, ta atmosféra... Dal jsi mi zabrat!

4 dika dika | 10. září 2016 v 18:51 | Reagovat

Adel je po tom všem v poho? :D

5 Ghoul Ghoul | 11. září 2016 v 13:55 | Reagovat

[4]: Myslíš? xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama