Give me the throne! - (Part 02)

29. července 2016 v 12:56 | Ghoul |  Creepypasta (nebo to co se tak má aspoň tvářit)
Probudil jsem se zase v alchymistické laboratoři. Nade mnou se vznášel pár obrovských očí. Leknutím jsem zařval a vrazil Hidaris takovou facku že spadla na zem. "Promiň ale… ty vole, víš, jak jsem se lekl? Tohle mi dělat nemůžeš!" řval jsem na ní, zatímco jsem těžce oddechoval. Podívala se na mě skrz ty dalekohledy, co měla na očích, které si musela po ráně ode mě narovnat. "Divím se, že na mě tak štěkáš, když máš kočičí uši." Řekla vážným hlasem.Vyskočil jsem ze země. "Ne, ne, ne, ne!" křičel jsem a prohrábl si hlavu. Nikde žádná ouška. "Ty si ze mě budeš pořád dělat prdel viď?" řekl jsem a Hida se začala tlemit jak o život. "Jo budu." Prodrala skrz smích. Po chvíli se uklidnila a postavila. "Chce tě vidět Stiak." "Dopiči, co zase chce?" řekl jsem a vyšel po schodech nahoru. "No, tak jí trochu nasereme ne?" řekl jsem a mrkl na Hidu, než jsem zavřel dveře.

Cestou jsem se ještě stavil v kuchyni a pučil si jeden malej kovovej stoleček. Jak jsem ho táhl po dlaždicích v trůnním sále, dělalo to neskutečnej rachot. Dotáhl jsem ho tam i s židličkou, sáčkem rohlíků a kelímkem pomazánkovýho másla s příchutí nivy. "Co to má znamenat!" křičela Stiak. Sedl jsem si na židličku, hodil si nohy na stůl a pustil se do jídla. "Chtěu fem fe nejdvíf nafrat ale ty fif mě zafolala." Řekl, jsem s plnou hubou rohlíku. Jackie si dala ruku před pusu a bylo vidět, že se snaží nesmát.

"Jak se opovažuješ, ty bídnej červe!?" zeptala se Stiak, načež jí odpovědí bylo pouze mé pokrčení rameny. Mocně a nahlas jsem polkl. "Dlužíš mi sušenku!" štěkl jsem směrem nahoru na trůn, zatímco jsem si z kapsy mé zakrvácené mikiny vytáhl plechovku Coca Coly a otevřel ji. "6e se před svou paní nestydíš se takhle chovat!" řvala do ruda rozpálená Stiak. Dlouhým hltem jsem se napil coly a poté si mocně krknul. "Řikalas něco?" zeptal jsem se a začal se smát. Jackie se na trůnu vedle Stiak skoro dusila. Asi jako kdyby jí někdo narval banán až do krku.


(Jackie deepthroatující banán od mého secret fotografa Iharo xD )

Stiak zhluboka dýchala, jak se snažila uklidnit. "Mám pro tebe další práci." Říkala, zatímco jsem si mazal máslo na svůj rohlík. "Tentokrát musíš do Ria de Janeira, Adresu budeš mít zase v SMSce." Prohodila. "Nejdřív rohlík." Řekl jsem a ani se na ní nepodíval. Poté jsem se do něj opět zakousl. "Už mi zmiz z očí!" zařvala na mě tak hlasitě až se rozklepaly tabulky ve vitrážích. "Ticho buď! Nemám rád, když je kolem mě něco moc nahlas pokud svačím!" zařval jsem na ní. Jackie už nemohla skoro dejchat. Svíjela se na trůnu jak retardovaná housenka pod úderem elektrického proudu. "Aspoň ty bys mě mohla podpořit!" křikla na ní Stiak což u ní vyvolalo výbuch smíchu. Smála se tak že to musela slyšet i Hidaris v podzemí.

"Klidni hormon cholero. A nech ho najíst, když už pro tebe má dělat první, poslední." Řekla Jackie když se přestala smát. "Ale já to chci teď! Teď! Teď! Teď!" křičela Stiak a byla rudá vzteky. "Teď si připomínala Hitlera. Nein! Nein! Nein! Nein!" řekl jsem a dál si mazal svůj rohlík. Stiak se naštvala, vytáhla z boku trůnu svůj pozlacený nůž a hodila jím proti mně. Nůž se zabodl do dřevěného sloupu vedle mě. "Jej, díky, tím se bude to máslo roztírat líp." Řekl jsem, položil svůj malej příborák a ze dřeva vyrval Stiačin nůž. Stoupla si. "Ani se neopovažuj!" křikla na mě. Zabořil jsem čepel jejího nože do kelímku s máslem a jedním pohybem jsem natřel celej rohlík. Zakousl jsem se do něj, napřáhl se s nožem a hodil s ním proti Sti, které by skončil v čele, kdyby se nesehnula. Takhle se hází, když chceš někoho trefit." Řekl jsem a zvedl se. "Kam si jako myslíš, že teďka půjdeš!?" křičela na mě vystresovaná na trůnu. "Řekl bych, že do Ria." Prohodil jsem a odešel z trůnního sálu, zatímco Stiak tam stála jako opařená.

"Tak Hiduško zlaťůčká, potřebuju další lektvar." Řekl jsem a vešel do alchymistické dílny. "Hidu?" zařval jsem do prázdné místnosti. Vešel jsem opatrně dovnitř a rozhlížel se, kde by mohla být. Najednou jsem zaslechl křik a uzemnil mě tupý úder. Spadla na mě Hidaris. Opírala mi ty svoje dalekohledy o ksicht. "Už ti někdo řekl, že máš nádherný oči?" zeptala se. "Už ti někdo řekl, že jsi těžká a drtíš mu koule?" zeptal jsem se na oplátku já. "Jej! Promiň!" řekl a bleskurychle se ze mě zvedl. Schoulil jsem se do klubíčka a chytil se v rozkroku. "V pohodě?" zeptala se mě Hida. Podíval jsem se na ni káravým pohledem. "Jo, jo, všechno je ok." Řekl jsem a po chvíli se postavil. "Budu potřebovat další port." Prohodil jsem a opřel se o stůl. Hida mi podala svítivě zelenou flaštičku. "Hlavně žádný bordely, jen to kam máš letět, jasný?" řekla mi přísným tónem. "Možná." Prohodil jsem a napil se.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 STIAK STIAK | E-mail | Web | 29. července 2016 v 13:39 | Reagovat

*jde kreslit Jackiehousenku* XD

Hej fakt, ale tohle je prdel x"D

Pokračuj pokračuj, zajímá ma to C:

2 starvoice starvoice | 29. července 2016 v 14:49 | Reagovat

A to já měla Stiak za milou osůbku xD

3 ScratchThem ScratchThem | E-mail | Web | 29. července 2016 v 19:41 | Reagovat

Bože můj! To je tak úžasný! Já to fakt miluju! :'3

4 Kalamity Iharo Kalamity Iharo | E-mail | Web | 31. července 2016 v 19:30 | Reagovat

"Možná..." xDDDD
Jo tak banán v krku, jo??? Hm, jak asi vypadá Jackie s banánem v krku (vyzkoušímeeeeee xD)
Jinak velice zábavný díl!! Opravdu ... Proč já si ho nevšimla dřív?
(K: Protože jsi idiot?)
Tahle ptákovina ti fakt jde... Jen tak dál!

5 Albertfab Albertfab | E-mail | Web | 5. června 2018 v 13:00 | Reagovat

The men's prostate is an essential portion of a male's the reproductive system. It secretes fluids that help the transportation and activation of sperm. The prostate gland is situated just before the rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it is almost always really miserable and inconvenient for your patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate health conditions are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.

Prostate infection, also known as prostatitis, is easily the most common prostate-related overuse injury in men younger than 55 years old. Infections with the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of varieties of prostate infection. It is due to bacteria located in the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to ease the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition connected with a particular defect within the gland and the persistence presence of bacteria in the urinary tract. It can be brought on by trauma to the urinary tract or by infections via other parts with the body. A patient can experience testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal from the prostate defect as well as the utilization antibiotics and NSAIDs to deal with the soreness.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% of most prostatitis cases; however, researchers have not even to determine what causes these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other believe intensive exercise and lifting can cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an appropriate meals are important. These are some from the actions you can take to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is essential for overall health and it'll also keep the urinary track clean.

2. Some studies suggest that a few ejaculations a week will help to prevent cancer of prostate.

3. Eat steak sparingly. It has been shown that consuming a lot more than four meals of beef weekly will increase the likelihood of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients necessary for prostate health.

The most important measure to take to be sure a proper prostate is always to go for regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you must go for prostate examination one or more times a year.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama