Give me the throne! - (Part 01)

19. července 2016 v 15:54 | Ghoul |  Creepypasta (nebo to co se tak má aspoň tvářit)
"Bydlí ve Walesu. Zabij ji. Kurví creepypastu." Řekla mi povrchně Stiak zatímco seděla za padesáti schody nahoře na trůnu. "Jistě, má paní." Řekl jsem a usmál se. Potichu jsem odcházel z trůnního sálu. Vedle ní seděla na druhém trůnu Jackie. Na obličeji měla stále modrou masku s černě zašpiněnými očními důlky. Přesně takovou jakou nosil Eyeless Jack. Vytáhl jsem svůj stříbrný široký nůž zpod bílé mikiny a do široka se usmál. "Někdo by měl jít spinkat." Řekl jsem a vešel do hradní alchymistické dílny.
"Ahhh! To jsi zase ty!? Skvělé! Aspoň vyzkoušíš novej Transcup." Řekla Hidaris když jsem vešel do dílny a podala mi Lahvičku zelené tekutiny. "Mělo by to vydržet dýl a být to na více použití." Řekla a široce se na mě usmívala. Nevěděl jsem, jestli mě děsí ten její bílý úsměv, nebo brejle s čočkami tak velkými že půl její hlavy zabírali jen oční bulvy. "Tak já to teda zkusím." Řekl jsem a odšpuntoval skleněnou lahvičku. Vyvalil se z ní zelený obláček. "Fakt to můžu vypít? Ten minulej měl červenou barvu." Zeptal jsem se nesměle, jelikož mě děsila představa toho, že se proměním v něco jako je třeba Stiak.

"Je to absolutně bezpečný, stačí myslet na místo, kam se chceš dostat a ono tě to tam přenese, pak zase mysli na tenhle hrad a přenese tě to zpátky." Řekla opět s doširoka roztaženými koutky Hidaris. Neochotně jsem se napil a doufal, že mě to přenese právě do Walesu. V mobilu už jsem od Stiačiska měl její adresu. Otevřel jsem oči. "Co tady kurva dělám?!" zařval jsem, když se přede mnou rozprostírala písečná pláž, palmy a moře. "Nenávidím svoje nadržený myšlenky, když se mi pletou do práce." Řekl jsem a došlo mi, že v moment kdy jsem se napil, jsem myslel na to, jak bych se nejradši nechal obskakovat holčinama na Hawaii. "Tak zpátky." Řekl jsem a znovu se napil. Tentokrát už mě to přeneslo do hradu.

"Tak funguje to dobře?!" Křičela vykulená Hidaris zatímco si mnula ruce a opět se doširoka usmívala. Tentokrát jsem měl její obličej, až skoro před tím mým což bylo ještě strašidelnější. "Hele, buď si sundej ty hvězdářský dalekohledy z hlavy, nebo se ke mně nepřibližuj, strašáku." Řekl jsem a odstrčil jí. "Funguje to až moc dobře." Prohodil jsem a zadíval se na zeleně svítící kapalinu.

"Má to nějaký vedlejší účinky?" zeptal jsem se Hidaris. Neodpovídala. Jen se dívala všude možně, jen ne na mě. "Hidaris?!" řekl jsem zvýšeným tónem a pomalu se zvedl. Stále neodpovídala. Došel jsem až k ní a chytil ji pod krkem. Jemně. A postupně jsem sevření utahoval. "Co mi tajíš?" Hidaris přidušeně zakašlala. Povolil jsem. "No?" Podívala se mi do očí. "Možná ti narostou kočičí uši." Řekla a usmála se. Podíval jsem se na lahvičku a pak na ní. "Jestli to ze mě udělá Neko tak to budu chlastat i jako drink k obědu." Řekl jsem a naklopil do sebe další lok. Tentokrát s myšlenkou na Wales.

Ve Walesu byla zrovna noc. Vytáhl jsem svůj stříbrný nůž, který mi do obličeje odrazil odlesk měsíce. "Můj Vorpal." Řekl jsem a zastrčil ho zase zpátky. Vytáhl jsem telefon a do map si hodil její adresu. Bylo to tři bloky ode mě. "Nenuťte Alexe běhat, dopadnete špatně." Prohodil jsem do tiché ulice a s mobilem v ruce jsem se rozeběhl k místu, které mi ukazovala navigace.

Doběhl jsem k domu, kde bydlela ona kurvitelka. Opatrně jsem přelezl přes plot a proklouzl pod okno jejího pokoje. Bylo otevřené a ona v něm nebyla. Vklouzl jsem dovnitř a schoval se pod postel. Otevřely se dveře a ona vešla dovnitř. Než se převlíkla, dovečeřela, vypnula počítač, zhasla a lehla si do postele, jsem stihl několikrát trumfnout svůj x milionovej rekord v Subway Surfers. Vylezl jsem zpod postele a vytáhl svůj nůž. Už spala. Nakláněl jsem se nad ní, že ji bodnu, ale pak jsem si všiml něčeho na stole. Vzal jsem to do rukou, abych si to pořádně prohlédl. Byl to obrázek Jeffa the Killera a byl přilepený na vibrátoru. Chvíli jsme na to vyděšeně civěl, než mi to došlo, upustil jsem robertka a začal si otírat ruce do mikiny. "Tohle bylo horší jak dotknout se Stiak." Řekl jsem si v duchu a opět pevně uchopil nůž. Sklonil jsem se k dívence a jednou rukou jí zakryl ústa. Probudila se a vyděšeně se na mě dívala. "Šššššš… Běž už spát." Řekl jsem a vší silou jí zabodl nůž do srdce. Bodnul jsem ji ještě několikrát. Zvedl jsem se a podíval se na svou zakrvácenou mikinu. "Ach jo…" hlesl jsem a vytáhl mobil. Vyfotil jsem si její pobodané tělo a poslal ho Stiak SMSkou. Dostal jsem hned odpověď. "Šikulka. Dostaneš sušenku." Díval jsem se na zprávu jak tupej. "Z tebe by měli udělat sušenku. Taky by neuškodilo, kdyby tě hodili do pece." Prohodil jsem a vytáhl zelenou flaštičku. "Na hrad." Řekl jsem nahlas, aby mě to zase nepřeneslo někam, bůh ví kam a napil jsem se.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ...
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 STIAK STIAK | E-mail | Web | 19. července 2016 v 16:08 | Reagovat

Si děláš prdel ty hajzle :'D

Ale tohle je dobrý, tohle zní zajímavě, tohle ma baví! XD
Na další díl se budu těšit :>

2 Kalamity Iharo Kalamity Iharo | E-mail | Web | 20. července 2016 v 16:24 | Reagovat

Pěěěkný!!!!
To se mě líbilo! To já bych si klidně ráda početla aji další díl!!!
*nejvíc chcípá nad Hidou s dalekohledama místo brejlí a Stiak ve formě sušenky*

[1]:  oi, Sti! Nechceš si sehnat sušenkový kostým??? xD

3 starvoice starvoice | 20. července 2016 v 20:53 | Reagovat

Měla bych taky pohnout s tou svou povídkou... Neko říkáš? Co kdyby Válka... Ne, to je moc zhulený i na mě xD

4 Ami Ami | E-mail | Web | 21. července 2016 v 17:42 | Reagovat

No, takè divnè. Ale vtipnè! Zo Stiáška je diktátor! XD Pokračovanie by nebolo zlè!

5 ScratchThem ScratchThem | E-mail | Web | 21. července 2016 v 20:51 | Reagovat

OMG! AAAAWWW!
Je to úžasný! Fakt že jo. Baví mě to, napiš další díl. Pwosíím! O---O :-D Jo a ještě se chci zeptat, budeš tam zakomponovávat (či co) i jiný creepypastery?

6 Starkiller Starkiller | E-mail | 23. července 2016 v 15:05 | Reagovat

tak to bylo skveli smal sem se jak prase. jinak jeto zabavny, zajmavy a s dobrym tematem. takle pis dal a bude to skvely.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama