Červenec 2016

Give me the throne! - (Part 02)

29. července 2016 v 12:56 | Ghoul |  Creepypasta (nebo to co se tak má aspoň tvářit)
Probudil jsem se zase v alchymistické laboratoři. Nade mnou se vznášel pár obrovských očí. Leknutím jsem zařval a vrazil Hidaris takovou facku že spadla na zem. "Promiň ale… ty vole, víš, jak jsem se lekl? Tohle mi dělat nemůžeš!" řval jsem na ní, zatímco jsem těžce oddechoval. Podívala se na mě skrz ty dalekohledy, co měla na očích, které si musela po ráně ode mě narovnat. "Divím se, že na mě tak štěkáš, když máš kočičí uši." Řekla vážným hlasem.


Give me the throne! - (Part 01)

19. července 2016 v 15:54 | Ghoul |  Creepypasta (nebo to co se tak má aspoň tvářit)
"Bydlí ve Walesu. Zabij ji. Kurví creepypastu." Řekla mi povrchně Stiak zatímco seděla za padesáti schody nahoře na trůnu. "Jistě, má paní." Řekl jsem a usmál se. Potichu jsem odcházel z trůnního sálu. Vedle ní seděla na druhém trůnu Jackie. Na obličeji měla stále modrou masku s černě zašpiněnými očními důlky. Přesně takovou jakou nosil Eyeless Jack. Vytáhl jsem svůj stříbrný široký nůž zpod bílé mikiny a do široka se usmál. "Někdo by měl jít spinkat." Řekl jsem a vešel do hradní alchymistické dílny.


Offender - Romance is a lie (part 15)

18. července 2016 v 22:00 | Ghoul |  Offenderman - Romance is a lie
Kapitola 4. - Nana

Škubnul jsem sebou tak silně až se mi lano zakouslo pevně do krku, ale já mohl uchopit dřevěnou nohu od židle. Ohnal jsem se s ní za sebe a praštil bratra. Stisk lana povolil a já mohl vyklouznout. Chytil jsme ho drápy pod krkem a srazil ho na zem. Začal jsem na něj dupat svými kovovými botami. Když se opět portnul odskočil jsem, aby mě nemohl chytit.


Odpočívej můj okřídlený příteli...

16. července 2016 v 20:25 | Ghoul |  Motýli

Dámy a pánové, Drazí čtenáři… V minulé době jsem přišel o svého motýla. Uletěl mi. Doufám, že mi odpustí, co jsem provedl a jednoho dne se vrátí. Děkuji mu za vše. Tohle je pro tebe, motýlku…

Seděl jsem u stolu a pozoroval ležícího motýla. Jeho bledě modrá neonová křídla pomalu pohasínala. Zahříval jsem ho dechem a přál si, aby se vše povedlo. "O co se snažíš?" zeptal se bolestným táhlým tónem. Pokračoval jsem s jeho zahříváním, avšak světlo jeho modrých křídel mi osvětlovalo ruce míň a míň. "Nech mě tě zvednout." Hlesl jsem a snažil se neznít plačtivě, ač mi oči pomalu plnily slzy a hlas se mi třásl strachem. "Ne. Nech mě ležet. Prosím." Hlesl tiše můj motýl a od pusy mu šla pára. Klepal se zimou. Dál jsem ho zahříval svým dechem a v duchu tiše prosil boha o odpuštění a o to, aby se můj motýl znovu zvedl a odletěl.


Offenderman - A jak to bude dál?

1. července 2016 v 22:51 | Ghoul
Weeeeeeeeell :D takže zdravím příznivci světa nemrtvých
Všichni tady čtete Offendyho (a ne žwe ne, nezapírejte, je to jakobyste zapírali masturbaci... taky to děláte každej a nechlubíte se tim jenom.) Prostě, do 17. jsem někde na táboře out of comp, out of signal, takže do teho dne nebude Offendy skladem! nejbližší díl teda 17. večer, nebo spíš 18. večer, v obvyklém čase 22:00. Do té doby se s vámi loučím a... netvařte se laskavě tak nasraně, ok? :D

BTW: jo já vim že to skončilo dosti napínavě xD