Offender - Romance is a lie (part 13)

22. června 2016 v 20:20 | Ghoul |  Offenderman - Romance is a lie
Kapitola 4. - Nana

Dobelhal jsem se ven. Kam teď? Zamířil jsem zpět k jedinému místu, ve kterém jsem mohl najít útočiště. K Adel. Opíral jsem se o zdi a nechával na nich svoje krvavé fleky, které se po dotyku se zdí měnili na černý prach. "Ani stopa nezůstane." Řekl jsem si pro sebe a pokračoval městem. Kolébal jsem se po ulici, která se mi rozdvojovala, jako bych snad byl pod vlivem alkoholu. Došel jsem rozeklaným krokem až k jejímu domu, protáhl se dírou v plotu, kterou jsem tu včera večer udělal a skočil dovnitř otevřeným oknem. Pomalu jsem se zvedl a lehl si na její postel. Asi ještě nebyla doma. Dopadl jsem těžce na postel a upadl do bezvědomí.


Hlavou se mi honili myšlenky na všechno možné. Ale hlavně na něj. Na bratra. Viděl jsem, jak vraždí každou dívku, se kterou jsem se kdy vyspal a jak se šíleně směje. Požíral jejich mrtvá těla a olizoval si krev z jeho dlouhých ostrých prstů. Do toho se široce usmívaly ty jeho ostré zuby. Chapadla švihala kolem něj a rozstříkávala krev na všechny strany a vytvářela kreace hodné malířských mistrů. Barvil své okolí do ruda. Celou dobu se přirovnával k Alence. Že musí obarvit mé růže na červeno. Kurvafix! Moje růže jsou červený! Pokračoval ve svých vražedných piruetách a já se musel dívat, jak každá se kterou jsem trávil ty krásné hodiny mého života, padá bezvládně k zemi do vlastní kaluže krve.

Stál jsem v tom snu jako přikovaný. Nemohl jsem nic dělat. Nemohl jsem se ani pohnout. Stále jsem cítil zvětšující se tlak na mém hrudníku a do toho ta palčivá bolest břicha. Cítil jsem tu krvavou chuť v puse. Najednou se objevil přede mnou. Každé jeho chapadlo drželo jednu jejich hlavu. Měly na čele všechny vyřezané přeškrtnuté kolečko. Jeho znak. Začal jsem sebou šít. Tedy alespoň mě to tak přišlo. Stejně jsem se nehnul ani o milimetr.

"Tik, tak, tik, tak, tik, tak… čas ti běží bratříčku… nevraždíš… a to se mi nelíbí… a já mám moc práce na to, abych napravil, co ty jsi nedokončil… ale… když nebude zbytí…" řek la začal se hystericky smát. Chtěl jsem ho v tu chvíli zabít. Vyrvat mu jeho chladné černé srdce z toho jeho nádherně bílého hrudníku. Jeho tmavá krev by stříkala na všechny strany a pleskot kapek o zem by krásně doplňoval můj démonický smích přesně předtím než bych v ruce pevně sevřel jeho před chvíli ještě tlukoucí srdce, které by s hlasitým zvukem prasklo a ohodilo můj obličej černou tekutinou, jež mu před chvílí proudila tělem, na kterém nebude ani poznat že skomírá proto jak je bledé.

Ta představa se mi zamlouvala. Ten vztek! To odhodlání! Je to jen sen. Ale jestli to bratr má opravdu v plánu, nezbude mi nic jiného než ho zabít. Pomalu a bolestivě zničit jeho tělo dokud nebude prosit o milost a pak ho nemilosrdně odpravit.

Sen se pomalu začal rozpouštět. Jeho ostrý smích se začínal stejně jako on vytrácet v dálce. Stěny se trhaly a skrz ně prosvítal reálný svět. Probudil jsem se u Adel na posteli. Stála u dveří a rychle oddechovala. Dívala se na mě těma jejíma malýma ustrašenýma očkama. Natáhl jsem ruku směrem k ní. "Po… pozor…" hlesl jsem a upadl opět do bezvědomí.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ…
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kalamity Iharo Kalamity Iharo | E-mail | Web | 22. června 2016 v 20:29 | Reagovat

Okay, zdá se mi to, nebo je to první díl bez sexu??
Nestěžuju si! I tak je to napínavé a končí to... No taky napínavě!
Opravdu mě zajímá, co bude ta malá dělat. Omego, teď to nesmíš posrat!

2 PanthalaimonN PanthalaimonN | 23. června 2016 v 15:05 | Reagovat

Vďaka istému nemenovanému článku (tak dobre, bol to článok o Omeckie :D) som sa dostala sem a rozhodla som sa prečítať celého Offendera. Teda nie celého, keďže to určite ešte neskončilo, ale proste všetko, čo si už pridal. A to mi kamarát tvrdí, že som ten najúchylnejší človek na svete. Myslím, že mu toto ukážem len preto aby som mu dokázala, že sa mýlil! :DD Určite budem pokračovať v čítaní. Tentacle hentai is da best a spojené s creepypastou je to ešte lepšie! Takže nie, že to pokazíš! INAK SI MA NEŽELAJ!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama