Offender - Romance is a lie (part 12)

20. června 2016 v 22:30 | Ghoul |  Offenderman - Romance is a lie
Kapitola 4. - Nana

Položil jsem ji na učitelský stůl. Chapadla se kolem ní hezky rozlezla. Jedno jí chytilo pod krkem a přiškrcovalo. Rychle oddechovala. Tep se jí zvedal, jak špičky třech dalších leštili vstup do jejího análu. "Prosím." Hlesla a já jí všechny tři zarazil dovnitř. Nahlas zakřičela načež jsem jí chapadlo, které jí obtáčelo krk, vrazil do pusy, aby nic nebylo slyšet. Do očí jí vytryskly slzy a dech se jí ještě zrychlil. Společně s mou chloubou jsem jí poslední dvě chapadla strčil do dírky. Opět se jí do očí prodraly slzy. Vytáhl jsem jí chapadlo z pusy a chytil jí kolem krku. Začal jsem všechny chapadla i se svou chloubou strkat dovnitř a vytahovat je z ní. Pevně se držela stolu a se slzami v očích hlasitě vzdychala.Pokračoval jsem a stále zrychloval. "Ještě… ach ještě…!" křičela ta učitelka. Pokračoval jsem. Protýkala jak niagarský vodopády. Měl jsem z ní úplně promáčený kalhoty. "Prooooosím!" křičela a já se stále snažil přirážet, co nejtvrději to šlo. Píchalo mě v boku a šly na mě mrákoty. Cítil jsem jako by se mi rána na břiše opět trhala, ale nemínil jsem to nijak řešit. Pokračoval jsem a přirážel, co to šlo. "Já… už… už… už… budeeeem!!!" zakřičela a celé tělo mi obstříkla dávka její průhledné šťávy doprovázená hlasitým zakřičením které se mi jen tak tak povedlo utlumit přiškrcením. Mít v pohodě tělo neřešil bych to. Moje izolační schopnost mi umožňuje vyjekat duši, z koho jen chci a nikdo ho neuslyší křičet.

Ještě chvíli jsem i přes její trhané, téměř až omdlené dýchání pokračoval, až jsem se do ní udělal. Byla ode mě tak roztažená, že z ní úplně všechno vyteklo na stůl. "Teďka mě sere, že nemám telefon. Šlo by to na můj Instagram s hashtagem: Macocha." Řekl jsem a zasmál se. Pevně se ještě teď držela desky stolu. "To… to… bolo to… skvelé…" hlesla a sesunula se ze stolu na zem, kde ještě oddechovala. Opřel jsem se o lavici a ztěžka oddechoval. "Taky jste byla skvělá, paní učitelko. Už se těším na další hodiny." Řekl jsem a zasmál se. "Prosím…" hlesla "Prosim… hovor mi Nana." Vzdychla a usmála se na mě.

Chvíli jsem se s ní ještě bavil a pomalu se začal chystat k odchodu. "Počkaj!" křikla na mě, než jsem vzal za kliku. Otočil jsem se na ní. "Ako ťa…?" začala, ale nestihla dokončit myšlenku. Najednou někdo vzal za kliku.

Zapomněl jsem v cuku letu na svoje zranění. A jak mi to nedošlo, odteleportoval jsem se pryč. Podařilo se mi se portnout jen skrz okno na dvůr. Z břicha mi vytryskla krev jak se mi rána otevřela. Zařval jsem a padl na kolena. Zvedl jsem se o chapadla a pomalu vyrazil pryč. Jednou rukou jsem si podpíral zranění a postupně šel kulhavým krokem dál. Za tohle ten bíloksichtej mamrd tvrdě zaplatí. Bude litovat každé rány, kterou kdy tomuhle tělu ušetřil. To mu slibuju.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ…
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kalamity Iharo Kalamity Iharo | E-mail | Web | 21. června 2016 v 8:02 | Reagovat

Hele, hele, hele... Jaká Macocha do prdele?! Okamžitě zařiď Offenderovi instagram!
A jinak, no jo, tak nějak jsi měl pravdu o tom nejslabším díle. Ale řekla bych, že to holt má svoje důvody a aspoň si to lepší necháš dál, ne?! Ne? JASNĚ ŽE KURWA JO BO MĚ NESER!!!
Jakože, tenhle kratší díl ti odpustím, jelikož jsi tu učitelku projel jak asi žádnou před tím a přeci jen jsi tam vesral trochu drama a všichni jsme zvědaví, kdo se o Offyho postará, když má teraz Bebí...
(K: Iharo, Iharo! Už zase meleš sračky! I: to dělám furt!)
Taaakže tak! Pořádně se soustřeď na pokráčko! Aby bylo zase tak mega hustý, jak jsou tvý úchylný a rozmazlený čtenářky (A třeba i čtenáři) zvyklí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama