Offender - Romance is a lie (part 11)

17. června 2016 v 21:56 | Ghoul |  Offenderman - Romance is a lie
Kapitola 4. - Nana

Dveře za mnou tiše klaply. Pomalu jsem vcházel do třídy. Byla ke mně otočená zády, ale klapnutí jí donutilo otočit. "Prepáčte pane, ako vám môžem pomôcť?" zeptala se a usmála. Nedokázal jsem se jí dívat do tváře, když se na mě zpoza polorozeplého výstřihu bílé košilky culily ty její nádherný melouny. "Vlastně, já jsem přišel pomoci vám." Řekl jsem hlubokým hlasem. Nechápavě se na mě podívala, jemně zavrtěla hlavou a svraštila obočí. "Nechápem. A Kto vlastne ste?" zeptala se a zkřížila ruce na prsou, což jí přes objem jejího hrudníku ani pořádně nešlo. "Já jsem uspokojení." Řekl jsem a zasmál se. Odfrkla si. "O čo vám ide?" zeptala se přísně. V hlase jsem cítil záchvěv. To jemné škobrtnutí strachu, které se jí do něj prodralo. Doširoka jsem se usmál. "O vás." Řekl jsem.Přistoupil jsem ještě o krok blíž. Lekla se a narazila do stolu. "Poznám, když je někdo opravdu nadrženej. Celou dobu výkladu se koušete do rtů, anebo si je olizujete, když stojíte na místě, tak o sebe neustále třete stehnama. Mimochodem děláte to zase." Učitelka se přestala pohupovat ze strany na stranu v momentě, kdy jsem ji na to upozornil. Udělal jsem ještě krok k ní. "To, čo hovoríte, vôbec nič neznamená!" řekla vyděšeně. Přistoupil jsem ještě blíž.

Skoro seděla na stole. Pod kloboukem neviděla mou tvář, jen můj široký úsměv. "Nepribližujte sa!" křikla na mě, když jsem se nad ní skláněl. Podepřel jsem jí rukou něžně bedra a přisunul se k ní. Cítil jsem to. Tu touhu. Hodně dlouho jí to nikdo neudělal. Přitáhl jsem ji k sobě a začal ji líbat. Dala mi ruce kolem krku a vášnivě mi polibky oplácela. Srdce jí rychle bušilo a ona si vyskočila na stůl. Lehla si a přitáhla si mě za kabát. Začal jsem jí rozepínat košili. Vzrušovaly mě ty její vysoký nadkolenky. Roztáhla nohy a objala mě s nimi. Pokračoval jsem v jejím líbání a rozepínal si i svůj kabát.

Cítil jsem vůni její zvlhlé mušličky. Voněla nádherně a udržovaně. Jednou rukou jsem jí začal sjíždět přes boky až k lemu mini. Chytil jsem ji a svlékl ji z ní. Měla na sobě krásně krajkované kalhotky. Tomu říkám učitelka roku! Sundal jsem si kabát. Opřela se a podívala se na mě. "Pôjdeme najav na večeru, alebo ma rovno pretiahneš?" zeptala se s nadrženým výrazem ve tváři. Usmál jsem se na ní. "Druhá varianta se mi líbí značně víc." Prohodil jsem a pevně ji chytl za pánev. Drapl jsem do spárů její kalhotky a rozerval je vejpůl. Pomalu jsem jí začal žaludem pronikat do její zvlhlé jeskyňky. Zalapala po dechu. Byla tak mokrá, že její šťáva tekla dolu po stole v pramínkách. Pomalu jsem do ní vniknul. Její studená vodička příjemně chladila mojí žhnoucí kládu. Byl jsem zase tvrdej jako nikdy. Pomalu jsem zapomněl, že Kanada vlastně nebyla úplně špatný místo k životu. Pěkný a nadržený ženský na každym rohu.

Začal jsem pomalu přirážet. Zavřela oči a chytila se pevně desky stolu. "Prosím…" Hlesla. Začal jsem zrychlovat, zatímco jsem ji stále držel pánev. S každým přírazem z ní vystříklo trochu šťávy, která se mi vpíjela do kalhot. Přirážel jsem rychleji a ona i tím hlasitěji vzdychala. "Pokračuj prosím!" křičela, zatímco rukama téměř drtila desku a vzdychala. Jedno mé chapadlo se jí připlazilo k levému prsu a začalo ho mnout. "Ty máš tri ruky?" prodrala ze sebe mezi vzdechy. "Technicky vzato šest chapadel." Prohodil jsem. "Vytřeštila oči a sledovala mých šest chapadel, která se mrskala za mnou. Sedla si a hodila mi ruce kolem krku. "Chcem tam všetky." Špitla a jemně mě kousla do tváře. "Všetky."

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ…
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kalamity Iharo Kalamity Iharo | E-mail | Web | 17. června 2016 v 22:57 | Reagovat

Učitelka roku?? VOLE!!! Učitelka desetiletí!!!
"Chcem tam všetky!" OMG!!! *ne, že by Iharo neřekla to samý... neřekla!!! tři hezky do prdele, dvě spolu s pérem do vagíny a jedno aby ji přiškrcovalo místo obojku... Já si to umím rozložit!!*
Ale tohle mě dostalo!!! Ještě to prohlášení na začátku "Já jsem uspokojení."
Bože!!! teda spíš... Offendy!!! Respektive... OMEGO!!! Oh my god! O-me-go! woooow, zní to podobně jenom mě?? Jenom mě??? Eeee... Fajn, fajn!!! Prohlašuju tohle kapitolou týdne!!! Předstihl jsi tím i tu znásilněnou dvanáctku a u tý jsem si zaslintala parádně!!! OMEGO!!! Tohle si budu číst ještě ze záhrobí, až chcípnu!!!

2 Keto Keto | E-mail | 18. června 2016 v 23:06 | Reagovat

[1]: Prečo mám dojem že o chvíľu ty budeš dalšia? :D

3 Ghoul Ghoul | 20. června 2016 v 16:21 | Reagovat

[2]:protože je taky na rape listu xD

4 Keto Keto | E-mail | 20. června 2016 v 16:26 | Reagovat

[3]: Aký dlhý je ten tvoj rape list? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama