Offender - Romance is a lie (part 10)

16. června 2016 v 21:55 | Ghoul |  Offenderman - Romance is a lie
Kapitola 3. - Adel

Odešel jsem a byl se porozhlédnout po městě. Našel jsem několik obchodů s oblečením. Sehnat širokej klobouk bylo teda peklo, co se kabátů týče, bylo jich dost, sice se mi moc nelíbily, ale jeden jsem nakonec ukradl taky.
Procházel jsem si město. Bylo tu docela hezky. Šel jsem kolem školy. Chvíli jsem tam stál a díval se na ni. Najednou mě za nos chytila jakási vůně. Byla její. Té holky z rána.Vykročil jsem po cestě směrem k hlavnímu vchodu. Hned kousek od něj bylo pootevřené okno. Slyšel jsem učitelku. Právě jim začínala hodinu. "Deti, sľúbila som vám síce test, ale budem na vás dobrá a ešte raz si to pred testom zopakujeme."Řekla učitelka. Nakukoval jsem do třídy. Chvíli jsem neviděl nic zvláštního. Cítil jsem ale její vůni. Seděla v první lavici hned u dveří. Doširoka jsem se pousmál. Nemohl jsem se ještě teleportovat, tak jsem musel vymyslet jiný způsob jak se dostat dovnitř. Slyšel jsem zavrzání a dveře se otevřely. Vyšla uklízečka s plným pytlem botelu a nesla ho k popelnici. Když se nedívala, uklonil jsem se jí za zády a vklouzl tajně dovnitř.

Škola byla celkem rozlehlá. Musel jsem se schovat. Ve třídě u mojí lolitky byly dveře dokořán. Chvíli jsem stál na chodbě. Všimla si mě. Jako by najednou vypustila duši. Celá se třásla. "Adélka, si v poriadku? Řekla učitelka. Zahlédl jsem z části, jak vypadala. Teda. Hlavně mě zajímal ten pevnej zadeček, kterej se na mě culil zpod černé minisukně. Na nohou měla bíle lehce průsvitné nadkolenky a na nohou boty na podpatku. "Jak to tady sakra chodí oblečená!?" zařval jsem si pro sebe vnitřně. Adel, jak jsem zjistil, se jmenovala moje malá lolitka, byla úplně vyděšená. Zmizel jsem ve stínu a čekal, co bude. Slyšel jsem, jak k ní mluví učitelka. "Choď na záchod, keď ti je zle." Židle se odsunula a já se jen doširoka usmál.

Sledoval jsem ji až na dívčí záchodky. Stoupla si před umyvadlo, napustila si do rukou vodu a opláchla si obličejík. Až když zvedla hlavu, všimla si, že stojím za ní. Lekla se a chtěla zakřičet. Zacpal jsem ji rukou pusu a natlačil ji ke zdi. Jedno mé chapadlo už jí zajíždělo do kalhotek. "Mám na tebe zase chuť, holčičko." Řekl jsem skřípavým hlasem a pomalu ji svlékal. Do očí se jí už draly slzy. Začala pofňukávat. Zvedl jsem si ji až k puse abych se pěkně jazykem dostal k její mokré buchtičce. Celou jsem ji olízal a slastně zamručel. "Jsi tak sladká." Řekl jsem jí a vsunul jí můj dlouhý jazyk dovnitř. Nedržet jí pusu tak už zakřičela. Kroužil jsem s ním uvnitř ní. Kmital jsem s ním a vsouval h o tam i zpátky. Vrtěla sebou. Vzpouzela se, ale v jistém směru jí to bylo příjemné.

Spustil jsem ji dolů a rozepl si poklopec. Začala se svíjet ještě víc než před chvílí. "Teď už to bolet nebude." šeptl jsem a zarazil jí ho dovnitř, co nejhlouběji to šlo. Její slané slzy se jí kutálely po tvářích. Objímala mi ho tak silně. Ta její úzká dírka mě jen víc vzrušovala. Chtěl jsem jí z ní udělat nádrž na mojí mrdku. Nastříkat jí toho dovnitř tolik aby to z ní odkapávalo ještě za tejden. Její pička se mi silně utahovala kolem mojí rostoucí erekce. Cítil jsem, že zase hnedka budu. Aspoň učitelce nebude divný, co tak dlouho dělá na hajzlu. Můj výstřik opravdu přišel vzápětí. Zase jsem jí to pustil všechno dovnitř. Prohnula se v zádech a brečela. Moje semeno z ní vytékalo a kapalo na podlahu. "Za normálních okolností bych tě ještě donutil tu mrdku z podlahy olízat, ale teď už utíkej na hodinu." Řekl jsem a odešel, zatímco Adel ještě seděla v koupelně ve zvětšující se loužičce mojí mrdky a pofňukávala.

Do třídy došla o chvíli později. To už jsem já stál naproti a pozoroval co se asi tak bude dít. Když vešla, učitelka si všimla, že něco není v pořádku. "Adélka, je všetko v poriadku? Je ti dobre?" zeptala se starostlivě. Adel jen jemně přikývla a sedla si zase poslušně zpátky do lavice. Pozoroval jsem chování učitelky během hodiny a všiml jsem si věci, které si mohu všimnout jen já. Byla neskutečně nadržená. Hodně dlouho už si hraje místo s pořádnym masitym klackem jen s gumovým kámošem s motorkem od Nokie. Je na čase jí dopřát nějaké to potěšení po té dlouhé době. Zazvonilo. "Tak, deti, na dnes končím hodinu. Uvidíme sa zajtra." Adel vyšla ze třídy a rozhlédla se. Pak se s rozklepanými koleny rozeběhla pryč ze školy. Učitelka ještě rovnala lavice a uklízela třídu. Líbilo se mi, jak při tom vrtěla tou svou vyrýsovanou pevnou prdelkou. Zašel jsem ke dveřím učebny a vešel dovnitř. Pomalu jsem je za sebou zavřel.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ…
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kalamity Iharo Kalamity Iharo | E-mail | Web | 16. června 2016 v 22:03 | Reagovat

Nádrž na mrdku... Chlapče, kam na to chodíš?? OPravdu... Koho by napadla... Nádrž na mrdku?!
Tak jako tak, od lolitky až k učitelce, jo? Hehehehehheheh... Okay then... I am waiting! Fucking waiting!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama