Offender - Romance is a lie (part 09)

14. června 2016 v 20:25 | Ghoul |  Offenderman - Romance is a lie
Kapitola 3. - Adel

"Kolik ti je holka?" zeptal jsem se. Podívala se na mě a usmála se. "Před dvěma týdny mi bylo dvanáct, proč?" odpověděla a otevřela skříň. "Hmmmmm… Dvanáct…" řekl jsem si v duchu a pomalu odhrnul peřinu. "Proč sis mě vzala k sobě, i když mě neznáš?" zeptal jsem se a pomalu se zvedl z postele. Sundala si noční košilku. "Ani nevím. Říkali nám ve škole, že máme pomáhat těm, co pomoc potřebují. A vy jste tak vypadal." Chytil jsem dveře od skříně. "Ano. Vypadal." Pronesl jsem hrobovým hlasem. Zavřel jsem skříň. Stála před ní a zakrývala si malá prsa. Byl jsem oproti ní dost vysoký. Přitáhl jsem si ji k sobě. "Co to…?" vydala ze sebe. Zvedl jsem ji a položil ji na postel. "Co to děláte?!" křičela. "Šššššš… vzbudíš rodiče." Řekl jsem a usmál se. Chytil jsem ten malej kousek hadru, co měly bejt asi kalhotky a serval ho z ní. "Neeeeee!" křičela a mrskala sebou. Olízl jsem její zvlhlou kundičku a usmál se. "Ale ano!"
Začal jsem jí dráždit špičkou svého jazyku, zatímco ona kňučela a brečela, ať toho nechám. "Znáš abecedu?" Řekl jsem a začal jí jazykem psát na mušličku písmenka. "Neeeeee! Prosím přestaňte!" křičela pořád. Vzpouzela se a nechtěla to. Ale její buchtička tvrdila něco jinýho. Byla vlhká jak ranní louka. A sladká. "Tvoje buchtička mi připomíná ty, co si dávám k snídani. Je malá, sladká a až s ní skončim, bude plná krému." Řeknu a zasměju se. Přiložil jsem jí špičku svého žaludu k její zvlhlé dírce. "Neeeee! Prosím! Prosím ne!" křičela. Usmál jsem se. "Neboj. Bolí to jenom poprvé." Řekl jsem a zarazil ho do ní, co nejhlouběji to šlo. "Po mém bílém údu stékaly pramínky její krve a ona zařvala bolestí z plných plic. Oči měla zalité slzami a rychle oddechovala.

Vzlykala a prosila, ať toho nechám. Byl jsem z toho ještě víc nadrženej. Měl jsem za chvíli kládu tak tvrdou, že už jsem jí ani necejtil. Začal jsem tvrdě přirážet. Hnalo jí to do očí víc a víc slz. Byla tak úzká. Utahovala mi ho tak jako žádná jiná. "Málem jsem zapomněl, proč jsem kdysi tak rád šukal lolitky." Řekl jsem nahlas a zasmál se. Její mladá malá pička mi objímala péro tak silně, že jsem se vystříkal hnedka. Byla uvnitř ještě tak malá, že nepobrala dávku, co jsem do ní stříkl a tak z ní docela dost vytrysklo kolem mé chlouby ven.

Prohla se v zádech a rozbrečela se. Vytáhl jsem ho z ní a snažil se popadnout dech. Zamotala se mi hlava. Asi jsem nebyl ještě připravený. Z její pičky vytékala červenobílá tekutina, která se vsakovala do prostěradla. "To byla bomba." Pronesl jsem přidušeně, jak jsem se snažil popadnout dech a zároveň nezešílet z toho jak mě bolelo břicho. Najednou zakřičela. "Znamená to že… že teď budu těhotná!?" křičela na mě. Uchechtl jsem se. "Šílíš, babo? Kdybys mohla bejt, tak už mám tolik děcek, že nevim co s nima. Moje výhoda je to, že se můžu rozhodnout, jestli do tebe stříknu plodnou nebo neplodnou dávku, takže můžeš bejt v klidu, děťátko nebude." Rychle oddechovala. Padla na postel a rozbrečela se. Pokusil jsem se zvednout, ale spadl jsem zpátky na zem.

"Kurva, zvedni se!" křikl jsem na sebe v hlavě. Podlamovala se mi kolena bolestí. Ten orgasmus mě jen vysílil. Tohle přeci nejsem já. Musím se dát dohromady. Doplazil jsem se ke zdi a opřel jsem se o ni. "Měla bys jít do školy ne?" řekl jsem a uchechtl se. Zvedla se z postele, ale jen co položila nohy na podlahu, se jí kolena rozklepala a ona spadla. Ještě k tomu z ní vystříkla další dávka mého spermatu a ona vypískla. Doplazila se ke skříni a začala se oblékat. Vylekaně odešla z domu a šla do školy. Lehl jsem si k ní na postel a ztěžka oddechoval. "Co to kurva bylo?" řekl jsem si nahlas. Posadil jsem se. Kouknu z okna a vidím, že se hezky rozednělo. "Musím si sehnat kabát a klobouk." Prohodil jsem a zvedl se z postele

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ…
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kalamity Iharo Kalamity Iharo | E-mail | Web | 14. června 2016 v 20:51 | Reagovat

A já už nějakou chvilku uvažovala, jak to Offenderman má s plodoností... Jestli je kompletně neplodnej, nebo plodnej a je mu to u čůráka, protože na obludy se zákony nevztahují a on alimenty platit nemusí...?
Jakože, ačkoli mě láká představa se s ním vychrápat, neláká mě představa s ním otěhotnět! Fuj!
Tak jako tak, mám zasraně megální chuť na buchtičky s krémem!
A celkově je tenhle díl boží! Prostě jsi proděravěl malou dvanáctiletou holčičku... Ta představa, jak ji to asi muselo bolet... MhhhM!!! (jo, já si to užívám!)

2 Adel z téhle kapitoly Adel z téhle kapitoly | 14. června 2016 v 21:50 | Reagovat

Já tě zabiju xDD :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama