Offender - Romance is a lie (part 08)

12. června 2016 v 20:50 | Ghoul |  Offenderman - Romance is a lie
Kapitola 3. - Adel

Nemohl jsem se ani hnout. Nic jsem neviděl. Jen tma a prázdno. A zima. To je podstatný. Tu zimu sem cejtil, protože takhle scvrkle mi v trenkách ještě nebylo. Ze sto na nulu za jeden a půl minuty. Úplně! Snažil jsem se probrat, ale nějak to nešlo. Nic jsem neviděl. Jako kdybych oslepl. (Pozn. Autora: Doprdele! Jo já vim že offendy kurva nemá oči ale…. Nějak se kurva musí dívat, na co leze ne? :D )
Pomalu se začala temnota kolem mě rozpouštět a já se díval na koruny stromu, které se svíraly nade mnou, avšak tvořily mezi sebou dokonalý prostor k pozorování hvězd. Někoho bych sem dotáh a obtáh, kdyby mě tak kurevsky všechno nebolelo. Pokusil jsem se zvednout. Podlomila se mi kolena a já spadl. Opíral jsem se o ruce a vykašlával poslední zbytky krve, které jsem měl v plicích. Podíval jsem se na skoro zacelenou ránu na mém hrudníku. Dle velikosti v jaké si ji pamatuji a faktu že i můj hrudník skoro srostl, tu ležím už týden. Týden mě nikdo nenašel. Ach ti lidé. Vidí jen to, co vidět chtějí.

Postavil jsem se. Já ano a můj klacek díkybohu ne. Chytil jsem si ránu na břiše a pomalým šouravým krokem se vydal někam do lesa, kde jsem viděl místy záblesky světel. Neměl jsem sílu na to se teleportovat. Ani jsem nevěděl kde, že to vlastně jsem. Nyní už jsem si všiml, že na některých místech pokrývá zemi sníh a občasně i sněží. Vyšel jsem z lesa a všiml si jakéhosi města, vedle kterého bylo dosti rozlehlé jezero a kolem něho všude lesy. Zadíval jsem se tam. Ty budovy. Ty ulice. Světla a poloha. Už jsem tu kdysi byl. "Do píči…. Zase Kanada!" řekl jsem a vyšel z lesa.

Došel jsem až do města. Potřeboval jsem se někde vyspat a vyléčit. A potřebuju kabát a klobouk. Ale ty počkaj. Teďka se musím někde vyspat. Nejlépe s někým. Prošel jsem celou ulici až na konec. Všiml jsem si růžového pokojíku. Nevšiml jsem si, že je tam plot a přepadl jsem přes něj. Povedlo se mi tím ho půlku vyvrátit a polámat. Nechal jsem si chapadla zarůst do zad. Nakoukl jsem dovnitř. Seděla tam u stolu holčička v bílé noční košilce a růžovýma huňatýma ponoštičkama a něco kreslila. Zaklepal jsem jí na okno. Úlekem povyskočila.

Krčil jsem se pod oknem a jen na ní mával rukou. Slyšel jsem, jak její malé nožičky dupou po podlaze směrem k oknu. Otevřela ho. Vykoukl jsem. "Pomoc… potřebuju…" řekl jsem a propadl oknem dovnitř. "Pane? Jste v pořádku?" zeptala se zvídavě. "Pomoz mi prosím do postele… potřebuju se prospat…" řekl jsem a ona mi pomohla si lehnout. Pak došla zavřít okno a přikryla mě dekou. "Jste v pořádku, pane?" zeptala se ještě jednou a zamrkala na mě svýma zelenýma očkama. Naposled jsem se na ní podíval a usnul.

Jakto že se nebála? A kolik jí je? Pomohla mi. Neměl bych. Ale když ty její oči. To by byla radost se do nich dívat když by ty její rty objímaly to moje široký péro. Jenom kdybych nebyl tak vyčerpanej a zdevastovanej. Třeba až se proberu, bude to lepší.

Cítil jsem na ruce nějak mokro. Probral jsem se a rozhlédl se. Ležel jsem furt v jejím pokoji. Spala vedle mě. Teda… skoro na mě. Hlavu a jednu ruku a nohu měla na mě. Opírala se mi rozkrokem přímo o ruku. Odtud taky to mokro. "To jako vážně?" řekl jsem si. Zazvonil jí budík. Protáhla se a rozespale na mě zamrkala. "Dobré ráno." Řekla. Usmál jsem se. "Dobré ráno. "Dítě… přijdu si jak brácha." Pomyslel jsem si. Odhrnula svou část peřiny a zvedla se. Když se nedívala přiložil jsem si ruku k puse a olízl ono mokré místo. Dost sladký. Mňam.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Aurora J. Aurora J. | 12. června 2016 v 20:56 | Reagovat

Strejda pedo se mi zamlouva. Husty skvely uzasny

2 Nana Nana | Web | 12. června 2016 v 20:57 | Reagovat

Podľa toho, čo čítam, sa nám z Offendyho pomalinky stáva pedofil. :D Ale tak, why not že xD

3 Adel u téhle povídky...jep Adel u téhle povídky...jep | 12. června 2016 v 20:58 | Reagovat

To je pedofilní....Moc...Ale whatever, že? xD

4 Kalamity Iharo Kalamity Iharo | E-mail | Web | 12. června 2016 v 21:08 | Reagovat

Okay! Okay... Kolik že je tomu dítěti ty pedofilní zvrácenče?? *ještě před chvílí spokojeně pochrochtávala*
Jakože, mám výtčičku... Malou. Jde o tu větu: "Jen abyste si to nepletli."
Je to jen subjektivní věc, ale já tak kurewsky nemám ráda, když takováhle fiktivní postava, z jejíhož pohledu to je psané prohlásí něco takového... Jde o přímé kontaktování čtenáře... A já to prostě totálně eeeee! Nemám ráda a křiví se mi z toho jazyk!

A jinak už jen detail: "zarostl jsem si chapadla do zad" zní fakt dementně...

Jinak už jen vítej v Kanadě, good luck s pedofílií a já doufám, že další díl přibude brzy!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama