Offender - Romance is a lie (part 07)

11. června 2016 v 21:52 | Ghoul |  Offenderman - Romance is a lie
Kapitola 2. - Jackie

Její jemné rty se přiblížily k mému žaludu a něžně ho objaly. Špička jejího jazýčku si hrála se špičkou mého údu. Kroužila kolem ní. Začala pohybovat hlavou nahoru a dolu kam až jen mohla. Rvala si mě až do krku. "Jsem příjemně zaskočen, tak aby nezaskočilo i tobě." Řekl jsem a usmál se. Podívala se na mě psíma očkama. Jednou rukou si stále hrála s mými varlaty. Jen tak je hladila nebo jemně promačkávala, zatímco se její jazýček omotával kolem mého péra. "Co to do tebe vjelo?" podivil jsem se. Přestala mi ho kouřit a podívala se na mě se zaujatým výrazem. "Zrovna před chvilkou ty." Řekla a začala mi ho od kořene až k žaludu olizovat. Všiml jsem si tu minule hifi soustavy. "Je čas na trošku té povzbudivé atmosféry." Řekl jsem. Jackie se usmála a trhla obočím směrem nahoru. Chytil jsem do chapadla ovladač od soustavy a pustil svoji oblíbenou rádiovou stanici. Měli tam zrovna rockovej večer. Netuším, jaká kapela hrála, ale bylo to rozhodně lepší než ticho.
Jackie mi vzrušeně olizovala péro. Nevím, co to do ní vjelo, ale rozhodně se mi to líbilo. Zaposlouchal jsem se do muziky a užíval si kuřbu od Jackie. Začal jsem ji jedním chapadlem dráždit na dírce. Pomalu jsem vnikal do ní. Slastně kňučela, zatímco měla mou chloubu vraženou až v krku. Najednou začalo v rádiu praskat.

Signál se ohýbal a chrčel. Zvuk se nedal poslouchat. Pištěl a přeskakoval. Vytáhl jsem z Jackie chapadlo a odstrčil ji ze sebe. Seskočil jsem z postele a oblékl si rifle. Stál tam v rohu a jeho chapadla se jako stín rozlézala do celé místnosti. Jako by ji celou zakrýval tmou. Nazul jsem si boty a sáhl si pro kabát. Ze tmy vyrazilo jedno chapadlo a chytlo mě pod krkem. Následně mě i sebe teleportoval.

Dopadl jsem na zem někde v lese. Větvičky se mi zabodaly do těla. Pomalu jsem se zvedl a rozhlédl. Byla docela zima, takže mi od pusy šla pára, jak jsem dýchal. Byla docela tma. Skrz stromy nebylo do dálky vidět ani světla nejbližšího města. Pletl jsem si ho se stromy. Snažil jsem se ho najít. Jedno jeho chapadlo vyrazilo nečekaně ze tmy a uštědřilo mi zprava ránu do čelisti. Zavrávoral jsem, ale udržel se. Stále jsem stál na místě a točil se stále dokola v naději, že ho uvidím. Všiml jsem si jeho hlavy mezi stromy, než jsem však zareagoval, dostal jsem ránu ne jedním ale hned několika chapadly přímo do břicha.

Byl jsem tam v polokleku. Odkašlal jsem si a snažil se přijít na to, na které straně bratr stojí. Uslyšel jsem, jak jeho chapadlo vystřelilo ze tmy. Uskočil jsem, přičemž se mi zaryly další větvičky do zad. Následně jsem se portl na místo kde bratr stál a praštil ho do zad. Skopl jsem ho na zem a svou vysokou botou ho k ní přimáčkl. Vzteky mi chapadla švihala na všechny strany a vydávala stejný zvuk jako šlehající bič. Slendy se portnul ze země a stál přede mnou. Jeho chapadla dělala to samé. Pusu měl již protrženou jako Hidaris díru, ale stál tam a jen se na mě usmíval. Ani se nehnul. Stál tam v tom svém typickém a všemi nenáviděném postoji. Ruce podél těla. Jen chapadla se hýbala. Vytáhl jsem z kapsy u kalhot cigaretu a zapálil si. Dal jsem si jednu ruku za záda a do druhé jsem cigaretu chytil. Uklonil jsem se a doširoka roztáhl úsměv.

"Bratře," oslovil jsem ho, "řeknu to jen jednou, tak mě pečlivě poslouchej." Řekl jsem a praštil ho nečekaně chapadlem. Nebránil se, jen po ráně couvl. "Nikdy!" praštil jsem znovu. "Opakuji, NIKDY!" a znovu. "Mi." Další rána "Kurva, nepřerušuj." Další úder. "ŽÁDNOU! SOULOŽ!" po posledním slově jsem se portnul před něj a vrazil mu pořádný pravý hák. Odplivl krev a usmál se na mě. "Po dnešku už nebudu mít co zkazit." Řekl a zaútočil na mě.

Prorval mi drápy skrz břicho. Nejdřív jedny, potom druhé. Do pusy se mi nahrnula krev. Jeho chapadla mě bodala po celém těle. Narážela do mě tak rychle že jsem se nestíhal ani bránit. Několikrát mě praštil do proraženého břicha. Brzy jsem padl na kolena, zatímco do mě stále bodal chapadly. Snažil jsem se bránit, ale nemohl jsem se najednou zorientovat. Rozeběhl se a kopl mě kolenem do brady. Spadl jsem na záda. Dupl mi vší silou na hrudník. Zapraskalo mi v něm a já vyzvracel další dávku krve. "Už nikdy mi nelez na oči." Řekl a naposled mě kopl. Upadl jsem do bezvědomí, zatímco on odcházel pryč.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ…
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nepoučitelný Nepoučitelný | 11. června 2016 v 23:22 | Reagovat

Kdy bude další díl. Není nad čím mám honit?

2 Kalamity Iharo Kalamity Iharo | E-mail | Web | 12. června 2016 v 11:35 | Reagovat

Wooohohoho! Zrovna když se v Jackie přepl správný čudlík do toho vleze Slendy? No pardon, ale za to bych mu teda pořádně prorvala dírku !!
Samozřejmě, opět jsi nezklamal ani s vtipnou vložkou... Tentokrát to zastalo přirovnání "protržená jako díra Hidaris." ... Mít okolo sebe správné lidi, začnu to používat v běžném hovoru... Tak jako tak nenechávej Offendyho dlouho ležet v lese a mě laskavě nenechávej čekat! Jsem dost zvědavá, co ještě přijde! Jakože... Určitě to bude stát za to, ale už aby to bylo!

3 Moje jméno ti nemá zajímat Moje jméno ti nemá zajímat | 1. srpna 2016 v 19:11 | Reagovat

Slendy má oči? °-° Jenom že většinou on nemá oči a na papírech které zbíráme jsou ''No eyes'' :D A Otázka se vytvořila díky tomu- Už nikdy mi nelez na oči. (neberu to vážne :D)

4 Ghoul Ghoul | 1. srpna 2016 v 21:30 | Reagovat

[3]: V téhle sérii je spousta takovejhle "Vtípků" na oči a obličej :D

5 Wen Wen | 5. listopadu 2016 v 15:25 | Reagovat

Hmmmmm....dobrý to příběh :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama