Offender - Romance is a lie (part 06)

9. června 2016 v 21:48 | Ghoul |  Offenderman - Romance is a lie
Kapitola 2. - Jackie

Zasmál jsem se. Podívala se na mě vyděšeným pohledem a já ji chytil pod krkem. Zvedl jsem ji na nohy. Zasípala. Chytila mi ruku. Postavil jsem ji na zem a roztáhl ústa do širokého úsměvu. Přitáhl jsem ji k sobě chapadlem. "Máš to ráda tvrdě co?" zeptal jsem se a opět se začal nahlas a skřípavě smát. Vytřeštila oči a dech se jí ještě o něco zrychlil. Naklonil jsem se jí k uchu a špitl: "Taky umím kousat." Následně se moje ostré zuby zaryly do jejího jemného krčku. "AAAAAAU!" zařvala hlasitě. Vytáhl jsem jí zuby z krku. Oči měla zalité slzami. Chytla si krvácející kruh, který svým čerchováním od mých zubů připomínal spíše záplatu. Olízl jsem si krev ze zubů. "Mńam!" štěkl jsem na ní a strčil ji chapadlem. Dopadla na postel a já ji otočil na břicho.
"Doprdele! Ne! Nech mě už bejt!" křičela, zatímco jsem jí chapadly roztahoval nohy. "Všiml jsem si, že ráda křičíš, kam to chceš." Řekl a uchechtl se. Chvíle ticha. Pak sebou začala Jackie škubat. Utáhl jsem jí kolem nohou chapadla. Dvě z nich jí omotala zápěstí a stáhla ruce za zády. "Neeeeee! Ne! Ne! Ne! Prosím!" křičela, zatímco Hidaris se stále krčila za postelí. Přistoupil jsem k Jackie zezadu a začal jí špičkou žaludu jezdit okolo análu. "Neeeeeee!" křičela a snažila se stále dostat z pevného sevření. "Zlato. Jsem doma!" křikl jsem a tvrdě jí ho tam vrazil. Do očí se jí prodral vodopád slz, zatímco stále bolestí křičela. Držel jsem jí ruce za zády a tvrdě přirážel.

Brečela a křičela bolestí. Všiml jsem si, že se Hidaris pokoušela odplazit pryč. "Ty nikam nechoď!" křikl jsem a švihl před ní chapadlem. Zalezla zpátky za postel. "Prosím! To bolí!" křičela Jackie, zatímco jsem jí zasouval své dlouhé péro hluboko dovnitř. Přitáhl jsem ji ruce chapadly k sobě, aby se prohnula v zádech. Bolestně vzdychala, což se mísilo s jejím vzlykáním. Nějakou chvíli jsem přirážel a užíval si její vzdechy a pak se do ní udělal. "Neeeeeee!" zařvala, když jí moje mrdka plnila díru. Vytáhl jsem ho z ní a pustil jí i chapadly, takže spadla na postel. Vzlykala a já slyšel, jak se jí zrychluje dech. "TY ZASRANEJ KRETÉNE!" vyjela na mě. "TO SI ZE MĚ SNAD KURVA DĚLÁŠ PRDEL NE?! TO SES JAKO VÁŽNĚ UDĚLAL DO MĚ!?" křičela na mě. Zasmál jsem se. "JO TAK PÁNOVI TO JEŠTĚ PŘIJDE VTIPNÝ JO!?" řvala a začala se zvedat. "TY ZAPÍČENEJ ZKURVYSYNE!" křičela a rozeběhla se ke mně. Roztáhl jsem ústa do úsměvu a chytil ji za nohy chapadly. "CO TO…!?" nestihla větu dokončit, jelikož jí má chapadla zvedla do vzduchu hlavou dolů. "OKAMŽÍTĚ MĚ PUST TY PERVERZNÍ ČŮRÁKU!" řvala, což nyní znělo mírně tlumeněji tím, že si to řvala někam do podlahy. Chytil jsem jí za boky a přitáhl k sobě.

Měl jsem její rozkrok přímo u pusy. Zabořil jsem jí tam hlavu a začal jí lízat. Vsouval jsem jí do dírky svůj dlouhý jazyk. Přestala po mě řvát a místo toho začala hlasitě vzdychat. Na chvíli jsem přestal. "Ty jsi hlasitější jak metalovej koncert." Řekl jsem a zarazil jí opět jazyk hluboko do vagíny. Pevně se chytla mých nohou. "D… drž… hubu…!" vydrala ze sebe přes vzdychy. Vytáhl jsem z ní opět jazyk, abych mohl promluvit. "Budu ho držet co nejblíž tobě u píči!" řekl jsem a celou buchtičku jí olízl. Po chvíli jsem zacouval k posteli a lehl si na ní. Otočil jsem Jackie a posadil si jí na obličej. Držel jsem ji za stehna, aby se nehýbala, zatímco jsem ji jedním chapadlem svazoval ruce na d hlavou a dalšími dvěma jí mačkal prsa. Vzdychala snad hlasitěji, než po mě předtím křičela. "A… a…. Ano! Ah….! Ano!" vzdychala. "To je nový slovo!" pronesl jsem ostře a pokračoval v jejím lízání. "Pu… Pust mě!... Pust…! Mě...!" Vydávala ze sebe mezi vzdechy. "Já… už… už to… nevydržííííím!" následně mi obličej pokryla průhledná tekutina, jejíž výstřik doprovázel slastný a hlasitý výkřik Jackie.

Ztěžka oddychovala. Nedalo mi to a olízl jsem si celý obličej i Jackyinu naprosto vlhkou buchtičku. Pustil jsem jí ruce a ona se předklonila a zapřela o ruce. Sesedla ze mě a těžce oddychujíc se snažila něco nahmatat vedle na nočním stolku. Naklonil jsem se nad ní. "Tak co? Pokračujem?" zeptal jsem se, se šibalským úsměvem na líci. Přehodila mi přes krk rozvázanou kravatu a pevně se jí chytla. "Teď je řada na mě, kocoure." Vzdechla a přitáhla si mě za kravatu, načež mě začala divoce líbat. Strkala mi jazyk do pusy, kousala mě jak do něj tak do rtů a po chvíli mě za hrudník odtlačila. "Jdeme si hrát!" zavrčela a strčila do mě, abych spadl na záda. Pevně se chytila mého přirození, zatímco si druhou rukou hrála s mýma koulema. Promačkávala mi pytel a do toho jezdila svou jemnou malou ručkou nahoru a dolu po mojí chloubě.

(pozn. Autora: Táááááákže… hodilo by se asi říct že přesně takhle vypadal můj večer u Jackie… ale to by ze mě udělala strouhanku xD takže si to nechám pro sebe xD)

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ…
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kalamity Iharo Kalamity Iharo | E-mail | Web | 9. června 2016 v 21:58 | Reagovat

"Zlato, jsem doma!" ... tak tahle věta dostala zcela novej zasranej rozměr!!! Ještě jednou to řekne táta, až se vrátí z práce a já skáču z okna a jdu umřít smíchy pod třešeň u sousedů!!!
A tu hlášku o metalovým koncertě už nezmiňuju... Vážně, chlapče, kam na to do prdele chodíš? Totiž.. do prdele ne... Nebo jo? Záleží na tom, kdo... :P
Ale stejně je nejvíc překvapující ta změna v Jackiině chování. Nebo snad plánuje siru Dickonovi von Offenderman něco provést?? Proboha ne! To bych plakala ještě týden!
Ale vážně.. Já teďka marně uvažuju nad tím, jestli Offendy někde v Jackiině jeskyňce našel nějaký čudlík, kterým ji přepnul, nebo co to kurwa...
A ještě víc mě zajímá... Kdy bude trojka???????

2 Eyeless Jackie Eyeless Jackie | Web | 9. června 2016 v 21:58 | Reagovat

Ale notak, zase tak dobrej v tom nejsi... :'D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama