Offender - Romance is a lie (part 05)

7. června 2016 v 21:49 | Ghoul |  Offenderman - Romance is a lie
Kapitola 2. - Jackie

Dopadla na postel a vyjekla. Snažila se zvednout, ale to už jsem byl u ní a přidržoval ji chapadly na posteli. Hida spadla z postele a skrčila se. Viděl jsem, jak si zacpala uši. "S tebou to bude zajímavý." Řekl jsem, zatímco jsem se snažil Jackie uklidnit. Snažila se z chapadel vyprostit. Škubala sebou a křičela. "Mě tak snadno nedostaneš!" řvala na mě z plných plic. "Doprdele nech mě bejt!" snažila se stále dostat z mého sevření. Držela stehna u sebe, co to šlo. Dvě chapadla se jí omotala kolem lýtek a silně jí nohy roztáhla.
"Neeeee! Ani se neopovažuj! Doprdele, necháš mě laskavě bejt?!" křičela teď ještě víc. "Nejsem laskavej." Řekl jsem a roztrhl jí džínové šortky, které na sobě měla. Ležela přede mnou jen ve spodním prádle. Doširoka jsem se usmál. "Víš, že když má holka stejnou barvu kalhotek a podprsenky, není chlap první, kdo se rozhodl, že se bude jebat?" řekl jsem a zasmál se. "Neopova..!" snažila se zase něco říci, ale můj jazyk jí v tom zabránil. "Ummmmmm…!" snažila se i přes líbání něco mumlat. Vytáhl jsem jí jazyk z pusy, zatímco jsem jednou rukou sjížděl po jejích bocích ke kalhotkám. "Nech mě doprdele bejt!" Vsunul jsem jí ruku do kalhotek a začal jí dráždit. Začala ječet ještě víc. "Nenechám!" řekl jsem a usmál se.

Stále se svíjela a škubala sebou, když se snažila dostat z mých spárů. "To takhle nepůjde, řekl jsem a začal si rozepínat poklopec. Na chvíli se uklidnila a dívala se na mě. Dech i tep se jí zrychlily. Když jsem si ho vytáhl, začala sebou škubat ještě víc. "Neeee! Ne, ne, ne, ne, ne! Doprdele! Nech mě na pokoji!" řvala a opakovala pořád dokola. Odsunul jsem jí střed kalhotek, abych jí odkryl dírku a zase se na ní usmál. "Neeeeeeeee!" zařvala naposled, než jsem ho do ní strčil.
Do očí jí vyhrkly slzy, když jsem jí odpanil. "Další taková?" povzdechl jsem si. "Bejvala kurva doba kde už byly všechny děravý ve třinácti!" křikl jsem a zasmál se nahlas. Začal jsem tvrdě přirážet. Poslouchal jsem, jak bolestně vzdychá. Měl jsem jí utaženou kolem ptáka tak silně. "Miluju úzký holky." Prohodil jsem a serval z ní podprsenku. Začal jsem jí olizovat bradavky. "Au… au… ah… aaauu…!" vzdychala, když jsem jí ojížděl. Hlavou se mi honilo, jakej je paradox že o pár hodin dřív jsem tu stejně takhle šukal i Hidu. Tvrdě jsem přirážel a jazykem jí vyjížděl od prsou nahoru. "Měla bys bejt chvíli zticha!" štěkl jsem na ní a začal jí líbat. Pořád mumlala. Pevně se držela prostěradla a vzdychala. "Prosím, to bolí." Hlesla. Nevnímal jsem jí a přirážel dál. "Dooooost! Prooooosím!" kňučela.

Přestal jsem a vytáhl ho z ní. "Asi mě budeš muset dodělat jinak, holčičko." Řekl ´jsem a sundal jí z postele. "Co to doprdele…?" nestihla doříct, protože jí moje chapadla podsekla nohy a ona spadla na kolena. Podíval jsem se na ní a ona vyděšeným pohledem koukla směrem nahoru. "Nebudu ti ho kouřit." Prohodila. Usmál jsem se opět velmi doširoka. "Ale budeš!" řekl jsem s úsměvem na tváři, chapadlem jí chytil pod krkem a vrazil jí ho do pusy. Povolil jsem stisk chapadla. A oběma rukama jí chytil za hlavu. Pohyboval jsem jí hlavou dopředu a dozadu. Najednou si ho vzala do pravé ručky a začala mi ho kouřit sama, zatímco mi ho proti pohybu hlavy honila. Jak jsem si tak vychutnával její jemnej jazýček, kterej mi klouzal po spodní straně mýho péra, všiml jsem si, že se na mě jaksi vražedně dívá. V tom skousla.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ…
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nana Nana | Web | 7. června 2016 v 22:16 | Reagovat

Wohou!! Jackie je hold drsná. xD
Jen tak dál, Omego. Úchyláren není nikdy dost!! XD

2 Eyeless Jackie Eyeless Jackie | Web | 7. června 2016 v 22:31 | Reagovat

Dick is down, I repeat, DICK IS DOWN

3 Kalamity Iharo Kalamity Iharo | E-mail | Web | 8. června 2016 v 10:54 | Reagovat

Fajn, tady jsme byli už včera, ale po všech těch předchozích dílech to zní ještě líp a tak trošku se bojím o malýho-velkýho Offendyho...
A upřímně je mi toho úchyla líto. Kdo by nesympatizoval se sexuální mašinou bez xichtu, co chodí a šuká o sto šest? Gomenne, Jackie, jsem na straně tady pána! Tohle si sir Dickon von Offenderman nezasloužil!!
K: Iharo... Já to s tebou vzdávám...

4 XxLucyLeexX XxLucyLeexX | 9. června 2016 v 17:09 | Reagovat

No... čakala som, že to bude kravina.. ale.. je to celkom fajn.. pokračovať v čítaní by som nechcela.. ale je to fajn :)

5 Lolík Lolík | 15. července 2016 v 11:38 | Reagovat

To je nechutné, uvědomuješ si vůbec že si to čtou malé děti? :-?

6 Ghoul Ghoul | 16. července 2016 v 18:26 | Reagovat

[5]: Hej jako no, uvědomuju, ale taky tohle není pro malé děti, kdo zná offendyho to ví :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama