Offender - Romance is a lie (part 04)

6. června 2016 v 20:58 | Ghoul |  Offenderman - Romance is a lie
Kapitola 2. - Jackie

Stiskl jsem k sobě pevně zuby a zvedl se z postele. Hida na ní stále ještě těžce oddechovala. Došel jsem si pro klobouk a oblekl si kabát. "Promiň, ale musím si jít pokecat s bratříčkem. A asi to nebude příjemnej pokec." Řekl jsem a přistoupil k ní. Políbil jsem ji na čelo. "Neboj, ještě za tebou přijdu." Poodrhnul jsem závěs a koukl se ven. Nikde nikdo. "málem bych zapomněl." Řekl jsem a hodil ji na postel další rudou růži. Poté jsem se portnul ven.
Už přestalo pršet. Vyšel jsem pomalu zase směrem k ubytovně. Dal jsem si do pusy další cigaretu a zapálil si. Natáhl jsem kouř a následně ho nozdrami vyfoukl v jeden velký oblak. Ubyla mi na jeden zátah skoro půlka cigarety. Doširoka jsem se usmál a odepl si dva vrchní knoflíky kabátu abych si mohl půlky límce pěkně roztáhnout, stejně jako jsem před chvílí roztáhl tu roztomilou pannu. Když jsem cigaretu dokouřil, odklepl jsem nedopalek do louže, ze které se po dopadu vajglu ozvalo jen slabé zasyčení. Stál jsem před ubytovnou. "Bráško. Jsem doma." Řekl jsem a rozkopl dveře.

Vylezl jsem nahoru, kde už na mě čekal Slendy. Propletl jsem se mezi chapadlama, který proti mně vystřelili hned, co jsem vlezl do pokoje. "Ne tak zhurta." Řekl jsem a přistoupil k němu blíž. Naklonil jsem se k jeho bílé hlavě. (pozn. autora: Proč zní tohle tak kurva rasisticky? xD ) a usmál se. Díval se na mě tím prázdným výrazem. "To je tak… děsivý." Řekl jsem. "Až mi z toho mrazení stoupl klacek." Dodal jsem ještě a odhodil klobouk směrem k věšáku. "Nessssskutečně mě ssssssssereš." Prodral skrz pleť bratr. Opět jsem se usmál. "I ty syčáku." Doříkajíce větu jsem si sedl na postel. "Máš vraždit a ne šukat o sto šest." Řekl znova bratr a já na to mávl chapadlem. "Tohle jsem slyšel tolikrát, že už mě to nebaví poslouchat." Mé bystré oko, dá li se to vůbec říci, zaznamenalo, že bratrova pleť se mírně přibarvila do ruda. "Ale, ale. Snad se nezlobíš, bráško?" řekl jsem. Střelil po mně "pohledem" a jal se k odchodu. "Snad to nevzdáš tak rychle!?" křikl jsem. Zastavil se a otočil hlavou. "Vyliž mi prdel!" prodral přes nyní už viditelné ostré zuby. Podíval jsem se na něj laškovným pohledem. "Tak vystrč, puso." Řekl jsem a olízl si dlouhým jazykem ostré špičky zubů. Práskl za sebou dveřmi a zmizel jak prd v jídelně.

Chvíli jsem ještě ležel jen tak polonahý na posteli a broukal si do melodie písničky "My songs know chat you did in the dark" Kterou jsem měl zapnutou v přehrávači. Zvedl jsem se a sebral ze stolečku panáka Jacka Danielse a jedním mocným hltem ho do sebe hodil. Otevřel jsem okno a nadechl se pořádně nočního vzduchu. Bratr byl stále kdesi v nedohlednu. Stál jsem tak polonahý v okně a švihal kolem sebe chapadly jako biči. Opět jsem se mocně nadechl. Cítil jsem něco zvláštního. Cítil jsem nový pach. Něco co jsem neznal. Ale mísila se do toho voňavka Hidy. Olízl jsem zuby jako předtím a pousmál se. "Trojka." Sykl jsem si pro sebe. Vzal jsem kabát, klobouk a ještě neoblečen vyskočil z okna a dopadl na zem. Moje vysoké kožené boty vydaly tupý dunivý zvuk. Zvedl jsem hlavu a oblíkaje kabát se rozeběhl k domu Hidaris.

Když jsem se k němu dostal, nakoukl jsem do okna. Hida tam seděla, zatímco ji druhá dívka držela za ruce. "…měl černý kabát a široký klobouk. A měl chapadla. Já vím, že si myslíš, že jsem se zbláznila ale je to tak, Jackie!" Vzlykala Hida. "Hmmmm. Další exotický jméno." Portnul jsem se jim do toho samého rohu a opět zavřel a zamkl dveře. "Jsem zpět, lásko." Pronesl jsem skřípavým hlkasem. Hida vyskočila z postele a opřela se o okno. "To je on!" vykřikla. Jackie se na mně otočila s naštvaným výrazem. Zvedla se z postele a došla ke mně. "Co si o sobě kurva myslíš ty zasranej perverzáku?!" křičela na mě. Usmál jsem se. "Mojí Hidušku nikdo prcat nebude, je ti to jasný?!" řvala dál. Moje chapadlo se jí zatím pomalu otočilo kolem pasu a přitáhlo mi ji blíž. "Nech… mě… bejt…!" říkala, zatímco se snažila vyprostit z mého silného sevření. Pořádně jsem jí chytil za ten její libovej pevnej zadek. Vypískla. "Necháš to, ty úchyle! Zavolám na tebe policajty!" křičela a bušila mi pěstmi do hrudi. Chytil jsem ji rukou pod krkem. "Líbíš se mi. Doslova miluju drsný holky." Řekl jsem ji skřípavým hlasem. Přestala křičet, když viděla moje zuby a to že nemám obličej. Zvedl jsem ji do výše a pomalu jí začal rozepínat knoflíčky u černočervené kostkaté košile. "Co si jako myslíš že…!?" snažila se na mě zase křiknout, ale tentokrát jsem jí políbil a jazyk jí narval skoro až do krku. Hned jsem ho vytáhl. Zakuckala se. Tou dobou už se její jemná košilka snášela k podlaze a já jí polonahou svíral v pravé ruce a dvou chapadlech. "Máš ráda hentai s chobotnicema?" zeptal jsem se a švihl s ní o postel.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ…
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nana Nana | Web | 6. června 2016 v 21:15 | Reagovat

Hentai s chobotnicami sú najlepšie!!! xD Ďalšia vydarená časť, len tak dáál! c:

2 Bea(st) Bea(st) | 7. června 2016 v 22:29 | Reagovat

What the actuall fuck...?
Co.. Ne.. Já se vzdávám..

3 Kalamity Iharo Kalamity Iharo | E-mail | Web | 8. června 2016 v 10:52 | Reagovat

*ne a ne se přestat smát*
1. Ne, netuším, proč ti to zní rasisticky
2. Prej Hidušku! Ty vole!
3. Hentai s chobotnicema? Jen do toho!!!
Už, už jsem na začátku čekala nějaký to yaoi, ale očividně nic... Škoda. By mě zajímalo, jak by se asi Slendy "tvářil" na to, kdyby mu to bráška nacpal do řiťulky...

4 Nepoučitelný Nepoučitelný | 11. června 2016 v 23:04 | Reagovat

Hmmm... Tentacle hentai s Jackii. Nevim proč ale při zmínce o Jackii odkladam mobil a přemejšlim nad tím jaký ty máš choutky na blogerky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama