Offender - Romance is a lie (part 03)

1. června 2016 v 21:31 | Ghoul |  Offenderman - Romance is a lie
Kapitola 1. - Hidaris

Když se jemná látka sesunula z jejích nártů, sklonil jsem jí hlavu do rozkroku. Olízl jsem jí. "Mmmmmmmm." Zamumlal jsem slastně. Slyšel jsem, jak se jí zrychluje strachem dech. Věděl jsem, že se bojí. Naklonil jsem se k ní a jemně jí špitl do ouška. "Horší než poprvé to už nebude. Věř mi." Chapadly jsem ji zvedl nohy a opřel si její chodidla o ramena. "Prosím…" hlesla ještě naposledy, než jsem jí ho vrazil dovnitř.


Do očí se jí nahrnuli slzy. Špičkami chapadel jsem jí je otřel a za pomalého přirážení jsem ji políbil. "Neplač. Ještě jsem ti nedal důvod." Řekl jsem a podepřel jí záda dvěma chapadly. Chytil jsem jí za boky a pomalu jí dlaněmi vyjel až na prsa. Začal jsem je mnout. Její vzlyky se pomalu začaly měnit na slastné vzdechy.

Zvedl jsem ji z postele a podepíraje ji chapadly ji opřel o zeď stejně, jako když jsem ji poprvé potkal. Přirážel jsem, zatímco ji má chapadla držela u zdi. Položila mi své ruce kolem krku a naklonila se ke mně. Přiklonil jsem se též a začal ji líbat. Položil jsem ji na zem, aby si klekla. Dvě má chapadla se obtočila kolem jejích měkkých ňader a já jí zajel do pusy. Položila na něj svou malou ručku a začala mi olizovat žalud. Moje ústa se opět roztáhla do širokého úsměvu. Zarazil jsem jí ho náhle až do krku. Zakuckala se a já se skřípavě zasmál. Vyplázla jazyk a olízla mi uzdičku. Olízl jsem si své ostré zuby a chytil ji ze zadu za hlavu. Pomalinku jsem jí hlavičkou hýbal sem a tam. Tak strašně se mi líbilo, když mi ho kouřila. Jak mi její jemné rtíky objímaly celý můj úd. Neskutečně jsem si to užíval. Její drsnej jazýček mě u ní v puse dráždil zespodu na uzdičce, až jsem myslel, že si kvůli ní snad to péro ustříkám, až to přijde.

Klečela tam a pomalu mě dováděla k vytouženému orgasmu. Když jsem cítil, že to přijde, zasunul jsem jí ho skoro až do krku. Zakuckala se, když jí celá ústa vyplnila dávka mého semene. Dala si ruku před pusu a pak ve znechuceném šklebu přivřela oči a polkla. Obrátila oči navrch hlavy a zadívala se do mého prázdného obličeje. Ten její roztomilej pohled jako by mě nabil novou energií a zároveň mi vstříkl do koulí další dávku, o kterou jsem se s ní potřeboval nutně podělit. Vyzvedl jsem si ji nahoru a otočil ji. Strčil jsem jí do zad, aby se předklonila. Opřela se dlaněmi o zeď. Chytil jsem ji pevně za zadek a vrazil jí ho tam ze zadu. Vyjekla. Dvě má chapadla jí opět obmotala prsa. Jedním jsem ji trochu zmáčknul. "AU!" zakřičela.

Rychle jsem přirážel. "Já… já… asi… budu…!" vydala mezi vzdechy Hida a cítil jsem, že se jí mírně začala klepat kolena. Přicházel i můj druhý orgasmus. Zarazil jsem jí ho dovnitř až po koule a udělal se dovnitř. V ten moment slastně zařvala. Podlomily se jí nejen ruce, kterými se neudržela a narazila do zdi, ale i kolena. Sklouzla po zdi dolu. Ztěžka oddechovala. Zvedl jsem ji chapadly a položil na postel. Lehl jsem si vedle ní. Snažila se popadnout dech, zatímco jí ještě stále z mušličky teklo mé sperma a vsakovalo se do prostěradla.

Otočil jsem ji a zvedl ji tak aby klečela na všech čtyřech. Přistoupil jsem k ní ze zadu. "Ne… Znova už…" řekla ještě předtím, než jsem jí ho strčil do análu. "…Neeeee!" dokončila jedním zařváním předešlou větu. Tvrdě jsem přirážel, zatímco ona vzlykala bolestí. Užíval jsem si ten dokonalý pohled na to, jak se jí houpe ten její pevný zadeček. Užíval jsem si pleskavý zvuk doprovázený jejími bolestnými vzlyky. Pevně zarývala prsty do prostěradla. "Prosím… přestaň." Vzlykla. Usmál jsem se a hrubým hlasem odpověděl. "Když mně se to s tebou strašně líbí." Dořekl jsem a zrychlil tempo. "Rozbrečela se. "To bolí. Prosím. Dost." Fňukala stále dokola od bolesti. "Pokračuj v tom sladkym vzlykání a možná to půjde rychleji." Řekl jsem jí a ona se opět rozbrečela. Měl jsem péro tak tvrdý, že jsem ho už ani necítil. Ani nevím, jak jsem se najednou udělal. Naplnil jsem jí celou semenem a bylo ho tolik, že jsem stříkal, ještě když jsem ho vytahoval, takže ho dost skončilo i na jejích zádech. Podjely jí nohy a ona dopadla na matraci, zabořila hlavu do polštáře a i přes to jsem slyšel, jak vzlyká. Lehl jsem si vedle ní a mezi zuby zkousl růži, kterou jsem vytáhl z kapsy kabátu, který ležel vedle postele. Roztáhl jsem doširoka koutky úst a založil si ruce pod hlavu. Den nemůže být lepší. Všiml jsem si že problikla lampa. Koukl jsem měrem k oknu a mé podezřření se potvrdilo. Zahlédl jsem bratra v posledním okamžiku, než se rozplynul a zmizel. Čeká mě další skvělý rozhovor.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ…
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nana Nana | Web | 1. června 2016 v 21:53 | Reagovat

Ano, proste... Ano! xD Takto to má vyzerať! Offender je len o sexe, o ničom inom!
Aj keď si myslím, že so mnohým fangirls (ako aj mne) zničil predstavu dokonalého romantického Offendyho. :'D
Každopádne, píš ďalšiu časť!!! °u°

2 Fucda Polis Fucda Polis | 1. června 2016 v 22:55 | Reagovat

Jako...Jé to super xD Ale přesně..mé představy o romantice se zničily ._.
Ale už honem další :D

3 W. W. | 5. června 2016 v 0:48 | Reagovat

jedním slovem.. PECKA :D

4 Ghoul Ghoul | 5. června 2016 v 19:11 | Reagovat

[2]: Proto se to jmenuje "romance is a lie" no ne? xD

5 Kalamity Iharo Kalamity Iharo | E-mail | Web | 8. června 2016 v 10:46 | Reagovat

Okay, tak nějak přemýšlím, co bylo inspirací a popudem pro tuhle povídku... Jelikož je psaná v ich formě a autor se tedy podle mé doměnky jaksi "vtěluje" do postavy Offendera... Well, zní mi to jako pořádná sexuální frustrace!
xDDD Taaaaak se mi to líbí! Jen jí dej!! A pořádně... Hlavně ať se mi zas někdo přijde podívat přes rameno, co to kurwa čtu.

6 Ghoul Ghoul | 8. června 2016 v 17:46 | Reagovat

[5]:Původně byla inspirace a popud taková že to mělo být jak jsem se já změnil v offendyho (thx god jsem to pak pustil z hlavy a píšu to rovnou o něm) další věc, v první osobě to píšu proto že takhle to psát je lepší a můžu se do toho více vžít :D každopádně díky za ten kotel komentů co si postnula :D a jsem rád že se líbí :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama