KoreKev - Fanfikce od Hidušky

18. června 2016 v 21:15 | Hidaris
Hidaris mě dnes poprosila abych zvěřejnil tuhle fanfikcivzhledem k tomuže nemá Blog... sorry Mrkvušo :D

KoreKev

Byl krásný hřejivý podvečer a Natka byla domluvena se Zdeňkem na společnou schůzku, aby se lépe seznámili a prohodili pár slov.

"Bože, co si vezmu na sebe?" Pomyslela si Natka. "Kolik je hodin?" Zbrkle se otočila na hodiny. "Teprve čtvrt na sedm." Vzdychla si s úlevou. "Mám půl hodiny na to, abych dorazila a Šimkáče jsou odsud jen 5 minut pěšky."


Nahodila na sebe černé legíny a roztomilé růžové triko s jednorožcem. "Jo, vypadám dobře." Podívala se na sebe do zrcadla a ještě se párkrát otočila, aby se pořádně prohlédla. Nasadila si své nerdy brýle, vzala si stříbrné oxfordky, galaxy vak a vyrazila z domu.

Na cestě do Šimkových sadů se Natka podívala a své hodinky. "Půl sedmé. Mám dost času." Zamumlala si pro sebe a usmála se.

Přišla na místo, kde již čekala její příjemná společnost.
"Ahoj." Řekla stydlivě Natka a začervenala se, protože již měla na Zdeňka nějakou chvilku políčeno. "Ahoj." Odvětil Zdeněk a pousmál se, protože cítil k Natce to stejné co ona k němu. Natka si k němu přisedla na dřevěnou platformu na nejvyšším bodě Šimkových sadů. "Dneska je opravdu pěkně že?" Pronesla Natka a přitáhla si kolena k hrudníku. "To ano." Odvětil Zdeněk a přisunul se k ní blíže. Chvilku jen tak seděli, povídali si o jejich zájmech a denních činnostech, až Zdeněk pronesl. "Víš.. Asi jsem se do tebe zamiloval Naty." Natce se nahrnuly slzy do očí. "V-vážně?" Zakoktala Natka nedůvěřivě. "Ano." Potvrdil Zdeněk, vzal Natku za boky. Natka se přisunula ke Zdeňkovi a on ji začal líbat. Po chvilce smyslných polibků se Natka odstrčila od Zdeňka a řekla. "Nepřesuneme se k nám?" Zdeněk pokývl hlavou
v souhlasu.

------------------------------------------------------TIME SKIP----------------------------------------------------------------
"Rodiče nejsou doma, takže dnes večer jsem jen tvá." Pousmála se Natka, Zdeněk ji vzal a začal líbat. "Doufám, že tě Anča upozornila, co jsem zač." "Ne? Co tím myslíš?" Odvětila Natka. "Jsem šíleně závisej na sexu." Zdeněk se perverzně usmál, ale Natka se poddala beze slova. Zdeněk nadzvedl Natku jako princeznu a položil ji na postel. Vlezl si na ni a začal ji zběsile líbat. Strhnul z ní tričko a postupně jí líbal níž a níž až narazil na prsa. Natka ho přerušila, posadila se a začala mu rozepínat košili. Natka se zasekla a zůstala civět na jeho vypracované tělo. "Líbí?" Nadrženě pronesl Zdeněk a probral Natku z tranzu. "Jo." Natka stydlivě sklopila oči a začervenala se. "Tak se poposuneme ne?" Mrknul na ni Zdeněk. Sklonil se k jejím legínám a začal je stahovat dolů. Natka si rozepla podprsenku zatím co jí Zdeněk sundal legíny. Natka si klekla na kolena a začala sundávat Zdeňkovy kalhoty. Zdeněk povalil Natku a začal ji cucat bradavky jako mimino své matce. Natka vzala Zdeňka za hlavu a vzdychala v úžasu. Zdeněk se začal posouvat níže a líbal ji až těsně u lemu jejích kalhotek. Natka pokračovala se vzdycháním a Zdeněk zajel rukou do jejích kalhotek. Natka začala vzdychat ještě intenziněji. Zdeněk stáhnul Natčiny kalhotky, stáhnul si slipy a vrazil ji svých 17 dovnitř. Natka v bolesti a vzrušení zaskučela. "Dneska poprvé jo?" Zašklebil se Zdeněk a začal bez milosti přirážet. Po pěti minutách tvrdého sexu Zdeněk cítil, že jeho orgasmus se blíží a začal přirážet ještě zběsileji než před tím. Natka jen ve Zdeňkově sevření zarytá nehty do jeho zad v euforii vzdychala. Poslední vzdech. Orgasmus. Jejich tekutiny se slily dohromady. Zdeněk padl vedle Natky a vzdychal. Jeho záda byla kompletně rozryta do krve. Natka se slzami v očích cítila jak z ní pomalu vytékají zbytky jeho mrdky. Natka se zvesela usmála a pronesla. "Miluju tě." Zdeněk odvětil. "Já tebe taky."


THE END
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kalamity Iharo Kalamity Iharo | E-mail | Web | 20. června 2016 v 10:05 | Reagovat

Velice... Jednoduché... Nic výjimečného. Hidariiiis! Ta FF na Omeckie byla mnohem lepší!
Tohle ... Ani nevím, přijde mi to dost začátečnické.

2 Hidariska Hidariska | 20. června 2016 v 16:33 | Reagovat

[1]: I know že to je špatný, ale 1. Bylo to psaný na rychlo a moc ze svý duše jsem tomu taky nedala XD

3 Mrkev Mrkev | 21. června 2016 v 22:49 | Reagovat

Tohle ti nikdy v životě neodpustím !!

4 Omega aneb ten píčus o kterym se mluví Omega aneb ten píčus o kterym se mluví | 22. června 2016 v 16:01 | Reagovat

[3]:
žádám o to snad? :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama