Červen 2016

Offender - Romance is a lie (part 14)

27. června 2016 v 20:00 | Ghoul |  Offenderman - Romance is a lie
Kapitola 4. - Nana

Probudil jsem se z bezesné mdloby až o pár hodin později. Adel seděla na židli u stolku a kreslila si. Venku už byla tma. Probral jsem se a posadil se. Slyšela, že jsem se pohnul a vyskočila na stůl a přilepila se ke zdi. Podíval jsem se na ni prázdnou tváří. "Vypadám snad jako někdo kdo má teďka sílu ti vystříkat jeskyni?" řekl jsem ostrým hlasem. "To jste předtím taky nevypadal!" křikla na mě.


I understood...

24. června 2016 v 10:38 | Ghoul |  Deprese and stuff
Docela jsem si řekl, že po tom všem co se mi rozpadlo je text téhle písničky přesně to co vystihuje to, co jsem měl pochopit -_-


Open the cages! Butterflies have to fly...

22. června 2016 v 22:00 | Ghoul |  Motýli
Ráno. Další krásný den. Jak pro koho tedy. Probudilo mě opět pleskání křídel. Otevřel jsem oči a zadíval se na stovky motýlů v klecích kolem mého pokoje. "Dobré ráno, motýlci." Řekl jsem s úsměvem a zvedl se. Každého jsem znal jménem. Každý měl svůj příběh a já je všechny znal. Tolik strastí a trablů. Tolik bolesti a léčení. Každý měl ve svém životě něco. Každý byl unikátní. A přesto byli všichni stejní.


Offender - Romance is a lie (part 13)

22. června 2016 v 20:20 | Ghoul |  Offenderman - Romance is a lie
Kapitola 4. - Nana

Dobelhal jsem se ven. Kam teď? Zamířil jsem zpět k jedinému místu, ve kterém jsem mohl najít útočiště. K Adel. Opíral jsem se o zdi a nechával na nich svoje krvavé fleky, které se po dotyku se zdí měnili na černý prach. "Ani stopa nezůstane." Řekl jsem si pro sebe a pokračoval městem. Kolébal jsem se po ulici, která se mi rozdvojovala, jako bych snad byl pod vlivem alkoholu. Došel jsem rozeklaným krokem až k jejímu domu, protáhl se dírou v plotu, kterou jsem tu včera večer udělal a skočil dovnitř otevřeným oknem. Pomalu jsem se zvedl a lehl si na její postel. Asi ještě nebyla doma. Dopadl jsem těžce na postel a upadl do bezvědomí.

Offender - Romance is a lie (part 12)

20. června 2016 v 22:30 | Ghoul |  Offenderman - Romance is a lie
Kapitola 4. - Nana

Položil jsem ji na učitelský stůl. Chapadla se kolem ní hezky rozlezla. Jedno jí chytilo pod krkem a přiškrcovalo. Rychle oddechovala. Tep se jí zvedal, jak špičky třech dalších leštili vstup do jejího análu. "Prosím." Hlesla a já jí všechny tři zarazil dovnitř. Nahlas zakřičela načež jsem jí chapadlo, které jí obtáčelo krk, vrazil do pusy, aby nic nebylo slyšet. Do očí jí vytryskly slzy a dech se jí ještě zrychlil. Společně s mou chloubou jsem jí poslední dvě chapadla strčil do dírky. Opět se jí do očí prodraly slzy. Vytáhl jsem jí chapadlo z pusy a chytil jí kolem krku. Začal jsem všechny chapadla i se svou chloubou strkat dovnitř a vytahovat je z ní. Pevně se držela stolu a se slzami v očích hlasitě vzdychala.


KoreKev - Fanfikce od Hidušky

18. června 2016 v 21:15 | Hidaris
Hidaris mě dnes poprosila abych zvěřejnil tuhle fanfikcivzhledem k tomuže nemá Blog... sorry Mrkvušo :D

KoreKev

Byl krásný hřejivý podvečer a Natka byla domluvena se Zdeňkem na společnou schůzku, aby se lépe seznámili a prohodili pár slov.

"Bože, co si vezmu na sebe?" Pomyslela si Natka. "Kolik je hodin?" Zbrkle se otočila na hodiny. "Teprve čtvrt na sedm." Vzdychla si s úlevou. "Mám půl hodiny na to, abych dorazila a Šimkáče jsou odsud jen 5 minut pěšky."

Offender - Romance is a lie (part 11)

17. června 2016 v 21:56 | Ghoul |  Offenderman - Romance is a lie
Kapitola 4. - Nana

Dveře za mnou tiše klaply. Pomalu jsem vcházel do třídy. Byla ke mně otočená zády, ale klapnutí jí donutilo otočit. "Prepáčte pane, ako vám môžem pomôcť?" zeptala se a usmála. Nedokázal jsem se jí dívat do tváře, když se na mě zpoza polorozeplého výstřihu bílé košilky culily ty její nádherný melouny. "Vlastně, já jsem přišel pomoci vám." Řekl jsem hlubokým hlasem. Nechápavě se na mě podívala, jemně zavrtěla hlavou a svraštila obočí. "Nechápem. A Kto vlastne ste?" zeptala se a zkřížila ruce na prsou, což jí přes objem jejího hrudníku ani pořádně nešlo. "Já jsem uspokojení." Řekl jsem a zasmál se. Odfrkla si. "O čo vám ide?" zeptala se přísně. V hlase jsem cítil záchvěv. To jemné škobrtnutí strachu, které se jí do něj prodralo. Doširoka jsem se usmál. "O vás." Řekl jsem.


Offender - Romance is a lie (part 10)

16. června 2016 v 21:55 | Ghoul |  Offenderman - Romance is a lie
Kapitola 3. - Adel

Odešel jsem a byl se porozhlédnout po městě. Našel jsem několik obchodů s oblečením. Sehnat širokej klobouk bylo teda peklo, co se kabátů týče, bylo jich dost, sice se mi moc nelíbily, ale jeden jsem nakonec ukradl taky.
Procházel jsem si město. Bylo tu docela hezky. Šel jsem kolem školy. Chvíli jsem tam stál a díval se na ni. Najednou mě za nos chytila jakási vůně. Byla její. Té holky z rána.


Obyčejný večer

14. června 2016 v 21:50 | Ghoul |  Deprese and stuff
https://www.youtube.com/watch?v=-qj3nWy7HMs

Kostelní zvon pomalu odbíjel půlnoc. Stál jsem v tmavé kuchyni. Zapálil jsem svíčku na malém muffinu. Koukal jsem na plamen, který tančil na konci knotu a pomalu rozpouštěl vosk, který stékal po úzké svíčce a chladnul. Pozoroval jsem ho a poslouchal odbíjení hodin. Vzal jsem do ruky sklenici vína a zesílil klavírní hudbu v reproduktorech. Vyšel jsem na balkon


Offender - Romance is a lie (part 09)

14. června 2016 v 20:25 | Ghoul |  Offenderman - Romance is a lie
Kapitola 3. - Adel

"Kolik ti je holka?" zeptal jsem se. Podívala se na mě a usmála se. "Před dvěma týdny mi bylo dvanáct, proč?" odpověděla a otevřela skříň. "Hmmmmm… Dvanáct…" řekl jsem si v duchu a pomalu odhrnul peřinu. "Proč sis mě vzala k sobě, i když mě neznáš?" zeptal jsem se a pomalu se zvedl z postele. Sundala si noční košilku. "Ani nevím. Říkali nám ve škole, že máme pomáhat těm, co pomoc potřebují. A vy jste tak vypadal." Chytil jsem dveře od skříně. "Ano. Vypadal." Pronesl jsem hrobovým hlasem. Zavřel jsem skříň. Stála před ní a zakrývala si malá prsa. Byl jsem oproti ní dost vysoký. Přitáhl jsem si ji k sobě. "Co to…?" vydala ze sebe. Zvedl jsem ji a položil ji na postel. "Co to děláte?!" křičela. "Šššššš… vzbudíš rodiče." Řekl jsem a usmál se. Chytil jsem ten malej kousek hadru, co měly bejt asi kalhotky a serval ho z ní. "Neeeeee!" křičela a mrskala sebou. Olízl jsem její zvlhlou kundičku a usmál se. "Ale ano!"