Offender - Romance is a lie (part 02)

30. května 2016 v 22:08 | Ghoul |  Offenderman - Romance is a lie
Kapitola 1. - Hidaris

Odcházel jsem, zatímco mi lehce zesilující déšť bubnoval do širokého klobouku. Odcházel jsem s úsměvem a pocitem dobře vykonané práce. Vytáhl jsem z kapsy chapadlem krabičku cigaret Lucky Strike a pomocí zbytku chapadel si jednu z nich vložil do úst a připálil si. Nasál jsem tak mocně, že z cigarety rázem třetina ubyla. Vytáhl jsem cigáro a oklepl z něj žhavý popel, který zasyčel na mokré zemi, do čehož jsem vyfoukl oblak kouře, jež mi zastínil prakticky celou hlavu. Opět jsem roztáhl ústa do širokého úsměvu a za bubnování deště se ještě jednou, od srdce které nemám, zasmál.


Vešel jsem zpět do baráku a opět si chapadly rozepnul promáčený kabát. Pověsil jsem mokrý klobouk spolu s kabátem na věšák. Poslouchal jsem klepání kapek, jež se srážely pod lemem kabátu a odkapávaly na podlahu. Najednou zavrzala podlaha. "Tak ses vrátil, bratře?" řekl jsem a odklepl z cigarety další špalíček popela, který dopadl na podlahu přímo vedle mé nohy. "ŘÍKAL JSEM SNAD, ABYS TU NEHULIL!" zařval na mě bratr. Koutky úst mi zacukali v podivném šklebu, se kterým jsem se na něj otočil. Přišel mi vyšší než obvykle a sípal vzteky. "Přece se nebudeme hádat." Řekl jsem a vyfoukl další obláček kouře, po kterém jsem velmi jemně odklepl popel. Vložil jsem cigaretu zpět do úst a doširoka se usmál. Popel se pomalu snášel k podlaze.

Slendermanova chapadla protrhla sako a zuřivě šlehala jako biče. Začala pohybovat hlavou, která se mu v oblasti, kde by měla být jeho pusa, začala trhat. Tekla mu po bradě krev z trhání. Najednou se dotrhli koutky jeho nově vzniklých úst a on zařval, zatímco, stejně jako chapadly, švihal jazykem. Vyrazil tryskem proti mně jako já proti němu. Chtěl mi vrazit pěstí, ale já mu uhnul, a jelikož můj manévr nečekal, zavrávoral, tak jsem ho kopl kolenem do břicha. Padl na kolena ale jeho chapadla se mě i tak snažila dostat. Odrážel jsem těmi svými ta jeho, co to jen šlo. Po chvíli se mu povedlo mou obranu prorazit a jeho chapadlo se mi pevně omotalo kolem krku. Zalapal jsem po dechu. Stahoval mě ještě pevněji, než jsem držel já tu holku před malou chvílí. "Máš vraždit a ne šukat o sto šest!" procedil skrz ostré zuby, jež mu barvou splývaly s jeho sněhově bílou pokožkou. Usmál jsem se. "Když mě to děsně baví!" řekl jsem přidušeným ostrým hlasem a rozplynul se mu v sevření. Portnul jsem se přímo za něj. Začal jsem ho do zad bodat svými chapadly v prudkých silných úderech, které ho velmi rychle poslali k zemi.

Portnul se přede mě. Pomalu zvednul hlavu, z jejíž brady mu stále odkapávala krev. Chapadla se mu uklidnila a on před sebe dal ruce na znamení začátku Pěstního souboje. Vytáhl jsem si rukou z úst cigaretu a cvrknul její nedopalek bratrovi přímo do tváře. Vyběhl proti mně stěně jako já proti němu. Zasáhl jsem ho rychlým pravým hákem do obličeje a následně se vyhnul jeho pravému úderu. Zasadil jsem mu ránu zvedákem pod bradu, až mu cvakly zuby, zatímco se mu ty zbylé zarazily pevně do vyplazeného jazyka. Jeho pohyby se zrychlily. Jen stěží jsem jim uhýbal. Najednou mě tupý úder jeho pěsti o mou čelist donutil o krok ustoupit. Ohnal jsem se po něm zleva, on se však hbitě vyhnul a zasadil mi další dva údery, které jsem již nestihl vykrýt. Odplivl jsem na zem krev, kterou jsem měl v držce a dál jsem bojoval.

"JÁ ŘÍKAL, ŽE MI TU BORDEL DĚLAT NEBUDEŠ!" zařval na mě bratr. A prudce po mě vystartoval. Vyhnul jsem se mu a podrazil mu nohy. Spadl na zem a zuby se zakousl do dřevěné podlahy ubytovny, ve které jsme přebývali už rok a půl. Když se konečně vyprostil za dřevěného skřípání od podlahy a pomalu se zvedal, Kopl jsem ho ještě do držky v otočce. To ho rychle poslalo k zemi. Ležel tam bez známek života, ale já stejně věděl, že se zase zvedne. Otřel jsem si krev o ruku a díval se, jak se mi pomalu vsakuje do mé kůže, která na rozdíl od sněhobílé barvy mého bratra byla sivá. Za chvíli nebyla na mé kůži ani známka po krvi.

Došel jsem ke skříni, kde jsem měl uschované oblečení a oblekl si další kabát, tentokrát suchý. Sundal jsem z věšáku chapadlem jeden ze širokých klobouků a sklepl si ho do čela. Když jsem odcházel, podíval jsem se ještě na bratra, který stále ležel na zemi. "Sladké sny." Řekl jsem a usmál se. Špičkou chapadla jsem ťukl velmi lehce do vypínače. Světlo v místnosti pohaslo a já zavřel dveře.

Venku mezitím přestalo pršet. Šel jsem, kam mě nohy nesly. Věděl jsem, že když si mě bratr bude chtít najít, bude u mě během chviličky. Šel jsem pomalu a klidně. Čichal jsem vůni vlhkého vzduchu. Byla unikátní v tom, že zvlhlé ulice města voní úplně jinak, že vlhká místa dam, se kterými si užívám. Procházel jsem jakousi vilovou čtvrtí. Byl klidný, zvlhlý večer. Pohled mi zavadil o jedno z mála rozsvícených oken v této ulici. Patřil k pokoji mladé dívky. Na zdech plakáty rockových skupin, stůl s počítačem v rohu a postel, na které by se dal prožít perfektní milostný akt. Najednou jsem uviděl dívku, která seděla sklesle na posteli a držela se za břicho. Měl jsem známý pocit. Nebo spíše pocit toho že ji znám. No ovšem! Portnul jsem se těsně před okno a nahlédl dovnitř. Byla to ta dívka, kterou jsem dnes znásilnil v té uličce. Olízl jsem si ostré zuby a doširoka se usmál. "Mám tě, číčo." Řekl jsem si pro sebe a portnul se k ní do pokoje. Splynul jsem se stínem v rohu pokoje, který osvětlovala jen lampička na stole u počítače. Pozoroval jsem ji. Chtělo to, abych ji rozveselil. Už jsem jemně našlápl do pokoje, když se ozvala její matka. "Hidaris! Vypni už ten počítač a běž sakra spát!" křičela na ní. "Hidaris?" pomyslel jsem si. Dívka vstala a křikla "Dobrou!" chvíli vyčkala na odpověď a poté zavřela dveře a přešla k počítači, který skutečně vypnula. Pomalu jsem se vyplížil ze stínu. A jedním drobným otočením klíče jsem zamkl dveře. Hidaris se začala svlékat z prádla, které na sobě měla. Najednou se otočila a jen ve spodním prádle ji zrak ustrnul na mě. "Je slušnost aby si muž v místnosti sundal klobouk, omluv že jsem tak nezdvořilý." Prohlásil jsem tentokrát hlubokým hlasem. Smeknul jsem si chapadlem klobouk, který mé chapadlo následně upustilo k zemi. Stála tam jako opařená. Nemohla vydat ani hlásku. "Dovol mi ti pomoci." Prohlásil jsem, jedním chapadlem je otočil zády k sobě a druhým šlehnul přes sponu na podprsence, kterou jsem z ní následně dalšími chapadly sesunul. Jemně jsem ji zvedl do výše a stále neschopnu slova ji položil na postel. Ladně jsem ji políbil a šeptl ji do ucha. "Noc je ještě mladá, stejně jako ty." Následoval další polibek. Pokračoval jsem s nimi přes její krk, prsa a bříško až k podbřišku a lemu jejích kalhotek. Mírně vyjekla, když jsem ji roztáhl nohy. Jazykem jsem se zahákl o kraj jejích růžových kalhotek a pomocí dvou dalších chapadel jí je pomalu sundal.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍSTĚ…
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eyeless Jackie Eyeless Jackie | Web | 30. května 2016 v 23:32 | Reagovat

-.-

2 Wrii Wrii | E-mail | 31. května 2016 v 16:11 | Reagovat

Píšeš dost dobře O.o Ale ještě nikde jsem neslyšela, že by někdo kalhotky sundával jinými kalhotky :DD

3 Ghoul Ghoul | 31. května 2016 v 16:48 | Reagovat

[2]: únava kurví povídky -.- mělo tam bejt další dvě chapadla xD ale alespoň si toho někdo všiml xD

4 Kalamity Iharo Kalamity Iharo | E-mail | Web | 8. června 2016 v 10:40 | Reagovat

Oka, odvolávám co jsem odvolal a nařizuji, co jsem nařídil.
K: Iharo... Tohle fakt ne...
Takže to není jen porno! Nevím, jestli bejt potěšená, nebo zklamaná... Myslím, že to necháme na neutrálu, co nikomu neublíží. Až na pár drobných překlepů, které já nemůžu vyzdvihovat (jelikož moje povídky jich jsou plné) se i tenhle díl povedl. Akorát mi nesedí, že byla Hidaris opravdu tak hluboce v šoku, že ani ve chvíli, kdy už po ní Offender rejdil držkou nezačala vřískat...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama