Offender - Romance is a lie (part 01)

29. května 2016 v 20:56 | Ghoul |  Offenderman - Romance is a lie
Kapitola 1. - Hidaris

Řezavý smích se rozléhal tichou ulicí. Jedním chapadlem jsem si sklepl klobouk víc do čela a usmál se, zatímco jsem druhým chapadlem držel tu nebohou dívenku pod krkem. "Líbí se mi tvá vůně" řekl jsem skřípavým drsným hlasem a olízl ji tvář. "Schválně jestli voníš tak skvěle i dole!" zařval jsem a zbylými chapadly z ní serval oblečení…"Nebuď tak úzkoprsej brácha!" zařval jsem na Slendermana který opět stál se založenýma rukama na prsou v rohu místnosti, zatímco mu jeho chapadla švihala sem a tam vztekem. Vytáhl jsem z pusy růži a vstal z postele. Chapadly jsem si zapínal kabát. "Nevím, co ti pořád vadí, bráško." Řekl jsem klidně a zeširoka se na Slendyho usmál. Slendy se portnul ke dveřím a beze slova odešel. "Srabe!" zařval jsem za ním a došel k oknu. Venku už byla tma. Byla tma a pršelo.

Vyšel jsem ven a stáhl si klobouk do obličeje. Schoval jsem chapadla a ruce si zastrčil do kapes kabátu. Šel jsem potemnělou ulicí, když jsem uslyšel kroky. Ve vlhku deštivého večera se ke mně dostala vůně parfému oné osoby. Mladá dívka, stěží 17 let si to kráčela směrem ke mně. Roztáhl jsem ústa do širokého úsměvu. Když prošla kolem mě se svým deštníkem, nasál jsem až pořádně její vůni. Byla na takové počasí celkem spoře oděná. Sukni, nadkolenky a tričko s krátkým rukávem. I když musím přiznat, že než se rozpršelo, svítilo sluníčko a bylo vedro. Ani se na mě nepodívala. Perfektní šance! Chytil jsem ji svižně jedním chapadlem pod krkem a zatáhl ji do vedlejší uličky. Narazil jsem ji na stěnu. Chtěla křičet, ale byla chapadlem tak přidušena, že nemohla vydat ani hlásku. Přičichl jsem k jejímu krku. "Mmmmm Jahoda." Řekl jsem chraplavým hlasem a odvrátil se. Hlasitě jsem se zasmál.

Řezavý smích se rozléhal tichou ulicí. Jedním chapadlem jsem si sklepl klobouk víc do čela a usmál se, zatímco jsem druhým chapadlem držel tu nebohou dívenku pod krkem. "Líbí se mi tvá vůně" řekl jsem skřípavým drsným hlasem a olízl ji tvář. "Schválně jestli voníš tak skvěle i dole!" zařval jsem a zbylými chapadly z ní serval oblečení. Dvě chapadla jí pevně obtočila a sevřela prsa. Chytil jsem ji rukama kolem boků. A nadzvedl ji. Začal jsem ji líbat, zatímco se mi chapadla pomalu obtáčela kolem jejích nohou. Silně jsem je roztáhl. Cítil jsem, jak se chvěje. Cítil jsem, jak z ní sálá strach. Špičkou chapadla jsem ji pomalu začal lechtat na mušličce. Roztáhl jsem ústa do širokého úsměvu a silně do ní chapadlo vrazil. Zařvala tak nahlas, že se o v tiché čtvrti odráželo a rozléhalo široko daleko. Všiml jsem si, že mi po chapadle teče krev. Vytáhl sem ho z ní. Těžce oddechovala. Zvedl jsem si chapadlo k ústům a dlouhým jazykem olízl krev. "Mmmmm tak panna jo?" řekl jsem a opět se skřípavě zasmál. "Tak to si vychutnám ještě víc." Dodal jsem a rozepnul si chapadlem poklopec.

Vrazil jsem ho do ní a začal zuřivě přirážet, zatímco jsem ji chapadly držel ve vzduchu. Hlasitě vzdychala, jak do ní můj klacek zajížděl. Dvě moje chapadla se zároveň pomalu přibližovala k jejímu řitnímu otvoru. Zasmál jsem se a pomalu do její zadní díry strčil špičky obou chapadel. "Prosím, ne!" vydala ze sebe přes hlasité vzdechy, i tak jsem se však neovládl a i další dvě chapadla do ní zajely. Zařvala bolestí. Do očí se jí vyřítila várka slz. Vsouval jsem do ní najednou jak svoje péro, tak i dvě další chapadla. Brečela a vzdychala zároveň. Měla ji mokrou tak že pokud by jí tam dole vyrostla malá vesnička tak už je teď absolutně vyplavená povodní. A déšť, který nás oba sprchoval, na tom zrovna velkou vinnu neměl. "Tý potvoře se to snad ještě i líbí!" řekl jsem si v duchu a přidal na intenzitě. Hlasitě skučela bolestí a vzrušením. Cítil jsem, že můj vrchol přichází. Utáhl jsem jí chapadla kolem nohou a ona opět hlasitě zaječela. Slyšel jsem tiché praskání a tak jsem stisk trochu povolil. Už jsem skoro byl. Když to přišlo, zarazil jsem do ní ptáka až po koule a celou jí zevnitř vyplnil spermatem. Opět zařvala tak hlasitě až se to několikrát v té uličce rozneslo.
Ztěžka oddechovala, zatímco jsem z ní vytahoval péro. Začalo z ní kapat sperma a mísit se s louží, která byla pod námi. "Ještě se k tobě vrátím." Řekl jsem a políbil ji. Nahou a vzlykající jsem ji nechal tvrdě dopadnout do louže. Oklepal jsem ze sebe sperma na její obličej a zapnul si poklopec. "Ještě se uvidíme." Řekl jsem a se smíchem odcházel. Cestou jsem za ní pohodil rudou růži. A ona tam jen ležela a vzlykala v louži dešťové vody a mého spermatu…
Pokračování přístě….
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kalamity Iharo Kalamity Iharo | E-mail | Web | 8. června 2016 v 10:16 | Reagovat

Velice, velice poutavé... porno. Skutečně. Ale nic většího by tady člověk asi nečekal (po tom, co jsem včera zkusmo přečetla druhý díl)... Tak jako tak, jak jsem řekla, je to poutavé, zajímavé a rozhodně mi nevadí, že bych místo tohohle měla řešit hlavní města Afriky - tohle si mou pozornost zaslouží víc!

2 Kalamity Iharo Kalamity Iharo | E-mail | Web | 8. června 2016 v 10:18 | Reagovat

[1]: *Iharo je debil a neumí počítat* okay, včera jsem si nepřečetla druhý, ale pátý díl - holt si z toho pamatuju jen to, že Jackie skousla a bylo tam napsáno kapitola dvě...

3 Wen Wen | 5. listopadu 2016 v 7:25 | Reagovat

Zajímavé :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama