Jester - Part 01

24. května 2016 v 19:54 | Ghoul |  Creepypasta (nebo to co se tak má aspoň tvářit)
Darren byl obyčejný náctiletý hoch. Chodil na střední školu na obor psychologie. Nikdy ho lidi moc neměli rádi už od základky, protože si ze všech jen utahoval a urážel je. I když ho šikanovali tak se šikanátorům smál do očí a urážel je. Díky tomu si od všech vysloužil jen přezdívku Jester. Žaloval, nadával, urážel a vůbec znepřátelil si snad každého na škole tím, jaká svině byl.
Když nastoupil na střední hned první den stihl urazit učitelku na psychologii, když jí řekl, že má v těch jejích brejlích oči větší než kozy. Samozřejmě se nejspíše zapsal do dějin jako student, který dostane první hodinu prvního školního roku důtku. Odpověděl na to jen: "Když takhle chcete rozdávat důtky, máte říct, včera jsem vykradl sexshop a mám jich, že nevim co s nima." Načež se začal šíleně smát.


Cestou domů ještě stihl urazit prodavačku v zelenině, když se jí zeptal, jestli z těch obřích melounů v regále nemá komplexy a nějakou holku na zastávce když se zeptal, jestli čeká na autobus nebo dělá štětku, že to podle délky sukně nepozná. Došel domů a plácl sebou na postel. "Další plodnej den." Prohlásil si nahlas a začal se opět smát.K večeru se chystal do školy, když si řekl, že by se mohl jít někam do parku projít. Vzal si tedy na sebe černo červenou mikinu, kterou měl velice oblíbenou a vyrazil. Cestou přemýšlel nad tím, koho by mohl ještě urazit. Když procházel kolem jedné uličky, slyšel volání o pomoc. Vešel tam a viděl, jak se nějakej hulvát snaží znásilnit neznámou holku. Neviděl jí do tváře, protože tam byla tma. Viděl, že jí ten někdo ohrožuje nožem. "Hele ty páprdo tlustej!" křikl na něj. Týpek s nožem se otočil. Měl už stažené kalhoty a Darren se začal hlasitě smát. "Vole kdybys jí oprcal tim nožem tak to bude drsnější než tou tvojí mrňavou žížalkou." Týpek si natáhl kalhoty a rozeběhl se proti němu i s nožem. Darren se mu chvíli hbitě vyhýbal, poté se mu však povedlo ho třikrát bodnout. Darren padl na kolena a opět se šíleně tlemil. "Splnil jsi mi sen," zařval na tlusťocha, "Vždycky jsem totiž chtěl, aby mě píchalo upocený tlustý prase." Dořekl a zase se zasmál. Týpek ho kopl do břicha. A znovu a znovu, nakonec mu zasáhla bota i obličej. Z pusy mu tekla krev. Opřel se o lokty a podíval se na něj. "No teda že jsem píča, to jsem věděl, ale že bych musel menstruovat, to už bejt nemuselo ne?" Darren se zase zasmál. Smích mu přerušil kašel s návalem krve, kterou musel vykašlat. Týpek ho ještě několikrát kopl, až už Darren nebyl schopný ani mluvit ani se hýbat. Sklonil se k němu. "Teď tě zabiju ty malej parchante!" řval na něj. Darren vykašlal trochu krve a nadechl se. "Buď něžný a píchej mě pomalu prosím." Načež se sípavě nadechl. Jako by mu to však dodalo naprosto novou sílu. Svižně se otočil a proklouzl tlusťochovi mezi nohama. Zezadu do něj kopl a on spadl na zem. Darren vzal nůž který mu upadl a vyskočil na něj. "Víš, vždycky jsem byl radši nahoře, kotě." Řekl a začal ho bodat do břicha. Bodal a bodal. "No ták! Zasměj se alespoň trochu!" řval na něj Darren. Tlusťoch už nejevil známky života. Darren mu skočil na hlavu. Jendou. Pak znovu a znovu. Mezi skoky si jen tak říkal. "No - tak - už - se - kurva - ZASMĚJ!" po posledním doskoku připomínala hlava tlusťocha rajčatovej protlak na silnici. Darren si vzal nůž a vydal se směrem domů. S démonickým smíchem na rtech
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama