Květen 2016

Offender - Romance is a lie (part 02)

30. května 2016 v 22:08 | Ghoul |  Offenderman - Romance is a lie
Kapitola 1. - Hidaris

Odcházel jsem, zatímco mi lehce zesilující déšť bubnoval do širokého klobouku. Odcházel jsem s úsměvem a pocitem dobře vykonané práce. Vytáhl jsem z kapsy chapadlem krabičku cigaret Lucky Strike a pomocí zbytku chapadel si jednu z nich vložil do úst a připálil si. Nasál jsem tak mocně, že z cigarety rázem třetina ubyla. Vytáhl jsem cigáro a oklepl z něj žhavý popel, který zasyčel na mokré zemi, do čehož jsem vyfoukl oblak kouře, jež mi zastínil prakticky celou hlavu. Opět jsem roztáhl ústa do širokého úsměvu a za bubnování deště se ještě jednou, od srdce které nemám, zasmál.

Offender - Romance is a lie (part 01)

29. května 2016 v 20:56 | Ghoul |  Offenderman - Romance is a lie
Kapitola 1. - Hidaris

Řezavý smích se rozléhal tichou ulicí. Jedním chapadlem jsem si sklepl klobouk víc do čela a usmál se, zatímco jsem druhým chapadlem držel tu nebohou dívenku pod krkem. "Líbí se mi tvá vůně" řekl jsem skřípavým drsným hlasem a olízl ji tvář. "Schválně jestli voníš tak skvěle i dole!" zařval jsem a zbylými chapadly z ní serval oblečení…


Jester - Part 01

24. května 2016 v 19:54 | Ghoul |  Creepypasta (nebo to co se tak má aspoň tvářit)
Darren byl obyčejný náctiletý hoch. Chodil na střední školu na obor psychologie. Nikdy ho lidi moc neměli rádi už od základky, protože si ze všech jen utahoval a urážel je. I když ho šikanovali tak se šikanátorům smál do očí a urážel je. Díky tomu si od všech vysloužil jen přezdívku Jester. Žaloval, nadával, urážel a vůbec znepřátelil si snad každého na škole tím, jaká svině byl.