Listopad 2015

Adventní kalendář -> BUDE!

28. listopadu 2015 v 15:51 | Ghoul
Zdravím, drazí návštěvníci světa nemrtvých,
jak jsem psal minule, chci pro vás udělat adventní kalendář a slibuju že bude. Mám připravený hodně atmosférický příběh, když mi vyjde na 24 stran tak ho dám na každej den jednu stranu, pokud to vyjde na míň, dočkáte se možná i bestiáře a sem tam možná skočí i nějaká ta recenzička na horror :-) snad to dopadne dobře, nikdy jsem ještě nic takového nedělal a jsem celkem zvědav, jak to vyjde :-) zatím se mějte a budu se těšit v úterý na viděnou :-)

Úpadek?

22. listopadu 2015 v 12:47 | Ghoul
Zdravím drazí návštěvníci světa nemrtvých.
Možná si říkáte, proč nic nevychází, ať už BEstiář tak jiné čláínky. Pravda je ta, že nejsou nápady. Chtěl bych od příštího trýdne konečně začít a nejradši bych byl, kdyby se mi povedlo vám připravit adventní kalendář, který již tak dlouho plánuji :3 No. Bestiář bude až bude a uvidím jak to všechno dopadne, ale měli bychom se vrátit k nákladu min. 2 článků týdně. Kvůli škole mám toto psaní ztíženo (Ach ty příjezdy :-D) snad to tedy se mnou ještě nějaký čas vydržíte :-D
Děkuji za pochopení. S láskou váš Ghoul :-D

Čas říct sbohem

1. listopadu 2015 v 16:53 | Ghoul
Kolikrát si ani neuvědomíme, kolik paradoxních situací se děje v jednu chvíli. Nevíme, kolik lidí se má v daný moment lépe, nebo hůře než my. Kolik lidí se snaží něco napravit, a kolik jich v tuto chvíli něco zničilo. Neuvědomujeme si, jak naše rozhodnutí mohou ovlivnit život někoho jiného. Nejsme jen sami za sebe. Cokoli co provedeme, sebou nese následky. A někdy s námi tyto následky jdou celý život.
Odebrat z přátel - Filmové tipy

1. listopadu 2015 v 13:55 | Ghoul |  Filmové tipy a netipy
Zdravím, vážení návštěvnící světa nemrtvých, dnes vám přináším další, tentokrát už pořádný tip na horror. Byl součástí mého víkendového Horror runu, a musel jsem si jím zpravit chuť po Ouije, která, jak jsem psal, byla propadákem. A jakže to dopadlo? To se dočtete níže.Ouija - Filmové tipy

1. listopadu 2015 v 13:36 | Ghoul |  Filmové tipy a netipy
Zdravím, vážení návštěvnící světa nemrtvých. Tento víkend jsem měl celkem zajímavý horror run a odstartoval jsem ho právě filmem Ouija, a tak jsem se rozhodl, že vám o něm něco napíšu. Budu se snažit nespoilerovat, ale sem tam možná něco nepodstatného pro děj sdělím.